Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak urządzić łazienkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jak urządzić łazienkę?

    Niestety szczególnie małe łazienki w mieszkaniach spędzają na m sen z powiek, bo najczęściej musimy decydować czy da się wstawić wannę, czy wybrać prysznic, no i co z pralką? Ja musiałam postawić na prysznic z głębokim brodzikiem i do tego zgrabną pralkę ładowaną od góry Candy na max. 5 kg. Napewno dużym plusem jest mała pralka pod względem ekonomiczności, bo zużywa mało wody i prądu, a pierze bez zarzutu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jak urządzić łazienkę?

      Pomimo różnych opinii na temat wanien z hydromasażem my zdecydowaliśmy się ją mieć u siebie w domu może dlatego, że mamy trzy łazienki i możemy poszaleć
      z urządzeniem łazienki zawsze miałam problem bo lubię wiele kolorów i nigdy nie mogę zdecydować się na jeden.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jak urządzić łazienkę?

        W przypadku posiadania dość małej łazienki polecam meble na wymiar - umożliwiają wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni, w odróżnieniu od tradycyjnych. Warto też zrezygnować z wanny na rzeczy prysznica. Istotny jest także odpowiedni dobór akcesoriów - mydelniczkę warto zastąpić dozownikiem do mydła, czymś takim dozowniki-do-myda
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:16. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jak urządzić łazienkę?

          Wszystkie wasze porady są super, ale jeszcze zanim podejmę decyzję odnośnie łazienki mam zamiar iść na warsztaty z projektantem wnętrz, bo akurat są bezpłatnie w Poznaniu, sprawdzałam terminy i widziałam, że w Zielonej górze i Wrocławiu też są, ale to już sobie sami ewentualnie sprawdźcie, jeśli Was interesuje. Przyznam, że raczej nie znalazłabym budżetu na projektanta wnętrz, więc takie warsztaty spadły mi z nieba. Mam już całą listę pytań do niego

          Tutaj znalazłam te warsztaty, salon łazienek Sanpol to organizuje: sanpol.pl/salony/porady/warsztaty-spa

          Być może do zobaczenia
          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:16. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jak urządzić łazienkę?

            Ja mam dość małą łazienkę, bo ma może 8m2, ale udało mi się ją funkcjonalnie urządzić i wygląda na dużo większą. Nie mam na ścianie płytek, bo zdecydowałam się na taki kamienny fornir decomania.pl/pl/p/Fornir-kamienny-Stone-Line-Golden , bo bardzo lubię kamień na ścianach i moim zdaniem wygląda on bardzo nowocześnie i elegancko. Na podłodze mam betonowe płytki. Pod oknem znajduję się wanna i dzięki temu poszerzyłam optycznie dość długą łazienkę. Ogromną zaletą tego forniru kamiennego jest brak fug, które jak pewnie wszystkie wiecie potrafią się bardzo zabrudzić, a ja nie znoszę brudny.
            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:16. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jak urządzić łazienkę?

              Ja uwielbiam mieć w łazience świece zapachowe Podczas kąpieli można ich ustawić kilka sztuk i zgasić światło a później po prostu rozkoszować się kąpielą Moje ulubione świece to: zapachyswiata zapachyswiataPolecam wszystkim, naprawdę porządne świece zapachowe, nie mają praktycznie nic wspólnego z tymi z marketów, różnica jest ogromna
              Last edited by disne; 26-06-2020, 16:17. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                Dla mnie łazienka powinna być urządzona w taki sposób żeby człowiek tam wypoczywał na swój sposób no i żeby się podobała, możliwości jest wiele, a czasami detale decydują o charakterze łazienki, ostatnio kupiliśmy bardzo fajny kran - baterie łazienkową od Silla i naprawdę łazienka bardzo zmieniła się na plus, a sam kran był w bardzo fajnej cenie, więc te wpisy o kosztach, że łazienka jest aż taka droga też są przesadzone.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jak urządzić łazienkę?

                  Ja gdy remontowałam łazienkę inspiracje znalazłam na stronie homebook. Postawiłam na biel z dodatkiem błękitu. Do tego mam kryształowe dodatki. Łazienka jest jasna, a o to mi chodziło. Naprawdę polecam stronę bo można wiele rzeczy zobaczyć i porównać ceny produktów.
                  Last edited by disne; 26-06-2020, 16:17. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jak urządzić łazienkę?

                    My również w swojej łazience mamy plytki TUbądzin. Łazienka jest spora, mogliśmy sobie pozwolić na więcej dekoracji, na ciemniejsze kolory ( mamy w niej okno).

                    Położyliśmy płytki z kolekcji Palacio:
                    tubadzin

                    Nowoczesne, ozdobne ale proste . Kolory bez i brąz - są bajecznie proste w utrzymaniu w czystości. Wcześniej miałam plytki granatowe z połyskiem i były dość kłopotliwe. Beżowy mat jest wygodniejszy.
                    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:18. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jak urządzić łazienkę?

                      W małej łazience za dużo rzeczy nie wstawisz. Jakaś szafka i to co niezbędne. Na zbyt wiele mebli nie ma miejsca na budujesz.pl-meble-lazienkowe-jak-wybrac-ktore-sa-najlepsze Na ściany płytki lub odpowiednia farba.
                      Last edited by disne; 26-06-2020, 16:18. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jak urządzić łazienkę?

                        Mnie tez od dłuższego czasu nurtuje to pytanie: wanna czy prysznic? Mam małą łazienkę i chyba zdecyduję się na kabinę: xxxx. Mąż namawia mnie na wannę narożnikową, ale to mimo wszystko zabiera miejsce. Co myślicie?
                        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:14. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jak urządzić łazienkę?

                          Łazienka każdemu chyba sprawia kłopot, bo jak tu połączyć wygląd z praktycznością?
                          Teraz to nie ma zwykle z tym większego problemu, producenci sprzętów sanitarnych oraz mebli łazienkowych już dawno zorientowali się, że to jest jedno z podstawowych pytań przed każdym remontem i robią naprawdę niesamowite designy w rozsądnych cenach.
                          Ja sama, kiedy robiliśmy remont w naszym domu, uznałam, że warto się zdecydować, jak ma się prezentować moja wymarzona łazienka, jeszcze przed rozpoczęciem prac, dlatego cierpliwie szperałam w sieci po stronach firm od projektowania wnętrz, jakie trendy są teraz na czasie. I kiedy znalazłam jakiś element, to dodawałam go do listy i potem mogłam pokazać, o co mniej więcej mi chodzi, doradcom z xxx, żeby później nie było nieporozumień. To był strzał w dziesiątkę i mam teraz wymarzone czarne płytki na ścianach łazienki, które nadają cały wygląd wnętrzu
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:14. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jak urządzić łazienkę?

                            To prawda, łazienka nie jest łatwa w aranżacji. Przeważnie są to ciasne pomieszczenia, gdzie trzeba zmieścić wszelkie sanitaria oraz meble. Dlatego warto korzystać z porad osób, które borykały się z podobnym problemem i znalazły rozwiązanie. Bardzo pomocna jestxxxx , gdzie właśnie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Fajnie jest korzystać z wiedzy innych osób
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:14. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jak urządzić łazienkę?

                              Wiem, ze niektórzy tez mają problem z łazienkami - zwłaszcza pełno jest dylematów "wanna czy kabina?". Ja ostatecznie zdecydowałam się na wannę.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                                Każda nowa łazienka będzie piękna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X