Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • modele-rc
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Ochota się pojawi tylko trzeba jej pomóc. Kup coś wyzywającego może z tej kategorii xxx ekskluzywna na bank pobudzi to nie tylko jego ale i ciebie jak się zobaczysz w lustrze.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:22. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • kajka83
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Dziewczyny. Ale nie ma się czym martwić. Spadki libido się zdarzają i różne mogą być tego przyczyny. Nie ma się jednak co martwić. Tutaj jest sklep intymny, który ma specjalne środki na wzmocnienie libido u kobiet xxxx fajnefigle wzmocnienie-libido. Ja bym się nie zastanawiała - sex jest ważny w życiu i jeśli są sposoby by go poprawić, to czemu z nich nie korzystać.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:22. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    to może pomyśl o tym, jak mogłabyś rozniecić ogień w waszym współżyciu.

    Leave a comment:


  • malassa
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Też mnie to przeraża. Ale podobno ćwiczenie mięśni kegla pomaga przy braku ochoty. Wydaje mi się, że coś w tym jest. Czytałam o tym na plumbum– bardzo ciekawy artykuł. Mam nadzieję, że to Ci pomoże, bo mnie raczej przekonało. Chyba trochę bardziej się zainteresuje tematem
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:21. Powód: link

    Leave a comment:


  • werka69
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    @Anka6 też mam właśnie wkładkę levosert, ale zdecydowałam się na nią z innej przyczyny. Jeśli chodzi o libido to pytałam o to kiedyś mojego ginekologa przy zmianie tabletek. I potwierdził, że antykoncepcja a wlaściwie hormony moga miec znaczacy wplyw na nasz poped. Zerszta za kazdym razem gdy zmienialam tabletki lub je odtsawialam na jakis czas - dawalo sie to odczuc. Tez polecałabym wkladke. Ona uwalnia tylko jeden hormon, który działa w dodatku miejscowo. Może zapytaj swojego ginekologa o takie rozwiazanie?

    Leave a comment:


  • Marlenka33
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Tak, niedobrana antykoncepcja często jest przyczyną spadku libido, ale teraz są ultralekkie tabletki vines z minimalną dawką hormonów, po nich takie rzeczy się na pewno nie zdarzają

    Leave a comment:


  • ploti
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Zgodzę się z tym co piszesz, gdy wkradnie się monotonia ciężko o chęci do współżycia. Polecam eksperymentowanie, każdy facet ma jakieś skryte fantazje, tak samo jak każda z nas. Spróbujcie je spełniać. Wtedy nie będzie czasu na monotonię

    Leave a comment:

  •    
       

  • mariola991
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    A nie wydaje Wam sie, ze czasami poza czynnikimi wymionionymi wyzej .. poprostu brakuje jakichs ciekawych pomyslow dotyczacych pozycia? Wydaje mi sie, ze po jakims czasie w wiekszosci zwiazkow poprostu zaczyna panowac monotonia, ktora moze bardzo przyczynic sie do jego powolnego rozkladu. Moja znajoma ostatnio doswiadczyla czegos podobnego. Sporo czasu minelo zanim udalo jej sie znalezc praktyczne rozwiazanie problemu. Wpadla na pomysl zakupienia seksownego kompletu Julitta w sklepie Obsessive ( zdjecia do zobaczenia tutaj xxxxx ktory okazal sie strzalem w dzisiatke. Poczula sie tego wieczoru jakby wszystko zaczelo byc tak jak dawniej. Od tamtej pory co raz czescie siega po produkty tej marki
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:24. Powód: link

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    jest tak czasem, zmęczenie, stres, zmartwienia to wszystko ma znaczenie.

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    ja tez ostatnio nie mam ochoty na seks z moim mężem bo bardzo mnie zawiódł, szargał moje zaufanie i nawet przyłapuję się na tym że odsuwam się od niego, kiedy próbuje mnie dotknąć

    Leave a comment:

  •    
       

  • iamklaudka
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Nie zawsze jest to wynik antykoncepcji hormonalnej. Czasami pomóc może tylko seksuolog. On poszuka przyczyn i zaproponuje leczenie. Tutaj: xxxxx przeczytasz więcej na ten temat. Warto zaznaczyć, że w Centrum Zdrowia Psychicznego w Tychach przyjmują w ramach NFZ.
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:24. Powód: link

    Leave a comment:


  • oleska33
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Ciężki temat, a może spróbuj jakoś stworzyć klimat?
    Zerknij tutaj xxxx może jakaś bielizna dla ciebie będzie pomocna w tej sytuacji? Fajna muzyka, lub butelka dobrego wina?
    Last edited by disne; 23-06-2020, 19:23. Powód: link

    Leave a comment:


  • dina-93
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    U mnie to też często bardziej mąż chce niż ja. Kiedyś się złapałam na tym, że kochałam się z nim jakbym robiła mu łaskę i on powinien mnie nosić za to na rękach. Co za koza, prawda? Dziewczyny nie jesteśmy księzniczkami. Przestańmy być egoistkami i zacznijmy traktować swoich facetów dobrze. To my często wymyślamy. Może faktycznie martwi się o Ciebie, bo to dopiero 3 miesiące po ciąży. Myślę, że wygląd tu nie ma nic do znaczenia, oni nie widzą tego co my widzimy. Mój mąż jeszcze jak byłam panienką usunął we mnie kompleks rozstępów. Myślę, że po ciąży będzie podobnie. Akceptujemy się wzajemnie skoro się wybraliśmy

    Leave a comment:


  • marzenna-81
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Ciężka sprawa z tym spadkiem libido :/ Ja miałam taki problem po tym jak zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Do tego zrobiłam się opryskliwa jak to mój mąż stwierdził. Myślałam, ze to chwilowa reakcja na hormony z tabletek ale było coraz gorzej. W końcu na prośbę męża odstawiłam tabletki i powoli wszystko zaczęło wracać do normy. Zamiast nich założyłam wkładkę levosert i pomimo obaw, że reakcja na hormon znowu będzie taka sama jak na razie jest wszystko ok. Masakra po prostu. Kochana głowa do góry zawsze jest jakieś rozwiązanie - pogadaj ze swoim ginekologiem i z mężem przede wszystkim.

    Leave a comment:


  • montownia13
    replied
    Odp: Brak ochoty...

    Witam ale to chyba normalne więcej obowiązków i więcej problemów

    Leave a comment:

       
Working...
X