Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dzieciaki lubią zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

    Fakt, nie ma ale np w małej sieci Dino są takie specjalne małe wózki dla dzieci z chorągiewką dziecko moze samo iść i pchać taki wózeczek i ma zajęcie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Na szczęście niektóre supermarkety wychodzą dzieciom i rodzicą na przeciw i można w nich wypożyczyć np wózki- samochody dla dziecka
      Tak to super, że ktoś wpadł na coś takiego. Szkoda tylko, że czasem nie pomyślą, żeby wózek był dostosowany do tego, żeby włożyć tam nosidełko z dzieckiem, bo czasami jest to problem :P

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

        Kotek, masz rację, nie zawsze mieści się nosidełko, już sama zapomniałam jak to było ale faktycznie też nie raz klnęłam pod nosem ;p

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

          Moje lubią zakupy ale jak jadą po zabawki Zakupy spożywcze i ubraniakupuję sama. Najczęściej online bo wybór jest większy i ceny atrakcyjniejsze. Ostatnio znalazłam ubrania dla dzieci od projektanta i muszę przyznać, że mnie oczarowały. Wyglądają zupełnie inaczej niż te sieciówkowe - lepiej

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

            amerylia faktycznie zupełnie inny styl tych ubranek. Są dość oryginalne i niespotykane. A zakupy po zabawki to chyba każde dzieciaki lubią jak się ostatnio przekonałam to nawet te starsze, czytaj mężczyźni :P

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

              Napisane przez amerylia Pokaż wiadomość
              Moje lubią zakupy ale jak jadą po zabawki Zakupy spożywcze i ubraniakupuję sama. Najczęściej online bo wybór jest większy i ceny atrakcyjniejsze. Ostatnio znalazłam ubrania dla dzieci od projektanta i muszę przyznać, że mnie oczarowały. Wyglądają zupełnie inaczej niż te sieciówkowe - lepiej
              SUper te ubranka! Mnie urzekł te dla dorosłych najbardziej, bardzo fajne i stylowe, faktycznie nie widziałam takich w sklepach

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                Napisane przez lidibrii_pl Pokaż wiadomość
                To się zdarzyło chyba każdej z nas,ale na szczęście koniec końców przy kasie zawsze było sporo śmiechu i każdy,nawet ochrona traktował to z przymrużeniem oka
                dokładnie, ważne żeby ochrona podeszła do tego ze smiechem, a nie z powaga jak przy prawdziwych kradzieżach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                  Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                  amerylia faktycznie zupełnie inny styl tych ubranek. Są dość oryginalne i niespotykane. A zakupy po zabawki to chyba każde dzieciaki lubią jak się ostatnio przekonałam to nawet te starsze, czytaj mężczyźni :P
                  tak dokładnie Pamiętam kiedy za każdym razem mąż kupił coś synkowi to jednak tatuś zawsze odpakowywał zabawkę i sprawdzał -jak się nią bawi Ach ci faceci

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                    Mój synek np nie lubi nowych zabawek, jeszcze się nie zdarzyło aby w sklepei po coś sięgnął i chciał. Jak dostanie coś nowego to trzeba go zachęcić do nowej zabawki

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                      Pewnie,że tak! Zresztą które dziecko nie lubi zakupów,wystarczy że będzie mogło wybrać sobie coś słodkiego z półki aby była pełnia szczęścia. Co do zabawek to moim zdaniem nie powinniśmy aż tak ulegać dzieciom,bo prędzej czy później lądują one w koszu,szybko się niszczą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                        Ja sama nie przepadam za chodzeniem na zakupy. Biorę z sobą dzieci, kiedy muszę i jest to na prawdę ciężkie. Zazwyczaj i tak wracam bez niczego, bo skupiam się na dzieciach i zapominam co chciałam kupić.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                          Ja nie przepadam za zakupami z malutką, bo właśnie skupiam się na niej i zawsze wychodzę bez połowy potrzebnych rzeczy, chociaż i tak zawsze robię listę.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                            Moje dziecko lubi jak chodzi sie z nim po sklepie i pokazuje różne rzeczy. Nie woła, ze chce to dostać. Tylko sobie ogląda. Jak jesteśmy w Biedronce to zawsze wkładamy go do wózka. Lubi tam siedzieć i cieżko nam go potem zabrać. Czasami biorę małego, bo wole coś mu na miejscu przymierzyć. Ostatnio kupowaliśmy mu czapeczkę i mąz musiał mu trzymać rączki, bo były protesty. W domu już ja sobie zakłada. W sklepach nie zawsze ma ochotę.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                              Moje nie bardzo, jakoś szybko tracą cierpliwość Najlepsza jest opcja bawialni

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                                Moje lubią, ale jak nie są zbyt długie. Wiadomo, że jak się zmęczą, to stają się marudne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X