Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaką pralkę wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jaką pralkę wybrać?

    Ja mam pralkę Beko i już chyba 7-8lat mi funkcjonuje bez szwankowania, więc albo mi się wydarzyła, albo są rzeczywiście takie dobre.
    rockowe płyty muzyczne

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jaką pralkę wybrać?

      Mi zależało na czymś wiekszym bo mam wiekszą rodzinkę. 3 dzieci tak wiec zawsze nazbiera się masa ciuszkow do prania. Mam pralkę Candy na 10 kg prania, konkretnie ten model;
      http://www.candy.pl/pl/produkty/pran...f-1510lwhc3-1-
      Jest super bo
      ma klasę energetyczną A +++
      wiele programów ( również te krótsze).
      duża prędkość wirowania

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jaką pralkę wybrać?

        ja też mam ich pralkę właśnie chociaż ja akurat wychodzę z założenia, że pralka pół biedy a ważniejsze jest jaki się ma proszek, różnych już próbowałam i jednak sprawdza się rozpowszechniona opinia, że te z Niemiec najlepsze, ja sobie zamawiam vizir z http://sklepzproszkami.pl/ i kiedyś robiłam test na własny użytek, faktycznie między tym z Niemiec a tym od nas widać różnicę w dopieraniu

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jaką pralkę wybrać?

          My też mamy Samsunga, co prawda od prawie 2 lat dopiero, ale nie mogę na nią narzekać, z jednym wyjątkiem. Guma dość szybko zaczęła pachnieć grzybem, mimo że czyszczę pralkę i nie zamykam drzwiczek. A jest na 7 kg i póki co jest nam wystarczająca, a jak potrzebuję to puszczam po prostu dwa razy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jaką pralkę wybrać?

            Niestety sprzęt AGD lubi się szybko psuć i nic na to nie poradzimy. W takiej sytuacji warto mieć kontakt do firmy, która zajmuje się takimi naprawami pogwarancyjnymi, na przykład firma Pomoc AGD http://krajowy.biz/firma,naprawa-pra...w-fu-pomoc-agd.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jaką pralkę wybrać?

              Ja mam pralkę marki Whirpool nie mogę narzekać, moja Mama ma Miele i jest nią zachwycona. Teraz trudno o dobrą pralkę, przeważnie psują się tuż po gwarancji...


              Skomentuj


                #67
                Odp: Jaką pralkę wybrać?

                Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                Ja mam pralkę marki Whirpool nie mogę narzekać, moja Mama ma Miele i jest nią zachwycona. Teraz trudno o dobrą pralkę, przeważnie psują się tuż po gwarancji...
                To prawda. Ale to chyba nie tylko z pralkami tak jest, ale z każdym sprzętem AGD RTV. Poza tym chyba jest teraz nawet tak, że często bardziej opłaca kupić się nowy sprzęt niż naprawiać stary.

                Gdzie te czasy niezawodnych pralek Frań? Moi rodzice do tej pory posiadają taką pralkę i gdy ta nowa nawali, uruchamiają Franię. Do tej pory nigdy ich nie zawiodła

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jaką pralkę wybrać?

                  Dobre pralki robi zwłaszcza Bosch, Samsung, LG oraz Whirlpool, wiec wybieraj modele tych firm.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jaką pralkę wybrać?

                    Dziewczyny ja obecnie rozglądam się za nową pralką bo coś mi się wydaje ,że moja obecna pralka dokona niedlugo swojego żywota. Czy orientujecie sie może co to za marka, która ma w ofercie pralki, które oferują sterowanie telefonem? Pytam się bo mignęła mi jakiś czas temu reklama w sieci, potem sama szukałam ale nie mogłam znaleźć. Czy jakaś firma, ktróa jest dostępna w Polsce ma coś takiego ?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jaką pralkę wybrać?

                      Napisane przez wioletta11 Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny ja obecnie rozglądam się za nową pralką bo coś mi się wydaje ,że moja obecna pralka dokona niedlugo swojego żywota. Czy orientujecie sie może co to za marka, która ma w ofercie pralki, które oferują sterowanie telefonem? Pytam się bo mignęła mi jakiś czas temu reklama w sieci, potem sama szukałam ale nie mogłam znaleźć. Czy jakaś firma, ktróa jest dostępna w Polsce ma coś takiego ?
                      Tak. Candy jakis czas temu wprowadziło takie modele. Pralki o których piszesz to te z programem smart:
                      http://www.candy.pl/pl/smart-touch#extra_warranty - tutaj mozesz sobie trochę o tym poczytać. Powiem Ci,że sama poważnie się nad tym zastanawiam bo też chciałabym zmienić pralkę na większą i to sterowanie telefonem wydaje się całkiem fajne. Szczególnie to,że mozna sobie samodzielnie ustawić programy prania. W mojej aktualnej pralce mam ten problem,że nie mam krótkich programów prania tak wiec jak mam delikatną bluzeczkę to muszę ją prać ręcznie ( nie ma opcji wstawienia przepierki na 10 czy 15 minut do pralki a długi program jedynie by ją zniszczył).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jaką pralkę wybrać?

                        Ja nie mam zbyt dobrej pralki. Ostatnio znowu musiałam ją naprawiać. Na szczęście dzięki whirlpool częściom zamiennym kupionym przez internet w sklepie North, udało się to zrobić dość niedrogo. Jeśli też będziecie potrzebowały, to koniecznie zajrzyjcie.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jaką pralkę wybrać?

                          Ja mam Samsunga eco bubble i jest super. Trafiłam na fajną promocję na electro.pl Wcześniej wahałam się nad wyborem, ale zadzwoniłam do nich do sklepu i mi wszystko wyjaśnili. Dostawa super szybka i produkt zgodny z opisem.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jaką pralkę wybrać?

                            Jakiś czas temu też nawaliła mi pralka i szukałam nowej. Troszkę poszperałam w opiniach, popytałam znajomych i wygrała pralka siemens. Kupiłam trochę krótszą niż standardowe z ładownością 8 kg, pracuje cicho, energooszczędna. Jestem z niej bardzo zadowolona

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jaką pralkę wybrać?

                              Napisane przez kwann Pokaż wiadomość
                              Powiem Ci,że sama poważnie się nad tym zastanawiam bo też chciałabym zmienić pralkę na większą i to sterowanie telefonem wydaje się całkiem fajne.
                              To nie tylko kwestia sterowania telefonem bo w zasadzie jak masz aplikacje to możesz sobie sterować tabletem czy czym chcesz. Na pewno technologia CANDY jest świetna, zresztą firma od dawna wprowadza różne takie inowacje, które są dostrzegane na rynku. Tutaj macie filmik jak to wygląda takie zarządzanie - http://candysimplyfi.com/?changelang=pl świetna sprawa.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jaką pralkę wybrać?

                                furgomo, a masz taką pralkę czy tylko się tym interesujesz? Jesteśmy teraz na etapie wyboru nawet byliśmy oglądać pralki w MediaMarkcie i zainteresował nas właśnie model z Candy dokładnie to ten - http://www.ceneo.pl/45322853#tab=spec nie ukrywam, że ten system Candy Smart Touch jest jednym z głownych powodów. Ciekawi mnie w faktycznie przy pomocy tej aplikacji można tworzyć nowe programy i kontrolować czy z pralką nic się nie dzieje. W sklepie dostaliśmy informacje, że nowych programów w samej aplikacji jest blisko 40, więc bardzo dużo.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X