Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Program Rossnę - korzystacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

    Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
    Ja ciagle zapominam tej karty rossne powinni dawać dwie takie same to myśle,ze coś bym uzbierają xD
    ale patka_m89 możesz mieć dwie karty zarejstrowane na jedną osobę - u mnie jedną mam ja a drugą mąż i rabat naliczany jest na jedno konto

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

      My też mamy dwie karty, dlatego nie ma różnicy, które z nas robi zakupy warto brać udział w tym programie, chociażby z tego powodu, że jest stały rabat na pieluchy papmers

      Skomentuj


        #33
        Odp: Program Rossnę - korzystacie?

        Znam, ale mało robie zakupy w rossmanie, choć kupuje czasem tam jakieś rzeczy dla dzieciaków bo mają również fajne promocję ... Wtedy wykorzystuje tą kartę, niby rabat mały, ale zawsze coś

        Skomentuj


          #34
          Odp: Program Rossnę - korzystacie?

          kurczę nawet nie wiedziałam ze się dostaje jakieś prezenty. musze częściej korzystać z karty bo zawsze zapominam i już w domu sobie o niej przypominam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Program Rossnę - korzystacie?

            Mam tą kartę i czasami korzystam z niej jak kupuje pampersy bo tu najtaniej mi wychodzi, ale jak porównałam ceny to mleko czy słoiczki bardziej opłaca mi się kupować w Carrefour gdzie na kartę dużej rodziny dostaję e-bon na następne zakupy o wartości 10% obecnych zakupów. I mleko początkowe 1 też uwzględniają. W Carrefour kosztuje 39 zł bez rabatu a Rossmanie 43 zł i rabatu nie można dostać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Program Rossnę - korzystacie?

              Gdybym tylko tak częściej korzystała z Rossmana Ciekawe promocje czasem są i warto ale jakoś dzieci mi już wyrosły i mało bym tej karty używała teraz

              Skomentuj


                #37
                Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                A ja korzystam z karty robiąc zakupy w Rossmanie. Ceny może nie są powalające ale na promocji można kupić korzystnie i miło że dają co jakiś czas drobiazg dla mnie czy malucha

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  A ja korzystam z karty robiąc zakupy w Rossmanie. Ceny może nie są powalające ale na promocji można kupić korzystnie i miło że dają co jakiś czas drobiazg dla mnie czy malucha
                  Założyłam nie dawno kartę i nic o dodatkowych drobiazgach nie wiem mogę prosić o więcej szczegółów ? to za ilość zakupów cene ?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                    Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                    Założyłam nie dawno kartę i nic o dodatkowych drobiazgach nie wiem mogę prosić o więcej szczegółów ? to za ilość zakupów cene ?
                    Nie to są już prezenty jak maluszek przyjdzie na świat chyba po ukończeniu 3 miesięcy dostałam gazetę, kupony i mleko a po skończonym pół roku bodziaka z logiem rossne tak wiec miło

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Nie to są już prezenty jak maluszek przyjdzie na świat chyba po ukończeniu 3 miesięcy dostałam gazetę, kupony i mleko a po skończonym pół roku bodziaka z logiem rossne tak wiec miło
                      dzięki za informacje no jeszcze trochę na prezenty musiamy poczekać bo maluszek jeszcze w brzuszku

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X