Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dzieciaki lubią zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Moja Majka jak tylko wchodzi do sklepu to zaczyna ładować do koszyka wszystko co popadnie, czyli znaczy że uwielbia robić zakupy
    prawdziwa kobietka w koncu u nas Zosia nawet nie bierze artyluow lezacych na polkach do raczek - wazne aby pchac wozek

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
      Wszystko zależy od dnia. Zuzia ma czasem tak ze z radością jedzie ze mną na zakupy, a czasem jedzie bo musi ale nie marudzi grzecznie chodzi i pozwala zrobić zakupy.
      Najbardziej lubi jeździć z tatą i babcią kupować ciuchy , bo lubi sie przeglądać w lustrze które jest w przymierzalni
      U Was tata jeździ po zakupy ciuchowe? Jeśli tak to unikat Ci się trafił
      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Moja Majka jak tylko wchodzi do sklepu to zaczyna ładować do koszyka wszystko co popadnie, czyli znaczy że uwielbia robić zakupy
      Obawiam się właśnie takich zakupów moim małym pomocnikiem a Ty koniecznie naucz swoją małą wyszukiwania promocji bo zbankrutujesz :P
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      prawdziwa kobietka w koncu u nas Zosia nawet nie bierze artyluow lezacych na polkach do raczek - wazne aby pchac wozek
      Myślę że to jeszcze przed Wami :P

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

        pradip pewnie tak

        a moj maz tez lubi zakupy a te ciuszkowe nawet bardzo wiem wem dziwny :P ale takiego go kocham

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradip pewnie tak

          a moj maz tez lubi zakupy a te ciuszkowe nawet bardzo wiem wem dziwny :P ale takiego go kocham
          Dziewczyny przywracacie mi wiarę w mężczyzn Mój nie znosi zakupów i większość rzeczy kupuję mu sama a jak potrzebuje spodni lub butów to najpierw z wyprzedzeniem informuję że danego dnia jedziemy a potem wpadam jak po ogień i słucham jego wybrzydzania...

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
            Dziewczyny przywracacie mi wiarę w mężczyzn Mój nie znosi zakupów i większość rzeczy kupuję mu sama a jak potrzebuje spodni lub butów to najpierw z wyprzedzeniem informuję że danego dnia jedziemy a potem wpadam jak po ogień i słucham jego wybrzydzania...
            to ja bym powiedziala ze maz bardziej lubi zakupy niz ja - ja wole w necie cos zamowic , niz chodzic po galerii

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

              Każdy przypadek jest jak widać inny i nie generalizujmy,że każdy facet nie lubi zakupów,bo czasem jest zupełnie odwrotnie i woli zakupy bardziej niż kobieta,my mamy to szczęście że razem kupujemy to co jest nam potrzebne,a często kończy się na zakupach internetowych

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                Mój zakupów raczej tez nie lubi, zazwyczaj jeżdże sama, bo jak ma chodzic za mną i mnie poganiać to wolę zostawić go w domu Jeśli chodzi o zakupy to jest zupełnie inny niż ja, ja najpierw musze obejść wszystkie sklepy, poprzymierzać i na koncu decyduje co kupić, a mąż wchodzi do pierwszego sklepu, przymierza, jak pasuje i się podoba to kupuje i koniec zakupów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                  jjmka to większosc facetow tak ma oni robia zakupy pod wyplywem chwili i cos musi byc juz, teraz - moja jest akurat wyjątkiem pod względem zakupów i nawet to lubi - ale ja nie lubie zbytnio lazic po sklepcha - zresztom mam kilka swoich ulubionych sklepów i jak juz czegos szukam to w nich, a za to moja siostra musi przejsc cala galerie praktycznie sklep po sklepie, to przymierzy tu a cos innego w innym i na samym koncu wraca do tego i tego aby kupic

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                    Ja to sie nie mogę doczekac jak Majka bedzie juz na tyle duża że będzie mogła ze mna na babskie zakupy jeźdźić mam nadzieję że wrodzi sie za mną i będzie lubiła troche poprzymierzać a nie kupować pierwsze lepsze jak tatulek

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Ja to sie nie mogę doczekac jak Majka bedzie juz na tyle duża że będzie mogła ze mna na babskie zakupy jeźdźić mam nadzieję że wrodzi sie za mną i będzie lubiła troche poprzymierzać a nie kupować pierwsze lepsze jak tatulek
                      Też nie mogę się doczekać zakupów matki i córki;p Muścimy męża-tatę z torbami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        Też nie mogę się doczekać zakupów matki i córki;p Muścimy męża-tatę z torbami
                        To prawda,puścimy powiem Ci że jak jest Majka z nami to ja dużo mniej wydaję na ubrania dla siebie, poprostu nie mam czasu jechac na zakupy albo jestem tak zmęczona że mi się nie chce. Są tego plusy bo nie wydaję tyle pieniędzy, ale codziennie ano jak się ubieram do pracy to staję przed szafą i się wkurzam że nie mam co na siebie włożyć, wszystko stare, albo za małe

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          To prawda,puścimy powiem Ci że jak jest Majka z nami to ja dużo mniej wydaję na ubrania dla siebie, poprostu nie mam czasu jechac na zakupy albo jestem tak zmęczona że mi się nie chce. Są tego plusy bo nie wydaję tyle pieniędzy, ale codziennie ano jak się ubieram do pracy to staję przed szafą i się wkurzam że nie mam co na siebie włożyć, wszystko stare, albo za małe
                          Skąd ja to znam... ja jeszcze do pracy nie wracam, ale jak przyjdzie ten dzień to wydam chyba majątek w sklepie, bo u nas jest dość określony dress code i wszystko z czasu sprzed ciąży już się raczej nie nada

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                            skad ja to znam "nie am sie w co ubrac" hehe moj odwieczny problem - ja teraz musze cos poszukac na zbizajaca sie komunie i to co zaoze musi byc uniwersalneze zaloze na pozniejsze wesele i jesli bedzie nadawalo sie do takiego normalnego chodzenia to bylo by super bo nie lubie kupowac cos na raz

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              skad ja to znam "nie am sie w co ubrac" hehe moj odwieczny problem - ja teraz musze cos poszukac na zbizajaca sie komunie i to co zaoze musi byc uniwersalneze zaloze na pozniejsze wesele i jesli bedzie nadawalo sie do takiego normalnego chodzenia to bylo by super bo nie lubie kupowac cos na raz
                              hehe co za wymagania, do tańca i do różańca myslę że jak trochę pochodzisz to coś znajdziesz odowiedniego, ja też zawsze patrzę pod tym kątem jak kupuję jakieś ubrania na specjalne okazje.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wasze dzieciaki lubią zakupy?

                                wiem wie wymagania mam ale nie lubie kupowac cos na raz i jak cos lezy w szafie, niby mam sukienke w groszki ale jest za duza bo kupiona w przed dzien wesela siostry po dwoch tyg porodu wiec z braku lachu tesciowa mi ja przerobi i na kominie ubiore ja, a na wesele cos poszukam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X