Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • panipoznapana
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
    u mnie jest na odwrot po caly dniu zajmowania sie dzieckiem wieczorem jestem zmeczona i nie zawsze mam ochote
    wcale Ci się nie dziwie
    xxx
    Last edited by disne; 18-08-2020, 18:08. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • konisa
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    u mnie kiedyś tabletki anty powodowały spadek libido aż musiałam je zmienić

    Leave a comment:


  • edziafryd
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Mi bardzo spadła ochota na seks, jak po porodzie przestałam mieć orgazmy. Na szczęście przezwyciężyłam to dzięki doktorowi Tomaszowi Baście, który zachęcił mnie do laserowego obkurczenia pochwy.

    Leave a comment:


  • markietanka
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    No wlasnie w małżeństwie w ktorym próbowało się juz wszystkiego, trudno jest wymyślić cos nowego....

    Leave a comment:


  • enynfdg
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Jestem singielką i wcale nie mam ochoty. Nie mam partnera i dobrze mi z tym.

    Leave a comment:


  • wieri
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    może warto użyć jakieś żeliku na podjudzenie atmosfery?

    Leave a comment:


  • terat83
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    WArto zadbać o dodatkową stymulacje, ja polecam obejrzeć kilka filmików na xxx - nie dośc, że one mogą spawić, że zaczniesz mieć ochotę, to dodatkowo odkryjesz co Cię pociąga, co też pozytywnie wpłynie na współżycie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • aziolko1
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Polecam zapoznać się również z tymi informacjami Mogą okazać się przydatne.

    Leave a comment:


  • tynia92
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Też przechodziliśmy przez to ;/ aby pomóc pobudzić moje faceta zdecydowałam się na wypróbowanie kostiumu erotycznego coś tego typu xxx i powiem, że na prawdę nam to pomogło, zwalczyliśmy przez to rutynę, która wiadomo przyszła z czasem

    Leave a comment:


  • nina_p
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Jestem singielką i wcale nie mam ochoty. Nie mam partnera i dobrze mi z tym.

    Leave a comment:

  •    
       

  • fotka_2016
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Przede wszystkim sugeruję chwilę odpocząć w takich sytuacjach i pogadać z partnerem. Dopiero wtedy, gdy problem trwa dłuższy czas, warto poradzić się psychologa lub seksuologa. Dziś można to zrobić nawet zdalnie, korzystając z oferty typu xxxxx.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • oleska33
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Proponuje tak jak już ktoś tutaj pisał wprowadzić do sypialni jakieś gadżety erotyczne, tutaj xxxxx masz wielki wybór tego typu zabawek. Kiedys też do tego podchodziłam sceptycznie, ale serio potrafi to być pomocne kiedy ogień w łóźku wygasa.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • emmaz
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Po pierwsze polecam zabawki erotyczne

    Po drugie wyjazd we dwoje w jakieś fajne miejsce

    Po trzecie jeśli nic takiego nie pomaga to warto jest wziąć takie tabletki. Wiem wiem,że wiele osób w to nie wierzy ale moim zdaniem warto jest przetestować czy coś takiego właśnie na nas działa czy nie.Na mnie akurat zadziałało. Polecam te tabletki:
    xxxxx
    Działanie super
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • sabina-85
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Porozmawiaj z min o jego potrzebach, może wybierzcie się do specjalisty? A może potrzebujecie jakiegoś urozmaicenia? Polecam ten sex shop xxxx
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • tomasz798
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    A zastanawialiście się nad tym, by spróbować czegoś nowego? Przecież te problemy mogą wynikać po prostu z rutyny. W sumie mnie to nie dziwi, bo jeśli przez kilka lub kilkanaście lat nic się nie zmienia, to może się pojawić pewne zniechęcenie. Warto spróbować suplement BeLove, który poprawia smak nasienia i kobiecych płynów intymnych. Wiem, że możecie go dostać w brolife Powinno to pozytywnie wpłynąć na Wasze relacje łóżkowe.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:22. Powód: link

    Leave a comment:

       
Working...
X