Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

    Ja większe zakupy kosmetyków dla dzieci, witamin i leków bez recepty robię w aptece internetowej , w stacjonarnej jest o wiele drożej.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

      Ja teraz robię w sklpeach stacjonarnych takie zakupy, ale mamy już swoje kosmetyki, wiec staram sie w nie wcześniej zaopatrzyć. czasami uda sie upolować promocję. Jak robi sie większe zakupy to przez internet wychodzi taniej.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

        Najczęściej robię zakupy w Tesco - spożywcze i przemysłowe Natomiast kosmetyki i różne artykuły dla dzieci Rossmann Mam tam karte tez jakieś zniżki są więc jeszcze nabijam sobie punkty a i tak zakupy zrobic muszę

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

          My zakupy spożywcze to kaufland albo tesco. Ciuchy na bazarku albo w sieciówkach. Kosmetyki to rossmann albo leclerc bo tam czasami też można tanio trafić.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

            To ja dorzucę jeszcze jeden ważny link https://www.doz.pl/apteka/k2887-Katalog_dla_Mamy_i_Dziecka bo nie wszyscy wiedzą, że rzeczy w aptekach DOZ można zamawiać z domu i odbierać w aptece albo kurierem (a ta druga opcja jest mega wygodna przy małym dziecku). No i ceny od razu można też sprawdzić

            Skomentuj


              #51
              Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
              Pepco bardzo tanie jest przynajmniej u nas.
              Zakupy spożywcze głownie w Auchan, Biedronka. Ubranka teściowa poszukuje w lumpeksach... Choć ostatnio kupiliśmy śliczną sztruksową kurteczkę w Auchan za 20 zł i zastanawiamy się czy czasem nie pomylili się z ceną,bo aż trudno uwierzyć.
              Spożywkę głównie w tesco, ubranka to różnie, tesco, pepco i internet. Słoiczki w lidlu. A co do auchan to kiedyś też tak kupiliśmy kilka ubranek, ale potem się okazało, że przy kasie i tak wbili większą cenę niż była, ale w informacji nam zwrócili pieniądze, więc super interes

              Skomentuj


                #52
                Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                Jeśli chodzi o ubranka to moim ulubionym sklepem jest Pepco. Kosmetyki najczęściej kupuję w Hebe. Natomiast kaszki lub słoiczki w Rossmannie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                  Ja najczęściej w Pepco albo w sklepach internetowych typu akpolbaby czy smyk.
                  rockowe płyty muzyczne

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                    W smyku albo Pepco.
                    alergia na kota

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                      ja na oryginalnych stronach producentów jak maxi cosi bo wiem że to towar najwyższej jakości i z gwarancja dożywotnią

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                        Część produktów przy okazji robienia dużych zakupów na https://polskikoszyk.pl/
                        Tak jest mi o wiele łatwiej kupować, przede wszystkim dlatego, że nawet jeśli kupię bardzo dużo rzeczy, to oni mi to przywiozą do domu, wniosą na piętro. Tak się składa, że aktualnie jestem sama i nie mogę liczyć na czyjąkolwiek pomoc. Samo robienie zakupów jest dla mnie potężnym problemem.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                          ja często kupuje przez interenet ale tylko na znanych stronach, polecanych. Jeśli chodzi o sprzęt typu wozki to też przez internet , mój wózek z maxi kupiłam na ich stronie i jestem bardzo zadowolona

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                            Ja w lokalnych sklepach u siebie. większość sklepów ma takie wyposażenie, dużo w Rossmanie kupujemy.
                            atopowe zapalenie skóry

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                              Także polecam robi zakupy dla dziecka w dobrych sklepach internetowych,ponieważ takie rozwiązanie ma wiele plusów i korzyści. Raz,że zawsze jest taniej a dwa jest to wygodne bo przesyłkę mamy prosto do domu i zawsze na czas.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Gdzie najczęściej robicie niemowlęce zakupy?

                                My również większość zakupów robimy on-line.
                                Ubranka, zabawki i artykuły dla niemowląt najczęściej kupujemy przez www.smyk.com
                                Taka opcja jest tańsza niż sklep stacjonarny, a także ma szerszą ofertę.
                                Zakupy spożywcze robimy za pośrednictwem serwisu www.ezakupy.tesco.pl
                                Bardzo podoba mi się, że dostarczone do domu towary zawsze są posegregowane wg. kategorii produktu, tj. w osobnej reklamówce nabiał, osobno owoce itd. Ceny produktów są takie same jak w stacjonarnym markecie, z uwzględnieniem aktualnych promocji
                                Dużo zakupów robimy również za pośrednictwem serwisu www.allegro.pl i wielu innych źródeł, o których już się nie będę rozpisywać, bo to temat rzeka
                                Jedynie nie mogę się przełamać do zakupów leków przez internet, jakoś te wszystkie promocje powodują, że obawiam się o legalność źródła ich pochodzenia. Oczywiście jako, że on-line teraz jest już wszystko, to również dla tradycyjnych zakupów w aptece znalazłam alternatywę . Leki nadal kupuje w stacjonarnych aptekach, ale zanim je odwiedzę to dokonuję rezerwacji za pośrednictwem serwisu www.ktomalek.pl
                                Dzięki temu w aptece już nie słyszę "ten lek możemy dla pani sprowadzić na jutro", a gdy czegoś potrzebuję na cito, to nie muszę odwiedzać kilku aptek - wyszukiwarka zrobi to za mnie i wskaże gdzie najbliżej mojego miejsca pobytu jest lek, który potrzebuję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X