Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anna8493
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Sprawdź ofertę sklepu oziway mają też wiele innych produktów dla małych dzieci i ich mam.
    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:29. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • eceentab
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Ciekawą ofertę ma też sklep Childsplay.

    Leave a comment:


  • Jadzia83
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Dobre zabawki dla kilkulatków sąxxx w sklepie zielonezabawki.pl tam jest spory wybór tego typu zabawek od takich drewnianych kolejek po klocki i puzzle.
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • braap
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    A ja nie ograniczam się do jednego sklepu, bo przepłacałabym gdybym tak robiła. Wiecie to że jeden produkt jest tańszy niż w innych sklepach nie oznacza, że inne produkty również są tańsze i zazwyczaj sklepy stacjonarne i internetowe mają w ofercie kilka dużo tańszych produktów od konkurencji a resztę dużo droższą. Właściciele sklepów internetowych liczą na to że konsumenci, którzy znaleźli jeden tańszy produkt będą myśleli, że i reszta produktów jest sporo tańsza od oferty sklepów konkurencyjnych i kupią je bez porównania cen z konkurencją. Ja zawsze sprawdzam ceny produktów na Ceneo, bo tylko wtedy mam pewność, że kupię daną zabawkę w okazyjnej, najtańszej cenie. Tutajxxxmacie całą masę zabawek. Dla tak małego dziecka polecam szumiącego misia a dla trochę większego Frizzy's Scoops. Moje dzieciaki mają tą zieloną maskotę i ciągle się nią bawią. Nie jest też droga, bo kosztuje trochę ponad 30złotych, a dostarcza dzieciakom wiele radości i zabawy.
    Last edited by disne; 28-09-2020, 21:06. Powód: link

    Leave a comment:


  • mawilka
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy - Childsplay. Możecie sprawdzić, spory asortyment mają nawet dla takich najmłodszych dzieciaków.

    Leave a comment:


  • monisiamm
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    My kupiliśmy na https://kids.showroom.pl/ książeczki z wydawnictwa dwie siostry. Fajne są też drewniane zabawki.

    Leave a comment:


  • asienka855
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Moja kuzynka podesłała mi tą stronę https://toysworld.pl/ Kupiła tam zabawki dwukrotnie i jest zadowolona z jakości zabawek oraz podejścia do klienta .

    Leave a comment:

  •    
       

  • saul258
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Najlepsze dla dziecka w wieku1,5-2 lata są klocki. Moje dzieciaki mają drewniane i plastikowe i uwielbiają sie nimi bawić

    Leave a comment:


  • amelinka33
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Jak szukasz zabawek to wejdź na stronę urwisa: http://www.urwis.pl/figurki/figurki-dla-chlopcow Moja znajoma tam zawsze zamawia zabawki, ja w ty roku tez tak zrobiłam. Mają dużo artykułów dla dzieci w każdym wieku.

    Leave a comment:


  • takijedena
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Ciekawe opcje Dzięki wielkie

    Leave a comment:

  •    
       

  • annaniol
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Też szukam pomysłu na prezent dla mojej córki. NA Mikołaja jakiś drobny prezent już dla niej mamy, ale zastanawiamy się co kupić na gwiazdkę. Znalazłam świeży poradnik na ten temat, więc podrzucam, bo może ktoś jeszcze skorzysta: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    1,5 - 2 letnie dziecko może już spokojnie zaczynać przygodę np z puzzlami przeznaczonymi dla swojego wieku, uważam że puzzle są super bo doskonale wpływają na rozwój dziecka

    Leave a comment:


  • amerylia
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    U nas w rodzinie jest kilkoro dzieci w tym wieku. Powoli robię listę prezentów dla nich. Chyba postawię na zabawki edukacyjne i dodatkowo każdemu maluchowi do paczki dodam video lub list od mikołaja z http://www.listymikolaja.pl/ Są one spersonalizowane więc każde dziecko poczuje się wyjatkowo. Co sądzicie o moim pomyśle?

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    A ja dla 1,5 rocznego dziecka lub starszego polecam zestaw LEGO DUPLO: "Pociąg z cyferkami". Córka właśnie go dostała i nie można jej oderwać od zabawy. Bawi się nimi aż zaśnie To kolorowe, bezpieczne klocki, cztery wagoniki na kółkach, klocki z cyferkami, które pomagają uczyć się przy okazji cyferek, a do tego ludzik i piesek, w którym Milenka zakochała się wprost Oczywiście pociąg to tylko jedna z możliwych budowli, które można skonstruować z tego zestawu. To sprawa, że jest to zabawka rozwijająca kreatywność.

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Zabawki dla dziecka 1,5-2 letniego

    Oj tak ostatnio drewniane zabawki robią furor i wracają szybko do nas u nas na święta córa otrzyma drewniany domek dla lalek natomiast dla synka planujemy kupić kolejkę górska drewniana mam nadzieję, ze zrobi furorę Lepiej zainwestować w droższe zabawki a później można je sprzedać jeszcze z dobrą korzyścią i kupić coś innego dziecku

    Leave a comment:

       
Working...
X