Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no to pospalam...kaszel obudzil mnie straszny, i meczy mnie juz ponad godzine, jak rano nie bedzie lepiej to ide do lekarza, po jakis antybiotyk,bo to juz nie do zniesienia sie staje, a nie daj co mialabym miec cesarke+ kaszel, to by mnie chyba non stop zszywali.

    Bierdonka trzymam mocno kciuki, zebys juz z Edytka wrocila do domku

    Atusia ja tez podziwiam za checi do nauki, ja jeszcze dyplomu nie odebralam, a bronilam sie w tamtym roku. i tak sobie tlumacze, ze na pierwsza rocznice obrony pojade go odebrac, czyli mam jeszcze jakies 2 miesiace

    Ola chyba nas wszystkie mecza te pytania, ja juz jak maz przychodzi z pracy to wylaczam tel, bo wszyscy dzwonia jak nawiedzeni i pytaja sie czy juz, powoli staje sie bardzo niegrzeczna i odpoiadam ze jak urodze to dam znac.

    ide sie polozyc moze zasne, a jak nie to ... hmmm...nie wiem co bede robic o tej porze.


    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie
      Ja tak jak Wy chciałabym już urodzić szczerze mówiąc jest mi juz bardzo ciężko i w dzień i w nocy. Jutro idę na kolejne ktg zobaczymy co powie mój lekarz jestem ciekawa jak tam z tym rozwarciem bo już od 2 tygodni chodzę z rozwarciem na palec i nic narazie się nie dzieje. Ostatnio od kilku nocy bardzo chrapie podobno nigdy nie chrapałam a teraz mąż mnie budzi i prosi "kochanie nie chrap" nawet dzis mi p;owiedział że nie mógł mnie dobudzić taki miałam sen. Ale myślę że to przejdzie bo teraz mam trochę katar więc może przez to.
      Pozdrawiam Gorąco i też czekam na wiadomości o porodach.

      Skomentuj


        Dobry

        O kurka Nator, ale Ty laska jesteś

        Nitka
        , dziewczyny mają racje, często jest tak że kobitka po porodzie poprostu nie ma po karmu, albo z jakichs względów karmić cycem nie może, i dzieciaczki takich mam rozwijają sie równie dobrze i są tak samo zdrowe jak te na cycu :/ Może doktorek miał gorszy dzień i wyżył sie akurat na Tobie....
        Tak czy siak dokarmianie butlą na pewno nie wpłynęło na stan zdrowia Twojego malucha.

        Co do ubierania- też tak popatrzyłam na zdjęcia Ankisos i stwierdziłam że chyba przegrzewam to moje bidne dziecko. Na spacer zawsze jedna warstwa więcej niz ja, w domu body, bluzeczka z długim i śpiochy. Dziś już stonowałam troche i młody paraduje w body i spodenkach


        Skomentuj


          Moj brzuszek przez ostatnie 2 tyg naprawde podskoczyl do przodu. Wlasciwie do konca kwietnia to byl taki malutki ze nie bylo widac ze to ciaza a teraz nagle wystartowal! Rosnie mi zdecydowanie do przodu, nie na boki. Boje ze tylko ze jak bedzie rosl w takim tempie jak ostatnio to niedlugo bedzie bardzo duzy, szpiczasty i wystajacy! Tez wygladam jak dziecko w ciazy bo jestem nieduza i szczupla a tu teraz ten brzuch

          Moj maluszek daje mi czasami porzadnie popalic! Prezy sie, wygina i kopie!

          Ja smaruje brzuch Ziajka. Ten krem jest bardzo przyjemny i szybko sie wchlania.
          Postaram sie wrzucic swoje zdjecie w tygodniu ale na zdjeciach zawsze wychodzi mi brzuszek mniejszy niz w rzeczywistosci.
          Tymoteusz - ur. 03.09.09

          Skomentuj


            Hej!!

            Już jest ten czas, że każda chce rodzić...
            Momo jak ktoś do mnie dzwoni to też zaczyna rozmowe od pytania "Rodzisz już?". No jakbym rodziła to bym telefonu nie odebrała... Na szczęście babcie, ciotki dzwonią do rodziców - nie chcą mnie tresować. Na szczęście nie doszło jeszcze do tego, że ktoś ma pretensje, że jeszcze nie urodziłam...
            Myszka moja sąsiadka ma termin porodu tak jak ja. Chodzimy do tego samego lekarza. Jej lekarz powiedział, że urodzi wcześniej, a od 3 tyg chodzi z rozwarciem... Ja sobie żartuje, że jeszcze urodze przed nią. Więc niestety Myszka musisz czekać
            A te nasze dzieciaczki jakieś dziwne są... Połowa maja za chwile, a im się do nas nie spieszy... Haaaaloooo Maluchyyyyy!! Wychodzimyyyy!!

            A ja jestem zmęczona dziś. Śniło mi się, że ktoś wykopał ciało mojego synka i gdzieś je przeniósł i nie mogłam go znaleźć na cmentarzu Obudziłam się oczywiście ze łzami w oczach i jestem jakaś dziwna przez ten głupi sen. Oczywiście jak tylko mąż wstanie - czyli pewnie po obiedzie - idziemy na cmentarz.
            Mąż wrócił o 6 z pracy i powiedział, że jak się wyśpi to moge rodzić. To mu mówie, że córuś go słucha więc niech jej dokładnie powie kiedy.
            Wczoraj sąsiadka miała komunie. Jestem zła na nią jak nie wiem. Widzi baba, że ja z małymi grabeczmaki, z wielkim brzuchem, nachylam się, męcze i dbam o moje kwiatki pod oknem... A jej pies nie dość, że za każdym razem jak wylatuje na dwór to sika mi pod okno, to jeszcze wieczorem patrze a moje zagrabione kwiatki są podeptane Oczywiście dziś znów zrobie porządek w tych kwiatkach... I jak tylko będzie możliwe to powiem, tak żeby ten babsztyl usłyszał, że niestety na podwórku bamberstwo mieszka udające wielkie państwo. Bo jaki to wielki problem zrobić krok więcej żeby w kwiatki nie wejść i jakie to wielki problem psa pilnować, żeby mi pod okno nie sikał... A tatuś mi powiedział, że kupimy wysoki płotek co by się głupki chodzić nauczyły. A jak mi ten pies tak będzie właził pod okno - śmierdzi ten jego mocz - to pozbieram wszystkie kupy jakie są na podwórku, wsadze jej pod wycieraczke i podleje wodą, co by się rozpuściło i śmierdziało jej pod drzwiami (mieszka na piętrze)...
            Dosyć tych moich marudzeń. Ide zjeść śniadanko i ogarnąć się jakoś. Popołudniu może odwiedzimy mame chrzestną naszej Michaśki, co by ta ją pogoniła troche... Bo tak ogólnie nie mam planów i jestem przerażona, że nic nie będę robić...

            Ola.ska a jak koleżanka? Urodziła?

            Ja czekam dziś na wieści od Bierdonki Mam nadzieje, że już dziś urodzi.

            Trzymajcie się cieplutko mamusie i wypraszać te majowe dzieciaczki już!
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              A ja wczoraj leżałam sobie na pleckach i dzidzia tak się przeturlała, że z jednej strony brzuch był większy niż z drugiej . Do tego skopała rękę mężowi i to całkiem porządnie!

              Może jutro wrzucę jakieś fotki .

              Skomentuj


                Dzieńdoberek
                Pogoda do kitu,pochmurno i na dodatek ma tak być cały tydzień.
                U nas zawitała choroba,Maja i marek już katarzą i kaszlą mam nadzieje że zaraz to minie,podejrzewam że to pyłki obydwoje w tym samym czasie i do tego takie same objawy jak trzy tygodnie temu,coś za często to się zdarza,Maja jest cały czas na zyrteku a i tak łapie te cholerstwa mam tylko nadzieję że Haniulka się nie zarazi.
                Miłego dnia dziewczyny,będę tu jeszcze zaglądać,może któraś będzie dziś aktywna
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  a tak apropo chrztu to w czym chrzcicie, macie już jakieś kreacje?
                  ja szukam na allegro niedawno widziałam super sukienke ale jej nie kupiłam i teraz żałuję,nie wiem jaka będzie w czerwcu pogoda,ale sukienke wezme na krutki rękaw najwyżej jakiś sweterek założę no nie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Majorka, my mamy mieć chrzest w tą niedzielę, zakupiłam sukieneczkę z długim rękawkiem do tego takie śmieszne galoty i czapeczka. W sklepie 50 zł, więc myślę, że niedrogo, na allegro używane widziałam droższe.

                    Nator faktycznie jesteś laska, a do tego chuda jak patyk!!!! Ile przytyłas w ciąży? Chyba niewiele....

                    Dziewczyny a ja odkąd mamy malutką nie mam czasu nawet się pomalować... No wczoraj wyjątkowo jechalismy do teściów to zdążyłam pomalować tuszem rzęsy

                    Pozdrowienia




                    Skomentuj


                      Zastanawiam się czy teraz wszyscy chrzczą dzieciaczki bez tych rożków czy becików??? U nas wszyscy w samym ubranku.
                      Swoją drogą juz się stresuję czy moja Julka wytrzyma mszę bez płaczu... Chyba wezmę ze sobą troszkę mleczka do butelki i obowiązkowo smoczek (jak nie wypluje to ssie)




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzien dobry

                        u mnie od rana leje deszcz, paskudna pogoda, ale niech sobie troche popada, zeby warzywka na dzialeczce rosly na zupki dla synusia

                        dostalam jakis dziwnych boli w dole brzucha, tak jak by mi sie wpychal do kanalu...masakra jak boli. dzis jedziemy zobaczyc porodowke w innym miescie moze tam konkretnie sie mna zajma, a nie tak jak u nas beda na dzien dobry pytac sie u kogo prowadze ciaze. jutro bedzie tydzien po terminie , a noz zostawia mnie dzis na jakis przyspieszacz..a moze do 18 sie cos rozkreci.
                        wiecie boje sie strasznie..ale juz nie moge sie doczekac mojego lokatora na zewnatrz, snia mi sie jakies glupie sny, ze np. budze sie zalana krwia i nie ma juz ratunku dla dzidzi. maly kociol juz mi sie w tej glowce tworzy..ehh.

                        ide troszke posprzatac, bo jakos tak do lezenia mnie nie ciagnie a samo sie nie sprzatnie.


                        Skomentuj


                          Momo mnie czasem tak boli brzuch jakbym jajeczkowała albo @ miała dostać. No i niemam skurczy przy tym. W ogóle to słabo mi się robi, niedobrze... Chyba powoli mój ogranizm chce się pozbyć mojej małej Pasożytki Ja narazie umyłam główke i więcej mi się nie chce. Stwierdziłam, że chyba poucze się na egzamin z Prawa międzynarodowego publicznego, który mam oczywiście 17 maja w niedziele. Materiału jest mniej, ale jest równie bezsensu jak z Polityki bezpieczeństwa Państwa... No ale taki już mój los.
                          Męzulo po 12 godzinach w pracy śpi jak zabity. Nic go nie rusza, nic nie słyszy... Niech się wyśpi, bo to jego ostanie takie chwile "wolności"
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            ja tez po sprzataniu sie wykapie, wygole i bede czekac na jakies sygnaly od synka ze chce wyjsc

                            Atusia trzymam kciuki zeby weszlo szybciutko do glowki

                            moj maz w pracy, ale tez w pogotwoiu czeka na telefon. ostatnio mi powiedzial,, ze moglabym tak caly czas chodzic z brzuszkiem bo juz sie przyzwyczail


                            Skomentuj


                              Jutro Mija Dwa Tygodnie Od Porodu A Ja Schudłam 12 Kg Jeszcze 12 I Moja Waga Ale Nie Tak Szybko Bo Wisi Mi Skóra Na Brzuchu... Odciagam I Karmie A Wrazie ,,w" Dokarmiam. Niby Nie Ma Mały Nic Na Płuckach.
                              Nator Ale Masz Szczescie Ze Nic Ci W Bioderka Nie Weszlo. Szczuplutka Jak Modelka Jestes. Super.


                              A to moje szczescie;
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...hp?i=11254&c=1
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...hp?i=10923&c=1
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...hp?i=10921&c=1
                              Last edited by nitka236; 11-05-2009, 13:00.
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Witam was dziewczyny! Ostatnio jakoś nie zagladałam na forum, no ale juz jestem. Polezałam sobie tydzien w szpitalu. Trafiłam na ginekologie z ostrym bulem brzucha. Po wszystkich badania lekarz oznajmił mi ze z dzieckiem wszysko ok ze to tak rosnaca macica mnie strasznie boli. Ból do niewytrzymanie ciagle zastrzyki no i lezenie. Doobrze ze z malenstwem wszystko dobrze pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X