Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szokujące lalki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szokujące lalki

    Szokujące lalki - nie mają nic do ukrycia. Dla jednych stanowią pomoc w nauce anatomii, edukacji seksualnej, innych oburzają. Zobacz je!

    Barbie anatomiczna kontra rodząca, która jest lepszym pomysłem zabawki dla dziecka?

    A co myślicie o lalce - chłopcu z automatycznym penisem?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Szokujące lalki

    Ja wiem czy taka szokująca? napewno bardziej atrakcyjna dla dziewczynek
    Moja Ola ma lalkę beyby born która ma siusiaka lecz takiego uformowanego z plastiku ,ktory stanowi całosc z lalką ale sika do "kibelka" puszcza bąki i się przy tym śmieje.Nic w niej nie ma szokującego a jest moc zabawy, zmienia jej się pieluchy daje pić i Ola ja traktuje jak dziecko.....uczy się delikatnosci ,nawet jak jej spadnie"Piotruś"to płacze i woła plaster bo guza nabił.
    Mysle ze taka lalka uruchamia wyobraznie uczy anatomi i jest namiastką dziecka do której trzeba uczyc szacunku i poszanowania.
    Ale to moje zdanie.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Szokujące lalki

      moja chrzesnica ma lalke rodzoca dziecko :-))
      a moje dziewczyny maja psa pluszowego ktoremu sie otwiera brzuszek i rodzi szczenaiczki )

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szokujące lalki

        Hmm... nie wiem co powiedzieć. Niektóre trochę mnie szokują.



        Skomentuj


          #5
          Odp: Szokujące lalki

          bobas z siusiakiem hehe śmieszny na maksa, nie widzę w nim nic zgarszającego. To nawet fajny wstęp do pierwszych kroków w identyfikowaniu płci tzn pokazywaniu róznic. Lalka anatomiczna - OK kości, jelita mózg to nic nie normalnego - faktycznie może uczyć dziecko. Natomiast ta rodząca........hmmmmm no i tu mam chyba mieszane uczucia już. Choc to też przecież fizjologia, to nie wiem.........







          Skomentuj


            #6
            Odp: Szokujące lalki

            chyba bardziej szokujące są one dla rodzica,niż dla samego dziecka,dziecko dzięki temu poznaje otaczający go świat,uczy się czegoś nowego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Szokujące lalki

              uważam, że takie laki są dobre, ale nie dla każdego dziecka, zależy od jego wrażliwości. mam nadzieję, że mojej małej będę mogła taką kupić i że jej się spodoba.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szokujące lalki

                Nie wiem co miał na myśli producent wprowadzając na rynek takie lalki...
                ale ja bym takiej lalki nie kupiła swojemu dziecku.
                Wole już standardowe zwykłe lalki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szokujące lalki

                  ja bym w życiu nie kupiła takiej lalki swojej córeczce w sumie ona woli zabawki edukacyjne typu http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..sci-m-005.html w sumie bardzo dobrze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szokujące lalki

                    Mam podobne zdanie i także uważam,że można wybrać zdecydowanie lepsze zabawki niż tego typu lalka,akurat zajmujemy się tym na co dzień i w naszej krainie zabawek znajdziemy coś odpowiedniego,służymy pomocą

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szokujące lalki

                      Wszystko chyba zależy od dziecka. Czy się przestraszy czy zaciekawi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szokujące lalki

                        Poniekąd tak,ale pamiętaj że to my jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za to co pokazujemy swojemu dziecku oraz jakie zabawki mu kupujemy,starajmy się zawsze wybierać je z głową

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szokujące lalki

                          Napisane przez babybest_eu Pokaż wiadomość
                          Poniekąd tak,ale pamiętaj że to my jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za to co pokazujemy swojemu dziecku oraz jakie zabawki mu kupujemy,starajmy się zawsze wybierać je z głową
                          dokładnie lepiej wybierać zabawki z rozwagą niż takie co emocjonalnie wpłyną na dziecko Nie wiadomo jak dziecko zareaguje na taką "szokującą " lalkę
                          Skoro u dorosłych budzi kontrowersje to u dziewczynek może być tak samo

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szokujące lalki

                            Masakryczne są te lalki, przepraszam za wyrażenie ale to już jest dla mnie istna głupota coś takiego wymyślić i wyprodukować, w życiu czegoś takiego bym nie kupiła!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szokujące lalki

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Masakryczne są te lalki, przepraszam za wyrażenie ale to już jest dla mnie istna głupota coś takiego wymyślić i wyprodukować, w życiu czegoś takiego bym nie kupiła!!
                              ja swojej córce ani nikomu na prezent też nie zafundowałabym takiej lalki Nie wiem dlaczego w ogóle takie zabawki są w produkcji :/ że w ogóle są do tego dopuszczone

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X