Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybieramy koszule do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wybieramy koszule do karmienia

    Ja szukając koszuli do karmienia kierowałam się dwoma kryteriami tzn na początku trzema, ale w końcu jedno odrzuciłam - wygląd. Chciałam kupić sobie ładną, elegancką koszulę a właściwie 3 koszule, ale kiedy okazało się, że za taką muszę dać ok 100 zł to stwierdziłam, że kryterium pozostaje dobrej jakości bawełna i jak najniższa cena. W ten posób kupiłam 3 koszule za cenę niższą niż jedna ładna. I nie żałuję, bo porodowa poszła do śmieci, a dwie pozostałe służyły mi góra miesiąc i trafiły gdzieś głęboko do szafy.

    Skomentuj


      #17
      Odp: Wybieramy koszule do karmienia

      Przy wyborze koszuli porodowej ja kierowałam się tym, aby była rozpinana z przodu, aby szybko i sprawnie nakarmić maluszka. Oczywiście zależało mi na niskiej cenie, bo wiedziałam, ze i tak długo w nich nie pochodzę. Mam obie i czekają na drugie dziecko. Nie warto kupowac drogich, bo często ta porodowa właśnie ląduje w koszu.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wybieramy koszule do karmienia

        ja podczaas pierwszego porodu w szpitalu miałam koszule odpinane z przodu na guziczki i tylko take, natomiast teraz postanowiłam kupic rózne koszule jedna była odpinana na guziki po bokach - katastrofa, guziki same sie odpinały nie mogłam nadążyc ich zapinać po środku- dobra i taka z rozcięciami pochowanymi za zakładki - bardzo dobra

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wybieramy koszule do karmienia

          Ja kupiłam koszule takie rozpinane po skosie, dwa rozcięcia akurat na pierś. Bardzo wygodne rozwiązanie. Odpinałam jedną klapkę i nie marzłam, ani nie świeciłam drugą piersią gołą.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X