Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drogie mamy :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drogie mamy :)

    Ja drogie mamy ostatnio przeglądając strony znalazłam przez przypadek: http://mnz.pl/ - mama na zakupach jest to bardzo fajny portal informacyjny, który pomógł mi znaleźć informacje na temat sklepów w których warto w Łodzi robić zakupy, ale i także gdzie w sieci można znaleźć ciekawe rzeczy. W ogóle wnioskuje że jest to bardzo fajny portal bo informuje i pozwala nam mamą się wypowiedzieć na ten temat
  •    
       

    #2
    Odp: Drogie mamy

    Ja rowniez tam zagladam od czasu do czasu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Drogie mamy

      Może nie jestem na tym portalu częstym , codziennym gościem, ale ogólnie stronę znam i faktycznie ciekawe tam piszą.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Drogie mamy

        Znam ten portal , ale jakoś nie mogłam się na nim odnaleźć, więc nie zagladam tam często. Ostatnio chyba z pół roku temu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Drogie mamy

          Nie znam ale chętnie poznam jestem otwarta na nowinki i inne ciekawostki wiec chętnie zajrzę i zapoznam się z tą stronką W wolnej chwili.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Drogie mamy

            Znam i swojego często spędziłam na niej dużo czasu, ostatnio jakoś mniej. Ale polecam, bo jest naprawdę fajnie i ciekawie zrobiona, a do tego czytelna, co bardzo lubię w stronach internetowych.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X