Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dresy do szkoły na 7-8 lat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dresy do szkoły na 7-8 lat

    Gdzie można kupić fajne tanie dresy do szkoły. Dla szczupłego chłopca, gumeczka w pasie i najlepiej ściągacze na końcu nogawek
  •    
       

    #2
    Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

    Fajne ubranka dla dzieci i całkiem dobre jakościowo pojawiają się w Lidlu, kilka razy w roku mają takie akcje. najlepiej śledzić ich gazetki nawet przez internet

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

      super jakosci rzeczy do szkoły typowo sportowe znajdziesz napewno w decathlonie - jest duzo sklepow w calej Polsce teraz rowniez mozna zamawiac przez internet - materialy sa bardzo dobre jakosciowo

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

        Też szukam jakiś fajnych dresów dla chłopca, bo jak na razie znalazłam tylko kilka bluz np. coś takiego https://www.radosnamoda.com.pl/bluza...em-id-274.html chociaż te granatowe tez mi się podobają

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

          Moim zdaniem takie dresy do szkoły trzeba najpierw przymierzyć bo potem może okazać się że rozmiarowo są za duże lub za małe,już samego zakupu natomiast można dokonać w sklepie internetowym,to żaden problem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

            Ja polecam firme GT. Polski producent spodnie nie blakną, nie kurczą się i nie rozciągają. Kupic je można przez internet, na bazarze (budki z ubraniami dla dzieci) sklep sportowy. Ja zawsze kupuje mojemu synowi (8 lat , dresy do szkoły najlepsze). Rozne fasony (na chudsze i grubsze dzieciaki), wzory i kolory. Mam czarne, zielone, niebieskie i szare. Cena 40-48zl. Przynajmniej tyle ja placilam na bazarku i w sportowym.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

              Na bazarku przez internet powinno być taniej,chociaż tak powiedzmy ta kwota w okolicach 40 kilku zł jest jak najbardziej do zaakceptowania,przyjrzę się tej firmie nieco bliżej bo pierwszy raz o niej słyszę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

                Ja najczęściej zamawiam takie www.radosnamoda.com.pl/bluzki-dla-dzieci i nie mam żadnych kłopotów z rozmiarówką. Nie wiem czy w ogóle kojarzycie ten sklep?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dresy do szkoły na 7-8 lat

                  Całkiem ciekawa opcja,jednak poczekajmy na pozostałe opinie Użytkowniczek na forum odnośnie tego czy faktycznie warto oraz co z ich jakością,warto generalnie szukać wśród sklepów internetowych,teraz wybór mamy bardzo szeroki.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X