Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sandalki na lato dla malucha

    moja siostrzenica bedzie miala niedlugo urodziny. obiecalam siostrze ze w tym roku kupie jej dobre sandaly na lato. nie znam sie za bardzo co warto, a co nie warto kupic. konczy 3 latka. spodobaly mi sie takie. nie wiem co wybrac. sa dosyc drogie, ale moze warto zainwestowac?
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      jak dla mnie extra są te różowe,
      jeśli masz kaskę, to nie żałuj dzieciakowi, warto zainwestować w porządne buty dla dziecka!
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Warto, warto. Na butkach dla dzieci nie warto oszczędzać. Tym bardziej
        sandałki muszą być wygodne, żeby nóżka się nie pociła, nie poobcierała
        się gdy w upały będzie bez skarpetek.
        Widzę, że wybrałaś buciki z Ecco, bardzo dobry wybór, firma porządna i
        godna polecenia. Co prawda cena niczym za but dla osoby dorosłej, ale
        uważam, że jeśli teraz zainwestujemy w dzieci to w przyszłości odbijemy to sobie mniejszymi problemami zdrowotnymi.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          dokładnie buty to podstawa ale zarówno dla dziecka jak i dla nas mam
          ja jestem na etapie szukania butków dla majki ale trudna sprawa bo ona jeszcze sama nie chodzi dopiero stawia pierwsze kroczki i boje sięże jej noga będzie uciekać w sandałkach i dlatego na razie w wiązanych sportowych lata.
          Może coś podpowiecie jakie dobre buty dla takiego roczniaka co ledwo chodzi


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Majek dla tak małego dziecka jakim jest Majka musi być zakryta cała pięta
            żeby właśnie nóżka nie uciekała. I myślę, że to wystarczy.
            Chociaż ja jestem za tym że niechodzącemu dziecku butki nie potrzebne
            Ale to tylko taka moja osobista dygresja
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Majek dla tak małego dziecka jakim jest Majka musi być zakryta cała pięta
              żeby właśnie nóżka nie uciekała. I myślę, że to wystarczy.
              Chociaż ja jestem za tym że niechodzącemu dziecku butki nie potrzebne
              Ale to tylko taka moja osobista dygresja
              zgadzam sie family,patrzac na te buciki wybralabym osobiscie pierwsza pare...buty powinny byc rowniez profilowane ,jesli chodzi o prezent ,warto jednak do sklepu isc z maluchem.Czasem noga ma wysokie podbicie i chocby nie wiem co stopka nie wejdzie

              Skomentuj


                do sklepu na pewno pojde z mala zeby przymierzyla. ale wole juz miec cos wybrane zeby nie marudzila ze tyle mierzenia a w ogole ktoras z was miala juz ecco dla dziecka? nawet nie wiedzialam ze u malucha tez moze byc problem z podbiciem

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja miałam ecco,obecnie chodzimy w butach marki Primigi(w bartku) i elefanten(w deichman).a już kupiłam mojej córci buty coolclub w smyku,w ktorych będzie chodzić za ok.2m
                  FROCH

                  Skomentuj


                    azalia

                    witam serdecznie mam do odsprzedania 3 listki azalii waznosc 2010 cena do uzgodnienia zainteresowanych proszze o kontakt monifil@o2.pl 663892048 Monika laktacja zanikła dlatego sprzedaję

                    Skomentuj


                      Sprzedam ubranka dla chłopczyka 0-3mies.

                      Witam mam do sprzedania ubranka po moim synku.Zainteresowanym zdjecia wysle na maila, bo tego troche jest


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sprzedam ubranka dla chłopczyka, rozmiar 56-62, 0-3 miesiące. Prosze o kontakt osoby zainteresowane, ponieważ trochę tego jest. Ubranka po moim synku, część z Anglii, częśc kupion w Polsce. Stan idealny lub bardzo dobry.


                        Skomentuj


                          nawet nie wiedzialam ze tam tez maja buty dla maluchow. chyba w sumie zdecyduje sie na te ecco tylko mam dylemat. bo z dwoch co wam pokazalam to te pierwsze sa o wiele ladniejsze i takie dziewczece. ale one bardziej do sukienki. a te drugie to mi sie wydaja raczej o tyle bardziej uzyteczne ze do piaskownicy i na plaze... hmm tylko ktore wybrac? a moze dac malej samej wybrac

                          Skomentuj


                            mnie podobaja się tez takie sandałki http://www.allegro.pl/item618943863_...lekcja_09.html
                            ale w tym roku mojej 20 miesięcznej niuni kupiłam takie http://www.allegro.pl/item649192402_...hurtownia.html
                            mierzyłyśmy na miejscu i bardzo ładnie trzymają nóżkę ze skórki i nie wygórowana cena.
                            ...Każda z karmiących piersi matki
                            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                            Błogosławionym szczęściem...

                            Skomentuj


                              ja mam te same co czarna2600 tylk beżowo-niebieskie i jestem bardzo zadowolona, mały chodzi w nich już miesiąc.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Ja kupiłam mojej Julce sandałki Superfita. Kupuję jej butki w "Zdrowej Stópce" i
                                to są zawsze Ecco albo Superfit. Jak dla mnie to sprawdzone firmy.

                                [IMG]http://s3.************************/images/74268345.jpg[/IMG]

                                [IMG]http://s3.************************/images/86068025.jpg[/IMG]


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X