Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

    Ja mam taką czarną siatkę zabezpieczającą jak dla kotów Ale naprawdę jest to idealne rozwiązanie, bo po pierwsze i najważniejsze - dobrze zabezpiecza, po drugie - nie ogranicza miejsca, a po trzecie - nie szpeci, a wręcz przeciwnie wygląda super, bardziej jak element dekoracji (przynajmniej u mnie) Ja mam tą siatkę podwieszoną pod sufitem na takim metalowym drążku. Poza tym widziałam gdzieś w necie takie łóżko jak moje i niestety, ale deska moim zdaniem nie zabezpieczała wystarczająca.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

      No tak ja też widziałam u znajomych na ścianie jednej z dekoracjami muszel , kamieni , kwiatów fajnie to wygląda. Więc całkiem nie głupie pomysły.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

        Zależy jakie, ja mam takie: http://meblowiec.pl/lozko-ben-kolor-160x90,id4884.html. Jak widać jest bardzo bezpieczne, nie ma dużej wysokości niektórzy błędnie kojarzą łóżka piętrowe ze schodkami a to jest całkiem przyjazne dla dzieci

        Skomentuj


          #49
          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

          Ewentualnie mamy również tańszy wariant - http://meble-bik.pl/pol_m_WERSALKI-199.html Wcale nie jest powiedziane, że na wersalce nie będzie wygodnie. Akurat te, które są produkowane obecnie, tą wygodę zdecydowanie zapewniają.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

            Moje bratanice śpią na piętrowym łóżku - starsza 6 lat na górze, młodsza 2 na dole. I faktycznie z tą mniejszą był trochę problem, bo się wdrapywała po drabinie na górne łóżko, ale poprzestawiali szczebelki, więc było jej za daleko sięgnąć nóżką i się skończyło włażenie

            Skomentuj


              #51
              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

              Łózko piętowe jest w pełni bezpieczne, jeżeli zdecydujesz się na dobry i solidny model, zresztą wskazówki oraz opisy masz w tym wątku, można poczytać
              http://forum.babyonline.pl/forum/sho...?t=4221&page=4

              Skomentuj


                #52
                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                Jeśli łóżko zostanie dobrze zabezpieczone to raczej nic się nie stanie. Gdy dobrze zabezpieczy się schody- http://www.schodyprudlik.com.pl/ one też nie będą niebezpieczne. Zwyczajnie trzeba dobrze przemyśleć każdą instalację.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                  mąż nie raz namawiał mnie na łózko piętrowe dla dzieci ale ja zawsze byłam pełna obaw co do bezpieczeństwa i nie mogę się pozbyć tego myślenia Może kiedy dzieci będą większe to inaczej póki co uważam że są za małe

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                    Takie łóżko jest świetnym pomysłem kiedy ma się małą przestrzeń do podziału między dwoje dzieci, ale ja osobiście nie kupiłabym dziecku takiego łóżka choćby ze względu na to, że ja zawsze bałam się ich. Często zdarzało mi się na wyjazdach spać na takich i zawsze walczyłam o dolne, a i tak nie czułam się w pełni bezpieczna.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                      Znajomi kupili piętrowe łóżko dla swoich dzieci i szczerze mówiąc to bardzo fajnie wygląda,zdaje egzamin. Ma przecież niezbędne,dodatkowe zabezpieczenia,więc nie ma się czego obawiać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                        Czyli jak widać opinie są bardzo pozytywny, więc śmiało możecie zastanowić się nad zakupem takiego łózka. Dajcie tylko znać na forum na który model ostatecznie padło, czekamy na Waszą odpowiedź

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                          meble które ja kupiłam są na tej stronie 0- http://happybabies.pl/ są normalnie bo jakos pietrowe nie przemawiaja do mnie a dodatkowa moje mebelki maja barierke zabezpieczajaca i sa naprawde bezpieczne dla dziecka w kazdym wieku

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                            U nas łóżko piętrowe okazało się niewypałem. Żadne dziecko nie chciało spać na górze. Może drabinka była niezbyt wygodna. W sumie to nawet jak goście u nas nocowali, to nie było szału z tym łóżkiem.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                              Ja się boję, ze starsza córka spadnie mi z góry więc odpuszczam sobie łóżko piętrowe. Chcę kupić zwykłe, znalazłam już stelaż i materac na http://www.materace-wawa.pl/oferta/m...elaze-tempur-1 Łóżko też mamy upatrzone. Pewnie będziemy zamawiac jakoś w połowie miesiaca.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Łóżko piętrowe czy jest bezpieczne?

                                Łóżka piętrowe są bezpieczne, nie są zbyt wysokie więc nawet jakby się dziecko sturlało to większej krzywdy sobie nie narobi. Poza tym mają one specjalne zabezpieczenia w tym celu. Oczywiście najważniejszą sprawą jest ich jakość i klasa wykonania. To jest priorytet przy wybieraniu mebli dziecięcych. Muszą być trwałe i wytrzymałe. Bardzo ciekawe oferty mebli dla dzieci ma atbmeble.pl, z których ofert korzystam bardzo często jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Profesjonalizm na na całej linii.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X