Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: chusta czy nosidełko?

    Tak wszyscy mówią że dzieciom tak cudownie w tych chustach i miałam też obawy że synek będzie chciał być cały czas noszony w chuście.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: chusta czy nosidełko?

      Póki dziecko jest małe to wygodniejsza jest chusta.
      objawy zaćmy

      Skomentuj


        #93
        Odp: chusta czy nosidełko?

        faktycznie chusta sprawdzi się i już u mniejszego dziecka, z nosidełkiem trzeba poczekać, jak dla mnie zresztą jest tak niewygodne, że stawiam tylko na chustę do noszenia dziecka mam taką dokładnie: bonbonenfant
        Last edited by disne; 24-06-2020, 21:45. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: chusta czy nosidełko?

          A ja jakos nie moglam przekonac sie do chusty i kupilismy ttylko nosidelko- easię z maxi cosi- uzywalo sie swietnie, bylo wygodne i bardzo solidne, stabilne.

          Skomentuj


            #95
            Odp: chusta czy nosidełko?

            Nosidełko to fajna opcja w przypadku kiedy dużo podróżujecie z dzieckiem,wiem bo sami przez to przechodziliśmy. Akurat podczas wyboru odpowiednich akcesoriów dla małego turysty to chętnie doradzimy,zajmujemy się tym na co dzień

            Skomentuj


              #96
              Odp: chusta czy nosidełko?

              Kolejny post czytam o nosidełkach i chustach i chyba jednak wygrzebię moje z szafy. Może drugi synek będzie lubił być tak noszony.

              Skomentuj


                #97
                Odp: chusta czy nosidełko?

                Ja bym teraz zdecydowała sie na nosidło. Miałam ostatnio okazje jedno przetestować i troche mi szkoda, ze nie zdecydowałam sie ja synek sie urodził. To bardzo fajne rozwiązanie i fajna alternatywa dla wózka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: chusta czy nosidełko?

                  chusty umożliwiają bliski kontakt z dzieckiem. Ja natomiast nie używałam bałabym się że mi maluszek wypadnie zawsze w nosidełku nosiłam dzieci obydwoje

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: chusta czy nosidełko?

                    Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                    chusty umożliwiają bliski kontakt z dzieckiem. Ja natomiast nie używałam bałabym się że mi maluszek wypadnie zawsze w nosidełku nosiłam dzieci obydwoje
                    Nie ma co się bać, że dziecko wypadnie z chusty! Wystarczy dobrze nauczyć się wiązać, a to na prawdę nie jest trudne i skomplikowana. Ja zaczęłam nosić córeczkę w chuście jak miała 3 tygodnie, czyli noszę już przeszło 7 miesięcy, niemal codziennie i jakoś nigdy mi nie wypadła

                    Skomentuj


                      Odp: chusta czy nosidełko?

                      To, że dziecko może wypaść z chusty to MIT!

                      „Dziecko może wypaść z chusty w trakcie noszenia”
                      Dziecko nie może wypaść z prawidłowo założonej chusty wiązanej. Materiał dokładnie otula dziecko, krzyżuje się między jego nóżkami, a całość zabezpiecza mocny, podwójny węzeł.
                      Większą uwagę należy zwracać na bezpieczeństwo dziecka przy chustach typu kieszonki oraz chustach kółkowych, gdzie materiał nie krzyżuje się między nóżkami dziecka. Tutaj warunkiem bezpieczeństwa jest dobrze dobrany rozmiar – w przypadku chust kieszonek i mocne dociągniecie chusty na kołach- w przypadku chusty kółkowej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: chusta czy nosidełko?

                        Nigdy nie używałam ani chusty ani nosidła, ale gdybym miała wybierać to postawiłabym na nosidło ergonomiczne, miękkie... jakoś nie ufam chustom.

                        Skomentuj


                          Odp: chusta czy nosidełko?

                          My nosidełko używaliśmy tylko jak byliśmy na wycieczce gdy synek miał ok hmm 9 miesięcy ? Chusty miałam pożyczone od koleżanki ale nigdy ich nie użyłam

                          Skomentuj


                            Odp: chusta czy nosidełko?

                            Napisane przez littlerosie Pokaż wiadomość
                            A ja jakos nie moglam przekonac sie do chusty i kupilismy ttylko nosidelko- easię z maxi cosi- uzywalo sie swietnie, bylo wygodne i bardzo solidne, stabilne.
                            U mnie było dokładnie to samo i jeszcze miałam problem, żeby chustę prawidłowo zawiązać, żeby synek nie wyleciał. A Easia jest po prostu Easy)

                            Skomentuj


                              Odp: chusta czy nosidełko?

                              Jeżeli już to zdecydowanie chusta. Nosidła wcale nie są takie dobre dla maluszka. A chusta to przede wszystkim bliskość.

                              Skomentuj


                                Odp: chusta czy nosidełko?

                                Chuście mowie zdecydowanie nie jesli juz to nosidelko- easia z maxi cosi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X