Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak urządzić łazienkę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jak urządzić łazienkę?

    No takie SPA to faktycznie świetna rzecz. tylko kto ma na to miejsce w domu? :-(

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jak urządzić łazienkę?

      Moim zdaniem łazienka w jasnych kolorach, szczególnie w różnych odcieniach szarości bardzo dobrze wyglądają. Sama myślę, że podstawa jest jednak porządek i czystość w łazience. Duzo czasu poświęcam na jej czyszczenie, ostatnio poleciła mi znajoma produkty z xxx jako bardzo dobre
      Last edited by disne; 26-06-2020, 16:22. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jak urządzić łazienkę?

        W castorama mają bardzo duży wybór armatury. Przejrzyj sobie katalogi a na pewno coś ciebie zainspiruje
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:22. Powód: link
        Niepoprawna romantyczka

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jak urządzić łazienkę?

          Zaraz na początku lutego chcemy zacząć remont łazienki. Póki co gromadzimy potrzebne materiały. Zaglądamy do sieci: , przeglądamy również markety. Jeszcze nic konkretnego nie wybraliśmy, jednak w przyszły weekend chcemy już poczynić pewne kroki.
          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:21. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jak urządzić łazienkę?

            A jeszcze przy okazji mogę polecić Grohe bateria i inne dodatki do łazienki sa naprawdę super. Moja siostra właśnie kupiła i zamontowała i naprawdę prezentują się bardzo ładnie xxx w ogóle jest duży wybór i można fajnie do umywalek i w ogóle wystroju dopasować
            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:21.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jak urządzić łazienkę?

              Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystać z usług firmy która remontuje oraz projektuje jednocześnie np xxx jest to firma która wykonywała wnętrze łazienki mojej koleżance i spisała się na medal. Na początku ona chciała mieć całkiem inny projekt ale po konsultacji z projektantem doszła do wniosku że pujdzie na pomysł fachowców..
              Last edited by disne; 26-06-2020, 16:18. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                My teraz do łazienki w biurze kupujemy domator.net.pl/category/okucia-do-kabin-sanitarnych okucia kabin sanitarnych z Domatora. Podobno świetnie się sprawdzają.
                Last edited by disne; 26-06-2020, 16:19. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jak urządzić łazienkę?

                  My z mężem też powoli przymierzamy się do wykończenia łazienki... czy może ktoś z Was ma jakieś namiary na kabiny prysznicowe szkalne pod wymiar? najlepiej z Wrocławia i okolic?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jak urządzić łazienkę?

                    a mnie marzy się narożna wanna z hydromasażem

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jak urządzić łazienkę?

                      Napisane przez Patrycja621 Pokaż wiadomość
                      a mnie marzy się narożna wanna z hydromasażem
                      Ach mi też się marzy taka wanna z hydromasażem ale jak koleżanka mi powiedziała że też taką chciała i taką zakupili to jak już ją mieli to tych hydromasaży może tylko ze 3 razy zrobiła bo jednak jak się nie ma to się chce A jak się ma to już się nie chce

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jak urządzić łazienkę?

                        Ja mam prysznic z hydromasażem i też nie pamiętam kiedy włączałam te masaże. Ale co do łazienki. Na ścianach mam takie typowe tapety do łazienki, które świetnie się sprawdzają, nie odklejają się i nie odstają. Polecam dla kogoś, kto nie ma płytek i chce szybko odświeżyć łazienkę, naprawdę wybór duży i na to wszystko można zerknąć i zakupić w sieci - o wiele taniej!

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jak urządzić łazienkę?

                          Zamiast gotowych mebli ze sklepu polecam meble na wymiar, a co do podłogi, to świetnie sprawdzają się płytki z marmuru, jednak są dość drogie. Ja urządzałam swoją łazienkę sama, ale myślałam też o wynajęciu projektanta wnętrz (podobają mi się ich projekty ) - może wyszło by to lepiej, choć i tak jest dobrze.
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:19. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jak urządzić łazienkę?

                            Planujemy remont łazienki, a przy okazji wymianę prysznica. Na sanit-express.pl/lazienka/kabiny-prysznicowe-parawany/kabiny-prysznicowe sanit-express.pl/lazienka/kabiny-prysznicowe-parawany/kabiny-prysznicowe widzieliśmy sporą ilość kabin prysznicowych. Tylko na co zwrócić uwagę przy wyborze prysznica? Pomożecie?
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:19. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jak urządzić łazienkę?

                              piękne te dodatki, mnie najbardziej podobają się takie czarno białe ale mam małą łazienkę i po prostu nie chcę sobie jej zmenijszać jeszcze optycznie. Jeśli chodzi o płytki to zdecydujemy się na tubądzin bo mają dość fajną ofertę i można trafić na dobre promocje, chciałabym jakieś takie starodawne płytki nie za duże, które nie wyglądają jak płyty chodnikowe

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jak urządzić łazienkę?

                                Wanna z hydromasażem super sprawa, ale kiedyś kilka lat temu, moze do tej pory coś się zmieniło, to mówiono nam, że to mało praktyczne, że często zatykają się otworki i że wtedy to najlepiej mieć drugą łazienkę, a tam nie używać jakiś płynów i wynalazków.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X