Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    he he Nusiak ja tez mam wrażenie że zaraz wypadną...
    a w zimie to faktycznie przechlapane.
    latem to one może jakies złe nie sa ale zimą...
    po za tym kwestia gustu co tam. każdy kupuje co mu sie podoba .
    mój 3kołowiec tez się wielu osobom nie podoba ale po to jest wybór na rynku by każdy znalazł coś dla siebie.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      A ja mam Quinny buzz i sobie chwalę i nie żałuję zakupu Wózek jest lekki, sprawny, skrętny i super się prowadzi. A co do tego że jest taki płytki, to moim zdaniem spora przesada. Jak oglądałam fotki w necie, to też mi się płytki wydawał, a jak poszłam do sklepu i wpakowałam do niego dzieciaczka, to się okazał idealny. Mała siedzi sobie wygodnie, plecy ma oparte, a nóżki w kolankach opuszczone na podnóżek, więc myślę że tylko sprzyja to dobrej postawie i wygodzie dla bejbika. Mnie z kolei odrzucają te wózki, gdzie dziecko ma nogi nienaturalnie wyprostowane.
      Aha, i piszę tu o spacerówce, bo ja kupiłam ten wózek córci, kiedy miała 14 miesięcy, była już dzieckiem chodzacym i siedzącym i u nas sprawdził się super. Jestem zadowolona.
      A poruszając kwestię wyglądu, to jedni lubią klasykę, czy retro, a innych kręci wygląd nowoczesny i orginalny


      Skomentuj


        #93
        lull ale my piszemy o quinny zappie

        Skomentuj


          #94
          Aha, tego nie doczytałam. Myślałam że ogolnie o quinny. Jednakże one i tak są podobne do siebie

          Dodam jeszcze że w jednej kwestii co do quinny (spacerówki) się zgadzam z dziewczynami. Wózek ewidentnie lepiej się sprawdza latem.
          Last edited by Lullaby; 06-05-2009, 12:04.


          Skomentuj


            #95
            froch wydaje mi się jednak że Nusiak i Pinky pisząo Quinny buzz, albo ogólnie....
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #96
              eee tam tree One na bezczelnego obgaduja zappa
              mają jakiś FC antyzapp

              Skomentuj


                #97
                sprostuję - ja pisałam ogólnie o Quinny żeby nie było.
                ale to że mi się nie podoba nie oznacza że jak ktoś ma to jest be.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  no przecież...każdy ma taki jaki mu się podoba

                  Skomentuj


                    #99
                    Pinki, ja to wiem Po prostu podałam kontrargumenty dla ew chętnych na nabycie tego wózka. Ja posiadam - Ja polecam.


                    Skomentuj


                      ufff! bo juz myslałam że mnie tu zlinczujecie! hi hi
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja Ci osobiście dam po Dupce

                        Skomentuj


                          he he może innym razem bo i tak cierpi moja D.. bo w solarium się spiekłam
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            dziewczyny a że tak z innej beczki, nie szkoda Wam skóry na to solarium ??
                            Ile razy w tygodniu chodzicie ???
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Tree ja przed ciążą to 2-3 razy w tygodniu łaziłam. maniaczka byłam.
                              a teraz raz w tygodniu, czasem raz na 2 tygodnie.
                              niby szkoda skóry ale ja mam taka "urodę" żem blada jak ściana i jak zawsze ze starszym do pediatry szłam to pytała czy ja anemii czasem nie mam...szlag mnie trafiał więc zaczęłam do solarium chodzic a mam blok obok.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Ja też blada jak dupa jestem, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Kurcze ... taka ciemna karnacja strasznie dodaje lat, a po drugie spustoszenie sieje w komórkach skóry i solarium i słoneczko. Stąd nie korzystam, a na słoneczku owszem coś tam posiedzę, ale też nie tyle żeby się spalić.

                                Także Pinky choć, ale bez przesady, bo na starość będziesz pomarszczona jak stary ziemniak
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X