Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kubek niekapek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Kubek niekapek

    Ale dała się kupić na nowego ? Bo mój boje sie że nie pójdzie na to, że zobaczy że jest nowy , czysty, niepogryziony Bo ten już trochę przeszedł to wygląda jak wygląda i dzieci zazwyczaj lubią takie zciochrane, zuzyte rzeczy

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Kubek niekapek

      U nas mała lubiła nowości, nowe kubki talerzyki łyżeczki, nawet jak miałam problem z podaniem leku to wystarczyło podać w zatyczce od butelki bo było nowa i wówczas wypijała
      Jednak ze smokami nie przechodziło, musiał być jeden model i wzór

      Skomentuj


        #48
        Odp: Kubek niekapek

        My przerabiałyśmy z córcią różne kubki niekapki alw najlepszy okazał się doidy cup. Prawie jak normalny kubek i bardzo ułatwia wprowadzanie do nauki prawdziwego dorosłego picia z kubka.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Kubek niekapek

          śmieszny ten kubeczek, sama się zastanawiałam przed ich zakupem, ale w końcu postawiłam na lovi 360, plus ze można go zabrać na spacery i się nic nie wyleje

          Skomentuj


            #50
            Odp: Kubek niekapek

            haha najlepsze są kupki niekapki które można nazwać kapkami :P Ja mam mase takich co to leci z nich :/ Najgorsze jest to że nie wiedziałam i mały ma polaną całą pościel :/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Kubek niekapek

              Też patrzyłam na te kubeczki sceptycznie (bo często czytałam o nich, że coś z nich kapie) dopóki nie dostaliśmy tego z AVENTU, ale mówię o tym bez żadnej słomki czy dziubka tylko z taką przykrywką...
              Dziecko nosi go po całym domu i nic z niego nie cieknie (chyba, że złoży go mąż ). Napój wylewa się tylko na tą stronę i tylko wtedy gdy dziecko dotknie kiedy z niego pije.
              Znajomi tez je używają i używali wcześniej a moje dziecko patrzyło na te kubki z zainteresowaniem i często chciało im zabrać, ale teraz widzę, że miała rację Szkoda, że tyle się męczyłam wcześniej z takim niby prostym, a niefunkcjonalnym badziewiem.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Kubek niekapek

                Napisane przez ania_877 Pokaż wiadomość
                Kupiliśmy córce kubek BrotherMax z BabyStore24 w ślicznym limonkowym kolorze, jest wolny od Bisfenolu A, ftalanów i PVC, bardzo polecam
                jeszcze się z takim nie spotkałam Ja miałam jeden taki co przeciekał a inny tak łaciaty już nie wiem jakiej to firmy to był fajny ale szał na niekapki jest duży

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Kubek niekapek

                  Dosyć ciekawy,ja także nie maiłam z nim styczności,możesz podać więcej szczegółów? Jak taki kubek niekapek sprawdza się w praktyce?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Kubek niekapek

                    Ja zaczęłam podawać córce wodę w kubku niekapku Aventa i wszystko super, tylko trochę za dużo płynu wylatuje przy przechylaniu. Za to moja znajoma miała kubek lovi bardzo chwaliła mnie zachwycił wygląd tego kubka.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Kubek niekapek

                      Świetne są kubeczki NUKa z nowej serii, 3 modele do wyboru w zależności od wieku dziecka: Starter 6+, Trainer 8+ i Vario 12+

                      Można zobaczyć tutaj: Kubeczki NUK


                      .
                      Zapraszam do sklepu z artykułami dla niemowląt

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Kubek niekapek

                        To prawda, akurat kubki Nuk zbierają pozytywne opinie na kilku forach, więc są warte swojej ceny, dobra i solidna jakość, podobnie zresztą jak Lovi- to bardzo zbliżony poziom.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Kubek niekapek

                          Napisane przez gosia342 Pokaż wiadomość
                          Świetne są kubeczki NUKa z nowej serii, 3 modele do wyboru w zależności od wieku dziecka: Starter 6+, Trainer 8+ i Vario 12+

                          Można zobaczyć tutaj: Kubeczki NUK


                          .
                          Ładnie wyglądają te kubeczki. Mój z avent się tak nie prezentuje, a cenowo wychodzi podobnie, jakbym wiedziała to bym kupiła te skoro takie dobre

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Kubek niekapek

                            Witam... A ja się właśnie zastanawiam nad kupnem takiego kupka niekapka dla mojej córci (ma 7 miesięcy) i nie wiem który wybrać bo tych niekapków 6m+ jest sporo i zastanawiam się który lepszy... może doradzicie???

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Kubek niekapek

                              Napisane przez dandor93 Pokaż wiadomość
                              Witam... A ja się właśnie zastanawiam nad kupnem takiego kupka niekapka dla mojej córci (ma 7 miesięcy) i nie wiem który wybrać bo tych niekapków 6m+ jest sporo i zastanawiam się który lepszy... może doradzicie???
                              u nas aventowsie się nie sprawdziły bo wylewało się z nich picie choć butelki u nas sprawdziły się super, natomiast u nas nr jeden wśród niekapków to lovi trekingowy z serii retro - służy do teraz, gdy dziecko nie pije z tej części niekapokowej już bardzo bardzo długo

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kubek niekapek

                                Ja zastanawialam się nad kupnem kubeczka nuk 360 stopni, czy macie o i polecacie? Jestem ciekawa czy dziecko musi mocno się przyssać żeby leciało picie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X