Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybieramy nosidełko dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

    jednym odpowiada to innymm cos innego u nas natomiast sprawdzila sie chusta i Tuli - i to i to nam bardzo odpowiada

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

      ja używam nosidełka, ale tylko takie zakładane na brzuch, wtedy można dziecko tulić i mieć pod opieką ciągle, nie wyobrażam sobie nosić na plecach, bałabym się, że wypadnie .

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

        takie na place raczej są przeznaczone dla starszych dzieciaczków i sprawdzaja sie swietnie na wycieczkach gorskich, fajnie to wyglada jak taka nosi na plecach takiego bąbelka , ja uzywalam tez tylko takiego na klatke piersiowa

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

          Odnośnie nosidełka,to w tym wątku masz wiele opinii oraz polecanych modeli,wystarczy zerknąć i poczytać aby wiedzieć więcej
          http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=2036&page=9

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

            Faktycznie wątek ten sam,można poczytać jak kształtowały się inne opinie. Dla mnie nosidełko jest wygodne,szczególnie podczas podróży,to też kwestia wyboru tego najbardziej odpowiedniego modelu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

              Ja miałam dwa nosidełka ( dostałam w prezencie) i jakoś żadnego nie używałam. Muszę je odnaleźć i może teraz mi się przyda.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                ja mam ogólnie fajne nosidełko ale jedyny jego minus to spód jest na wysokim i plastikowym, który jest niesamowicie cięzki podczas noszenia. Także polecam płaskie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                  Ja nigdy nie używałam nosidełka, uważam, że dzieci nie należy za dużo nosić, bo potem się przyzwyczajają i wymuszają branie na ręce.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                    My rozważaliśmy jakiś weekendowy wyjazd w góry z dzieckiem i własnie jestem ciekawa jak sprawdzają się takie nosidła ze steleązem dla starszych dzieci?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                      Jeżeli nosidełko to tylko ergonomiczne. Powoduje, że dziecko nie wisi, tak jak w innych, tzw. "wisiadłach" (jest to niezdrowe dla stawów biodrowych i kręgosłupa). ja miałam z firmy Tula i mogę polecić. Warto rozejrzeć się za używanym, bo nowe troszkę kosztuje. Nasze używane było głównie na wypadach wakacyjnych. Córeczka lubiła je bardzo, usypiało ją kołysanie. O dziwo, bo za wózkiem (gondola jak i spacerówka) nie przepada.
                      Na dłuższe trasy górskie jednak poleciłabym specjalne nosidła ze stelażem. Niestety Tula jest z materiału i ściśle przylega do ciała rodzica i dziecka, co oczywiście jest zaletą, ale podczas marszu i w cieple powoduje, że pot nie ma gdzie odparować i niestety córka i plecy męża po dłuższym spacerze w upale były mokre.

                      Z tego co pamiętam, Tula reklamuje się, że nosidła nadają się już dla noworodka. Mają nawet specjalne wkładki dla takich maluszków. Ja jednak uważam, że minimum wiekowe to jakieś 4 miesiące, jak dziecko ma już pewne napięcie mięśni. Sądzę, że wcześniej można zrobić krzywdę i tu lepsza jest chusta.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                        Napisane przez fantagira Pokaż wiadomość
                        Ja nigdy nie używałam nosidełka, uważam, że dzieci nie należy za dużo nosić, bo potem się przyzwyczajają i wymuszają branie na ręce.
                        Pewnie trochę racji w tym co piszesz jest. Ale mi nosidełko (mam Easie od Maxi Cosi) jest potrzebne przede wszystkim po to, aby wyjść tak "na szybko" z domu, bez telepania się z wózkiem. Poza tym, kiedy idę do osiedlowego sklepiku, a nie mam z kim zostawić malucha (a przeważnie nie mam), to małego w nosidełko i wychodzę. W sklepie mam wolne ręce - to też duży atut nosidełka.
                        Nawet zaktywizowałam męża do pomocy przy dziecku, na krótkie wyjścia dostaje nosidełko z synkiem, a ja mam chwilę spokoju. No i jeszcze jedna korzyść - przestały mnie boleć plecy i kręgosłup))

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                          Mysle, ze wsrod nosidełek przoduje Easia z Maxi Cosi Przede wszystkim bylo wygodne i zdrowe dla dziecka- bobas przyjmuje pozycje na żabkę i jest to dla niego bezpieczne

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                            Napisane przez joasia899 Pokaż wiadomość
                            Mysle, ze wsrod nosidełek przoduje Easia z Maxi Cosi Przede wszystkim bylo wygodne i zdrowe dla dziecka- bobas przyjmuje pozycje na żabkę i jest to dla niego bezpieczne
                            Faktycznie, jeśli już nosidełko to tylko to. Od tych innych, które mają takie stelaże, to zdecydowanie lepsza będzie chusta. ale wszystko zależy co kto lubi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                              Jesli nosidelko to tylko easia z maxi cosi porzadne i stabilne, no i kregoslup na tym nie cierpi

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wybieramy nosidełko dla dziecka

                                Easia Maxi Cosi ? to że jest dobrej firmy nie oznacza,że te nosidełko jest dobre.To jest wisiadło,w dodatku kosztuje majątek jak na takie beznadziejne nosidełko. Jeżeli komus nie szkoda kasy na rehabilitacje to śmiało można kupować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X