Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki laktator wybrać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Jaki laktator wybrać?

    no to ja nie mogę narzekać, ale swoją drogą nie raz położne się dziwią po co ciężarnym aż takie bagaże

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Jaki laktator wybrać?

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Ja niestety musiałam mieć właśnie własny kubek i sztućce, Dobrze że chociaż talerze dawali
      To już chyba standard w polskich szpitalach. Mi kazano zabrać praktycznie wszystko , sztucce, papier toaletowy, podkłady porodowe itp.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Jaki laktator wybrać?

        laktator najlepiej sprawdza się elektryczny, ręczny nie ściąga tyle pokarmu co elektryczny no i robi to dwa razy szybciej. Ja zakupiłam medeli i mam nadzieję że będę zadowolona

        Skomentuj


          #49
          Odp: Jaki laktator wybrać?

          Ja z synkiem żałuje że nie kupiłam elektrycznego, 7 miesiecy ściągania jakimś tandetnym laktatorem za 30 zł masakra. Ręcznie lepiej mi szło niż tym lakatorem. Teraz mam elektryczny pozyczony i jest mi zbędny bo mała cycka ciągnie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Jaki laktator wybrać?

            Ja poluje na elektryczny laktator firmy Medela Swing, jest podobno bezkonkurencyjny ale cena odstrasza niesamowicie
            Więc czatuje na używany, wyparzę sobie i będzie dobrze, ale kupić zamierzam po porodzie, jak zaczną się problemy, na razie nie mam co gdybać, bo może będzie mi nie potrzebny

            http://ecsmedia.pl/c/medela-swing-la...ext6983686.jpg

            Skomentuj


              #51
              Odp: Jaki laktator wybrać?

              No właśnie mam tej marki pożyczony i jest naprawdę dobry ! Polecam - mnie na taki nie stać - cena na pudełku 470 zł ja kupiłam ręczny za 30 zł :/ Ale osobiście z doświadczenia już wiem, że nie warto przed porodem kupować, bo póki nie wiesz czy dziecko będzie ciągnęło pierś czy nie to jest zbędny. Jeśli będzie chciało to nie warto brac elektrycznego - bo w takich sytuacjach lakator będzie potzebny raz na kilka dni.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Jaki laktator wybrać?

                Ja przed porodem kupię sobie tanszy ręczny i tyle, nie widzę sensy wydawać kilkuset złotych jak nie wiadomo czy ten elektryczny będzie mi potrzebny. Ogólnie wiadomo że elektryczny to i wygoda, i oszczędność czasu, ale jeśli ktoś nie potrzebuje często ściągac pokarmu to strata aż tylu pieniędzy. a laktatory ręczne za wiele od siebie się nie różnią.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Jaki laktator wybrać?

                  Dlatego ja chcę kupić używany, po ciąży, bo a nóż widelec, będę miała tyle pokarmu, że nie będę go potrzebować w ogóle, ale jak będę widzieć, że coś się dzieje z laktacją, czy maluch nie chce cyca, to wtedy szukam właśnie z Medeli.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Jaki laktator wybrać?

                    Jak jest nawał to warto zainwestować w elektryczny. Ale jak średnio, czy jak chcemy trochę odciągac i zamrażać to taki rećzny do 50 złotych tez będzie spoko.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Jaki laktator wybrać?

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      Jak jest nawał to warto zainwestować w elektryczny. Ale jak średnio, czy jak chcemy trochę odciągac i zamrażać to taki rećzny do 50 złotych tez będzie spoko.
                      Dlatego najlepiej kupować takie urządzenia po porodzie, po obserwacji piersi a nie przed.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Jaki laktator wybrać?

                        ...ja kupiłam avent, wcześniej o nim dużo czytałam , mamy sobie chwaliły, ale u mnie się niestety nie sprawdził, mogę się namachać tą pompką a i tak nic nie ma, wolę już sama odciągać ręką, jak już czasami muszę.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Jaki laktator wybrać?

                          A czy ktos mial reczny laktator z Akuku? Widzialam, ze cena wyjatkowo niska i mysle czy nie kupic...

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Jaki laktator wybrać?

                            Siostra ma z firmy Baby Ono elektryczny i bardzo sobie chwali

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Jaki laktator wybrać?

                              Larasuper ze siostra sciaga Małej mleczko - dzielna mama bo wymaga to pracy i wysiłku - cos o tym wiem

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Jaki laktator wybrać?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                Larasuper ze siostra sciaga Małej mleczko - dzielna mama bo wymaga to pracy i wysiłku - cos o tym wiem
                                tak stara sie Miałam nawet grać o ten co mi poleciłaś z konkursu na blogu ale potrzebowali na już więc kupili Ale nie żałuje bo siąga do tej pory Ale i tak tam dokarmiają malutką Ja cały czas jej powtarzam aby walczyła o pokarm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X