Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • GlamKids
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Fopoduszki z dowolnym nadrukiem dla dzieci - GlamKids

    Leave a comment:

  •    
       

  • daria3212
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    A ja wykonam usługi BHP w firmach, które świadczą usługi z różnych branż.

    Leave a comment:


  • krzys1103
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Fototapety na wymiar i na zamówienie http://grafinia.pl

    Leave a comment:


  • alusiaw
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Hej! Mam sporo rzeczy, których nie noszę a są w dobrym stanie i szkoda mi je wyrzucić. Nie chce mi się bawić w sprzedaż, dlatego mam pytanie: czy ktoś może polecić gdzie można oddać ubrania, żeby komuś się jeszcze przysłużyły np. biednym czy chorym osobom? Słyszałam o akcji www.pomaganieprzezubranie.pl wiecie coś więcej na ten temat, jak wygląda taka pomoc?

    Leave a comment:


  • kyasarin
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Ja mam na sprzedaż BEZWYPADKOWY zestaw fotelik samochodowy Avionaut Jet 0-13 kg z bazą ISOFIX oraz adapterami do wózka (z racji posiadania jednego wózka nie jestem w stanie wymienić wszystkich wózkowych marek, z którymi owe adaptery będą kompatybilne). Zestaw był zakupiony w kwietniu 2016 r, użytkowany niecałe pół roku. Instrukcje obsługi w zestawie. Więcej szczegółów tu

    Leave a comment:


  • martamanga
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Sprzedam trzy puszki mleka Bebilon PEPTI DHA 2 w cenie 70 zł. Świeżutkie, zapieczętowane, kupowałam trzy tygodnie temu, data ważnosci puszek 05.09.2017. Tel. 662240864. Dla zainteresowanych mogę sfotografować puszki Marta

    Leave a comment:


  • polrun
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Ja jeszcze lubię wystawiać darmowe ogłoszenia na ***************************** . Zaletą serwisu jest jego wielkość i brak opłat.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Ja akurat nie mam córeczki, ale sukieneczki do Chrztu czasami kosztują tyle co dla dorosłej osoby ubranie. Najlepiej kupic używaną,

    Leave a comment:


  • Majka373
    replied
    Sprzedaje ubranka zapraszam

    Ubranka dla dzieci 0-3 latka

    https://www.facebook.com/groups/1505510043104790/

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Sprzedam ubranko do chrztu dla chłopca. Biały, sztruksowy garniturek do tego koszula i krawacik aa i jeszcze berecik Wszystko ubrane jeden raz. Cały komplet biały. Rozmiar 62/ 68. Cena 40 zł. Kupiłam za 130 ;//

    Leave a comment:

  •    
       

  • agulamala
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Kupię pościel z wełny owczej, bez powłoczki. Jesteście w stanie mi pomóc?

    Leave a comment:


  • happybird
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Polecam Wam, byście różne oferty z ubraniami starały się wystawiać na różnych portalach. Dla mnie ciekawym rozwiązaniem jest tablica ogłoszeń ***************, bo nie biorą żadnej prowizji ani opłat od wystawionych oraz sprzedanych przedmiotów. Nie to co allegro ze swoimi prowizjami. Sama już tam wystawiłam wiele ubrań. Oczywiście też tam kupuję, bo jest to jak najbardziej opłacalne. Najcześciej staram się wyszukiwać lokalne ogłoszenia, by łatwo było później te produkty odebrać.

    Leave a comment:


  • reidwawa92
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Za 100 zł jeszcze nie widziałam, ale ostatnio spodobała mi się taka śliczna za 160zł...

    Leave a comment:


  • pitaa
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    ja widziałam fajną za 100 zł nawet dobrej jakości

    Leave a comment:


  • gregorha
    replied
    Odp: Sprzedam / Kupię

    Gdyby któraś z Was szukała wózka dziecięcego albo fotelika samochodowego lub innych sprzętów dla swojego malucha czy dla siebie w związku z maluchem , to polecam sklep dla dzieci Dziecięce Marzenia, który prowadzą moi znajomi. Jest to sklep w Będzinie z 10 letnią tradycją, w którym naprawdę potrafią doradzić. Jak tam jestem, to wiem, że muszę sobie z godzinę zarezerwować na rozmowę . Od niedawna wystartowali także ze sklepem internetowym, który można zobaczyć tutaj: Sklep internetowy Dziecięce Marzenia
    Można kupić całą wyprawkę (w internecie jeszcze nie), pomogą w jej skompletowaniu (mają taką listę, ale też doradzają).
    Last edited by gregorha; 28-01-2014, 11:31.

    Leave a comment:

       
Working...
X