Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

    Są od roku już fajne specjalne klocki dla dzieci, które kształtuja i rozwijają. Dziecko może się nauczyć układac jeden na drugi , bądź budować na podkładce specjalnej. Kiedyś były w lidlu a tak jest tego pełno na allegro.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

      To też zależy co chłopiec juz preferuje, ja proponowałabym takie duże drewniane puzzle, albo jak ktoras z mam się wypowidziała zabawkę z Fisher Price, zawsze się coś sprawdzi, szczególnie, ze są rożne przedziały wiekowe i ceny na allegro są przystępne

      Skomentuj


        Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

        Sa też fajnie u koleżanki widziałam taki szcześcian edukacyjny. Z jednej strony taka jak by łamigówka , z innej zegar, z innej cymbałki z jeszcze innej coś kolejengo - ciekawa zabawka i bardzo kształtująca i rozwijaaca

        Skomentuj


          Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

          Myslę że prezent na roczek to akurat najmniejszy problem, wystarczy iść do zabawkowego i na pewno nie wyjdziemy z pustymi rękoma. A to się zawsze przyda i dziecku się spodoba, ewentualnie jeszcze krzesełko do karmienia o ile jeszcze nie ma.

          Skomentuj


            Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

            ja kupiłam na pierwe urodziny dla chłopca prześliczny jeździk, to dobry czas na to, także się przydał, taki śliczny samochodzik playschool

            Skomentuj


              Odp: Jaki prezent na roczek??

              ja tego nie mam natomist ja ostanio podarowałąm dziecku na roczek układanke edukacyjna bo wpływa pozytywnie na rozwój i poza tym chciałabym myc kreatywna wiec postawiłam na to http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..sci-m-005.html

              Skomentuj


                Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                Dla dziecka jakieś zabawki, ewentualnie coś pamiątkowego. A na dokładkę możesz kupić rodzicom jakiś pakiet z Prezent marzeń np. zabiegi w spa. Rodzicom również należy się nieco przyjemności od życia ;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                  Maluch na pewno ucieszy sie z jakiegos jezdzika lub rowerka

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki prezent na roczek??

                    Ja nie miałam okazji być u nikogo na roczku jednak gdy już będę miała taki zaszczyt to podaruje dziecku zestaw gier planszowych dla tych najmłodszych i do tego jakaś skromna koperta z kasą dla rodziców - nie z rozrzutności lecz z przekonania iż takie gry planszowe można już dostać w granicach 19 zl za sztukę, Także myślę, że z 5 gier i koperta wystarczy ( jako zwykły gość - nie rodzic chrzestny)

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                      Podpinam się do tematu, żeby nie zakładać nowego. Chcę kupić na pierwsze urodzinki dla chrześniaka taki srebrny smoczek z grawerem. Wygrawerować dedykację, a do środka na pamiątkę kosmyk obciętych włosków chrześniaka później rodzice włożą. Co sądzicie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                        JA bym bardziej poszła w kupno zabawki typu rowerek biegowy, jeździk, koń na biegunach. Można podpytać sie rodziców czy coś chcą dla maluszka, czy jest im na tą chwilę coś potrzebne, na to nie mogą sobie pozwolić.

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                          Srebrny smoczek? Przecież niedługo dziecko przestanie używać smoczka. Ja kupuje zawsze praktyczne prezenty, które przydadzą się także za rok lub dwa. Moja córka za niecałe 2 tygodnie będzie obchodzić 2 urodziny i planuje zorganizować jej fajne przyjęcie. Jesli chodzi o prezent to na pewno kupie jej jakąś zabawkę edukacyjną. Mam niestety problem z przygotowaniem samego przyjęcia. Na początku chciałam go przygotować w jakiejś sali, ale koszty są zbyt duże i zdecydowałam się na przygotowanie go w domu. Chciałabym zamówić córce fajny tort i myślałam o ofercie tej cukierni http://e-torty.pl/do/page/torty-lodz , bo nie będzie problemu z odebraniem go w Łodzi. Ich oferta jest imponująco duża nawet jesli chodzi o torty dla dzieci i dlatego nie mogę zdecydować się na konkretny tort. Może ktoś z Was mi pomoże w tym wyborze?

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                            W sumie pomysłów na prezent może być naprawdę wiele,ale jeżeli często podróżujecie,to polecam niezbędne akcesoria dla małego turysty,pod tym względem chętnie pomożemy i doradzimy

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                              myslę że takiemu maluchowi można kupić klocki którymi będzie się bawił zarówno teraz jak i gdy będzie starszy są wieloletnie i rozbudzają wyobraźnie w tworzeniu. To dobry pomysł jest. Ja kupiłam synkowi i był zachwycony

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

                                Wszystko zależy od finansów, może to być prezent praktyczny, np krzesełko do karmienia, jakiś chodzik, mata edukacyjna, komplet pościeli, sztućców i do tego zabawka interaktywna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X