Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    asiaad2 odpowiedz wyslalam na PW.

    Do zaiteresowanych, piszcie na PW do mnie. Jutro ciag dalszy mojej "wyprzedazy z szafy"
    pozdrawiam goraco kobitki

    Skomentuj

    •    
         

      9. Buty z koreczkiem na koturnie, rozm.37, stan dobry, zalozone 2 razy - nie sa zniszczone.
      Attached Files

      Skomentuj


        10. Piękna biała, zwiewna, letnia spódniczka - lekko za kolana. Rozm.38. szer w pasie 38cm. Stan idealny, zalozona raz!
        Attached Files

        Skomentuj


          11. Spodnie jeansowe z lekkimi różowymi aplikacjami. Rozm.29, szer.pas - 39cm, biodra - 42. Stan idealny!
          Attached Files

          Skomentuj


            12. Szmijzerka -tunika. Popielaty brąz. Rozm. z metki XL, szer. pod pachą - biust 46cm, pas 44cm. Stan idealny.
            Attached Files
            Last edited by izk@; 30-01-2009, 13:33.

            Skomentuj


              Witam
              mam do sprzedania buciki ,nowe w stanie idealnym rozmiar 20 ,mój synek ma wysokie podbicie a mu nie wchodzą na nóżkę ,podaje linki do zdjęć ,zainteresowanych zapraszam na gg
              http://images32.fotosik.pl/446/fa64e3ce4e56c9aa.jpg
              http://images46.fotosik.pl/54/624845fad02ed9ee.jpg
              http://images48.fotosik.pl/54/793bc958ba5fb965.jpg
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                Nosidełko chicco

                sprzedam NOSIDEŁKO CHICCO GO 3-9 kg Przeznaczone jest dla dzieci od 2 do 8 miesiąca życia. stan idealny.więcej info na prv.
                Attached Files
                Last edited by froch; 29-01-2009, 14:30.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ile za nosidełko


                  Skomentuj


                    poszło na prv

                    Skomentuj


                      sprzedam również sterylizator mikrofalowy do butelek,smoczków itd.
                      firmy chicco.stan- używany,widać niewielkie rysy na przeźroczystej pokrywie(fotka),ale nie przeszkadza to w użytkowaniu..
                      więcej na prv.
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sprzedam tabletki AZALIA

                        Mam do sprzedania niewykorzystane 2 op. tabletek AZALIA
                        Data waznosci 09.2010r.
                        Cena 38zl w tym jest juz koszt przesylki
                        Kontakt butterfly_bp@wp.pl

                        Skomentuj


                          nosidełko Bebe Confort i nowa pościel Feretti

                          sprzedam nosidełko Bebe confort model SQUAW cena 99zł, stan bardzo dobry++, cena nowego to ponad 250zł.


                          Posciel Feretti nowa, model Sunflower, nie prana,stan idealny, cena 119zł
                          3 CZĘŚCIOWA POŚCIEL Z OCHRANIACZEM FIRMY FERETTI. ZAKUPIONA W SMYKU WRAZ Z KOŁDERKĄ. POTRZEBOWAŁAM SAMO WYPEŁNIENIE, ALE NIE BYŁO WIĘC KUPIŁAM Z POSZWAMI. WYPEŁNIENIE UŻYWAM, A POSZEWKI SA NOWIUTKI, NIE PRANIE.JESZCZE W ORYGINALNYM OPAKOWANIU. CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA.

                          agawar
                          gg 6232549

                          Skomentuj


                            kilka ciuszków ciążoych Haloo, Happy Mum, C&A S M XL

                            1. Bluzeczka C&A ze stópkami, bardzo dobrze się ją nosi.Ubrana zaledwie kilka razy, gdyz w ciąży musiałam leżec.Rozm M, cena 39zł



                            2. Spodnie Happy Mum, lniane, super gatunek, jak nowe, rozm S, ale raczej duże S




                            3. Spodnie z lnem, brazowy melanż, rozm XL, Happy Mum, stan niemalze idealny, kupione na ślub szwagierki pod koniec ciąży, wiec ubrane doslownie 2-3 razy.



                            4. Bluzeczka brazowa rozm S, nosiłam ja do tych spodni ze zdjęcia wyzej więc rozm raczej M L. Bluzeczka firmy Haloo, z marszczeniem na brzuszku i rękawkiem 3/4, stan idealny.

                            agawar
                            gg 6232549

                            Skomentuj


                              Dla chłopca 56-62 H&M C&A RESERVED TANIO!!!

                              1) Śliczny komplecik H&M dla chłopca, rozm 62, stan bardzo dobry, cena 13zł


                              2)Komplecik H&M z Kubusiem rozm 56, stan bardzo dobry, cena 13zł


                              3)2 nowe bluzki z metkami firmy RESERVED, rozm 62, cena 16zl za obie lub 8zl za sztukę


                              agawar
                              gg 6232549

                              Skomentuj


                                4) Komplecik C&A, stan bardzo dobry, rozm 56 ale my nosilismy do 2 miesiecy, cena 13zł


                                5) Nowe z metką tenisówki H&M, rozm 14/15, cena 25zł


                                6)Bluza rozm 56, ale nosilismy ja do 2 miesięcy, stan bardzo dobry, cena 14zł


                                7)Bluzeczka, rozm 56, cena 5zł, stan bardzo dobry
                                agawar
                                gg 6232549

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X