Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wózki

    wózki z maxi są na każdą kieszeń, więc nie ma powodu do zmartwień jesli chodzi o budżet na wyprawkę

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wózki

      ja otrzymałam w prezencie wózek 3w1 i ogólnie poza dwoma minusami byłby idealny. ! to nosidełko ma wysoką podstawe która jest okropnie cięzka i męczę się strasznie nosząc dziecko, 2. to ułożenie przednich kół są felerne gdyż wyginają się jak wjeżdżam w przeszkodę i mam wrażenie że się ułamią.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wózek kupiony przez internet

        ja większość rzeczy kupuje na allegro. jeśli mi się coś spodoba czytam opinie o sprzedawcy ponieważ czasem można sie bardzo rozczarować zakupami. Ale jak do tej pory było wszystko dobrze

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wózek kupiony przez internet

          ja nie mam żadnych obaw przy kupowaniu przez internet , wózki z maxi wyglądają identycznie jak na stronie a nawet lepiej

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wózek kupiony przez internet

            Jak się ma wątpliwości to warto wybrac się do sklepu staconarnego na żywo zobaczyć dany wózek, a później taniej go zamówić przez internet. Zresztą i bez oglądania nic nie ryzykujecie bo kupując przez internet ZAWSZE bez względu na przyczynę macie PRAWO do zwrotu zakupionego towaru. Nawet dlatego, że Wam się nie podoba. Nikt nie może Wam odmówić zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wózki

              Napisane przez supermama85 Pokaż wiadomość
              Z jednej strony kupowanie przez internet może mieć swoje plusy, ale wydaje mi się jednak, że lepiej pójść do sklepu i samemu zobaczyć, przetestować wózek Mam już upatrzony model cosmo teutoni. Jutro wybieram się z mężem oglądać
              Hej! I jak tam? Dasz znać, jak wózek wypada na żywo? Ja bardziej jednak jestem przy Bliss- był może też w sklepie i czy go oglądałaś? W ogóle trafiłam na parenting na artykuł o tym wózku: xxxxx i teraz tym bardziej chciałabym właśnie ten model
              Last edited by disne; 19-06-2020, 21:05. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wózki

                czekladka24 Możesz zdradzić, jaki to był wózek? Może pomogłoby to nam się ustrzec przed takimi wadami

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wózki

                  jak jak dotąd nie zawiodłam się na mojej murze, jest bezawaryjny i świetnie sie prowadzi

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wózki

                    ja mam jeddo i jest super. Pokonaliśmy nim już setki kilometrów i jest nie do zajechania. Wychowałam w nim córkę teraz syna i jest ok

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      teraz jest tyle możliwości jak nie dostawa za darmo to zwrot , takie opcje sa np na stronie maxi cosi, więc warto zobaczyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wózki

                        Maxi cosi ma świetne wózki, są wygodne, poręczne, lekkie i bardzo ładne. A najważniejsze nie psują się.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wózki

                          ja wybierając kierowałam sie zęby był na paskach i żeby był lekki bo mam schody i ten taki jest

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wózek kupiony przez internet

                            Często w internecie jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych, bo nie ma tej marży dla sprzedawcy takiej dużej. A bez problemu można zwrócić, czasami nawet za darmo.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wózek kupiony przez internet

                              Można obejrzeć wózek w sklepie stacjonarnym a później zamówić przez internet. Wtedy wiemy co zamawiamy i czy jest taniej czy nie

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wózek kupiony przez internet

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                Można obejrzeć wózek w sklepie stacjonarnym a później zamówić przez internet. Wtedy wiemy co zamawiamy i czy jest taniej czy nie
                                Często tak robię, że idę najpierw do sklepu stacjonarnego, podpytuję sprzedawcę oglądam, zapisuje dane a potem szukam taniej w internecie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X