Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Prezent na roczek

    Anis ja nie lubie pluszakow eh moja Zosia tez nie a mamy juz ich troche - Zosia ma jednego pluszaka ktory nota bene ma 20 lat i niezle sie trzyma reszta nowa jej kompletnie nie interesuje

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Prezent na roczek

      U nas pluszaki góra przez co każdy kto wchodzi do pokoju małej mówi że ma dużo zabawek a dużo ma właśnie pluszakow a zaraz po nich ksiąŻek ale muszę przyznać że się bawi nimi potrafi po pół roku przypomnieć sobie o jakimś misiu którym dawno się nie bawiła

      Skomentuj


        #48
        Odp: Prezent na roczek

        A może coś takiego niestandardowego? Roczek ma się w sumie tylko 1 raz. Może takie fajne huśtaweczki dla niemowlaczków: http://www.2o2.pl/category/hustawki-dla-dzieci

        Skomentuj


          #49
          Odp: Prezent na roczek

          W wieku 1 roczku ciężko jeszcze pisać o zainteresowaniach malucha bo on także dopiero to odkrywa,więc wszelkie duże maskotki będą wskazane,akurat tym zajmujemy się na co dzień więc chętnie doradzimy,pomożemy

          Skomentuj


            #50
            Odp: Prezent na roczek

            W tym wieku dziecku nie potrzeba jeszcze żadnych, drogich prezentów, w zasadzie to bardziej impreza dla jego rodziców. Jak dziecko jest starsze są większe możliwości. My w tym roku wyprawiliśmy córce 6 urodziny w swoim ogrodzie. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług zabawniikreatywni.pl dzięki temu i dzieci były zadowolone i my, bo mieliśmy więcej czasu na pogaduchy z rodziną i znajomymi.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Prezent na roczek

              Moim zdaniem oprócz zabawek dla dziecka,to warto pomyśleć o generalnej wyprawce,artykułach które przydadzą się rodzicom podczas np pielęgnacji czy podróży dziecka,takie nosidełko czy łóżeczko turystyczne także wygląda bardzo ciekawie,nie sądzicie?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Prezent na roczek

                Smykolandia jak najbardziej tylko przy takim zamiarze np. artykółów pielegnacyjnych radziłabym konsultacje jakie prodykty dziecko moze uzywac bo mozena pewne kosmetyki miec uczulenie, a Wy przed zakupem cos dla dziecka z rodziny pytacie rodziców dziecka co kupic czy idziecie na zywioł ze sie tak wyraze?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Prezent na roczek

                  T oczywiście racja,dlatego najpierw przed zakupem obowiązkowo należy przeprowadzić "wywiad",wypytać rodziców dziecka co im się przyda w praktyce na roczek.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Prezent na roczek

                    Ja nie rozmawiałam z rodzicami. Uznałam że od potrzeb są oni. Ja postawiłam na pamiątkę... w alechrzest widziałam przepiękne pudełka z grawerem na wspomnienia. Będzie mogło dziecko trzymać tam najważniejsze "wspomnienia" ze swojego życia... poczynając od roczku itd... rodzice też się ucieszyli, bo wiadomo że dzieciaki czasem nie zwracają na takie rzeczy uwagę a potem się żałuje....

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Prezent na roczek

                      Moi znajomi przy trzecim dziecku wpadli na pomysł, by na roczek poprosić wszystkich o PIELUCHY dla małego, bo i ubranek i zabawek było w domu już sporo po dwójce rodzeństwa. Myślę, że pomysł fajny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Prezent na roczek

                        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                        Moi znajomi przy trzecim dziecku wpadli na pomysł, by na roczek poprosić wszystkich o PIELUCHY dla małego, bo i ubranek i zabawek było w domu już sporo po dwójce rodzeństwa. Myślę, że pomysł fajny.
                        Każda rodzic wie, że pieluch nigdy za wiele !

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Prezent na roczek

                          Zgadza się,pod warunkiem że będą to pieluchy dobrej jakości, które nie podrażnia skóry dziecka oraz nie spowodują odparzeń Poza tym w kwestii prezentów,to warto też zdać się na doświadczenie fachowej obsługi w sklepie internetowej, która dopasuje zabawkę do wieku dziecka.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Prezent na roczek

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            Moi znajomi przy trzecim dziecku wpadli na pomysł, by na roczek poprosić wszystkich o PIELUCHY dla małego, bo i ubranek i zabawek było w domu już sporo po dwójce rodzeństwa. Myślę, że pomysł fajny.
                            To racja super pomysł, ja tak dostała na chrzciny. Niestety po takim prezencie nic na pamiątkę nie zostanie :P dlatego myślę, że coś symbolicznego też do tego warto dołożyć

                            kacikskrzata wydaje mi się, że jak dziecko ma roczek to już wiadomo, które pieluchy go uczulają, a które nie.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Prezent na roczek

                              Rodzice wiedzą, natomiast jeżeli ktoś chce kupić taki prezent jako osoba z zewnątrz, to bywa już różnie i często okazuje się potem, że taki prezent jest nietrafiony i bezużyteczny

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Prezent na roczek

                                Najlepiej spytać sie rodziców co by im najbardziej pasowało. Czesto jest tak, że rodzice podpatrzą coś u innego dziecka i wiedzą, ze ich pociecha byłaby z takiego prezentu zadowolona. Synek na roczek dostał rowerek i bardzo dużo go używaliśmy i jak tylko przyjdzie lato to wyciągamy z garażu i w drogę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X