Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Ubranka dla dzieci

    W sklepach internetowych coraz większy wybór i przede wszystkim lepsze ceny. Polecam fantastyczne ubrania fińskiej Reima w moim sklepie na karibooshop.com oraz w showroomie na ul. Tango.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Ja głównie kupuje w Reserved i h&m, ubranka są dobre gatunkowo, aplikacje nie spierają się. Można kupić naprawdę fajne rzeczy za niewielkie ceny i często pojawiają się kupony rabatowe

      Skomentuj


        #78
        Odp: Ubranka dla dzieci

        A ja unikam sieciówek bo co prawda kilka rzeczy mają dosyć ciekawych,natomiast jakość to już osobna kwestia i często bywa po prostu marna,nikła.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Ubranka dla dzieci

          Dlatego ubrania dobrze jest też kupowac nie tylko stacjonarnie ale także w internecie. Jest czasami dużo większy wybór nie tylko rozmiarów ale i wzorów, a dodatkowo często ubrania są bardzo oryginalne. Ja niedawno odkryłam sklep Kids Mob i mają tam naprawdę genialne ubranka dla dzieci. Taki przedszkolak jak ubierze taką fajną bluzę na pewno będzie się czuł od razu lepiej

          Skomentuj


            #80
            Odp: Ubranka dla dzieci

            Bardzo polecam H&M, tam te ciuszki są dość tanie normalnie, a jeśli utrafisz wyprzedaż, to już w ogóle taniutkie. także polecam

            Skomentuj


              #81
              Odp: Ubranka dla dzieci

              też mam małe bobasy córeczkę 3 latka i synka 5 miesięcy. Trochę kupuję na wyprzedażach a trochę w necie. Fajny sklep http://www.szafa-bobasa.pl/ bardzo dobre jakościowo ubranka i niedrogie.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Ubranka dla dzieci

                oj tak lumpki dobra rzecz kupowałam na początku w sklepach, ale niektóre po praniu robiły się brzydkie. Dużo też na zasadzie koleżanka koleżance, taka przechodzona szafa dla dzieciaczków, wiadomo że taki maluch ubranek nie zniszczy więc kolejne pokolenia uzywa i podaje dalej z sieciówek to lubię 5-10-15 ale tylko wyprzedaże ceny jak dla mnie mają trochę wygórowane, ale dużo jest promocji

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  Nawet dla młodszych dzieci,warto zamawiać ubranka w sklepach internetowych,to samo dotyczy zresztą obuwia. Wtedy przynajmniej mamy pewność co do niższej ceny,a sam wybór jest zdecydowanie większy.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    Nie wiem skąd jesteś, ale jak dużo rzeczy kupuje w tym miejscu: http://mala-mi.com.pl Mają sklep dla dzieci Gliwice oprócz tego maja jeszcze sklep stacjonarny. Można coś zamówić, a potem odebrać osobiście. Naprawdę polecam

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      Dzięki za namiar, w wolnej chwili postaram się go sprawdzić oraz napisać swoją opinię na forum. Poz atym zapraszam również na naszą stronę, gdzie znajdziecie szeroki wybór zabawek, artykułów dla swojego dziecka, teraz mamy atrakcyjne promocje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        Nie najtańsze, lecz jakość mówi sama za siebie. Wygodne, z naturalnych i certyfikowanych materiałów. Szyte ręcznie, na Litwie. Gorąco polecam. www.garderoba-green-rose.p

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Nie najtańsze, lecz jakość mówi sama za siebie. Wygodne, z naturalnych i certyfikowanych materiałów. Szyte ręcznie, na Litwie. Gorąco polecam.www.garderoba-green-rose.pl

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Czasem można połączyć niższą cenę i wysoką jakość zabawek czy artykułów dla dziecka, jedyne co - to trzeba wiedzieć gdzie ich szukać, a akurat na naszej tronie znajdziecie wszystko dla swojego dziecka

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              Ja uważam, że ubrania dla dzieci wcale nie musza być drogie. Dlatego właśnie kupuję tutaj http://mala-mi.com.pl/pl/promocje bo dzięki temu wiem, że mam wysokiej jakości produkty, za niską cenę. Mam dość wiecznego przepłacania, tylko dlatego, bo ktoś narzuci 400% marży...

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Ubranka dla dzieci

                                Aktualnie dośc spore wyprzedaże na sportowe ubrania sa w Supersklepie:
                                http://supersklep.pl/wyprzedaz

                                Aktualnie wyprzedają tam zimowe oraz jesienne kolekcje. Jeśli macie dzieci w wieku nastoletnim to mozecie sobie zajrzeć bo dzięki temu kupicie o wiele taniej buty czy tez kurtki ( nie wiem jak Wasze dzieci ale moje obecnie zwracają bardzo duża uwagę na markę - muszą się oczywiście pokazać przed znajomymi)
                                Na przykład ostatnio zamówiłam dla córki takie buty Etnies:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X