Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciuchy dla mam w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

    była taka fajna seria w lidlu, bardzo polecam, tam kupiłam leginsy z pasem kilka rodzajów, a tak ogólnie, to na allegro jest spory wybór.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

      Najwygodniejszy dla kobiet z zaokrąglonym brzuszkiem jest dres - http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...98871-063.html
      Spodnie nie są ciasne, nie ograniczają swobody ruchów, więc komfort większy niż przy jeansach. Leginsy też nie są złe, ale w końcowym etapie ciąży jednak lepiej polegać na dresach.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

        Może komuś się przyda. W H&M kupiłam sukienkę ciążową przecenioną z 79,99 na 20 zł. Materiał raczej cienki, ale na lato akurat. Ładna niebieska w kropki.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

          Za 80zł nie kupiłabym żadnej sukienki z H&M,ma bardzo przykre doświadczenia z tą firmą,podobnie jak za 20zł,to typowe szmatki na miesiąc czasu do pierwszego prania,nic specjalnego i szukałabym w innych sklepach,teraz są ciekawe promocje na odzież ciążową.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

            A ja ostatnio kupiłam sobie taki zabawny t-shirt ciążowy z pszczółką bałam się o rozmiar, ale okazało się, że rozmiar jest dość uniwersalny, a materiał dopasowuje się do brzuszka. W sklepach stacjonarnych jest bardzo mały wybór ubrań dla kobiet w ciąży, zwłaszcza w tych mniejszych miejscowościach, a jak już jest sklep dla przyszłych mam, to często ceny nie są adekwatne do jakości ubrań. Dlatego najczęściej kupuję w sklepach internetowych.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

              W sklepach stacjonarnych jest dosyć ubogi wybór odzieży ciążowej i tutaj również polecam skupić się na zakupach online,nie dość że mamy szeroki asortyment to w dodatku będzie znacznie taniej.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                Ja nie kupowałam typowo ciążowych ubrać, po prostu brałam większy rozmiar, bardziej luźne rzeczy tego typu: http://www.kodymody.com/pl/odziez-sportowa-cs i przerzuciłam się na buty sportowe, od tej pory chodzę prawie zawsze w płaskich butach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                  Generalnie warto poszukać w dobrych sklepach internetowych,gdzie wybór czy to odzieży ciążowej czy artykułów dla dziecka jest zdecydowanie największy,ze swojej strony również służymy radą i pomocą,tym zajmujemy się na co dzień

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                    Ja również polecam sklepy internetowe raczej niż stacjonarne, bo i oszczędność czcasu i wygoda i wybór większy

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                      Ja kupiłam super wygodne spodnie z wysokim pasem na brzuch w H&M a teraz przerobiłam je na zwykłe i dalej mi służą.

                      U mnie w okolicy ciuchy ciążowe też można kupić w sklepach z asortymentem dla dzieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                        Ja nie kupowałam ciuchów dla ciężarnych poza jednymi spodniami właśnie z pasem. Resztę kupowałam w zwykłych sklepach tylko większe rozmiary i do końca ciąży mi wystarczyły

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                          Poszukaj w internecie teraz jest naprawdę duża oferta i każdy może wybrać coś dla siebie. ja mam część rzeczy po kuzynce i pewnie jak mi nie bedą potrzebne, to je oddam dalej poco mają zalegać w szafie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                            Co więcej - przez net kupisz znane marki, które będą tańsze od tych ciuchów, jakie znajdziesz na mieście, również na rynkach. Choćby jeden świetny przykład od Torelle. Powala, prawda?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                              Sukienka jest piękna, ale to raczej nie jest typowa podomka, a bardziej suknia wyjściowa. Masz taką?
                              Pod siedzenie w domu to bym kupiła jakieś dresy, albo ewentualnie bardzo prostą sukienkę w ciemnych kolorach - żebym nie musiała jej specjalnie często prać ;-)]

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Ciuchy dla mam w ciąży?

                                Nie jest - ale nie przesadzaj. Ciuch to ciuch. Pranie dużo nie kosztuje, a jeśli kupować jakieś ciuchy, to niech kobieta się w nich dobrze czuje. Okres ciąży chyba dla żadnej z nas nie jest łatwy, prawda? Tak przynajmniej swoim wyglądem możemy być usatysfakcjonowane.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X