Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam / Kupię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ŚLICZNA SZARA BLUZKA DOSYĆ DŁUGA I SZEROKA, ZE SREBRNYMI NITECZKAMI JA POD NIĄ ZAKŁADAŁAM BIAŁĄ BLUZECZKĘ.
    rozmiar 46-48
    firma e-vie





    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      TUNIKA ROZSZERZANA NA DOLE A OBCISŁA NA GÓRZE, ZIELONO - ZIELONA Z GUZICZKAMI PRZY SZYI
      rozmiar 40
      firma GEORGE





      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        CZARNO-BIAŁA TUNIKA DOSYĆ DŁUGA W KWIATY
        rozmiar 40 (ale jest bardzo rozciągliwa)
        firma ATMOSPHERE



        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          FIOLETOWA BLUZECZKA ROZSZERZANA KU DOŁOWI, ŚCIĄGANE RĘKAWY
          rozmiar S
          firma dateless





          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            PIĘKNA BLUZECZKA W GROSZKI, KRÓTKA RACZEJ DLA KOBIETEK DO 170cm WZROSTU (ja mam 176 i dla mnie była równa ze spodniami)
            rozmiar 36
            firma NEXT



            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              GRANATOWA SZEROKA TUNIKA WE WZORKI KWIATOWE
              rozmiar 38 (baaardzo rozciągliwa)
              firma ATMOSPHERE





              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                BIUSTONOSZ (miałam go na sobie tylko raz, na opakowaniu było napisane B80 a okazał się zamieniony na D80 - dla mnie za duży)
                rozmiar D 80

                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  SPODNIE CIĄŻOWE SZARE RURKI, STAN DOBRY, RZADKO NOSZONE
                  rozmiar 38
                  firma H&MMAMA



                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    KREMOWE SPODNIE
                    rozmiar 36
                    firma H&MMAMA



                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      SUKIENKA ZE WSTĄŻKĄ DO KOLAN
                      rozmiar M
                      firma ZARA

                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny chcę kupię laktator, ale zupełnie nie mam pojęcia jaki kupić, czy ręczny czy elektryczny i jakiej firmy. Podpowiecie coś
                        robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                        http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                        Skomentuj


                          gaja ja mialam ten sam co colleen(zdjecie wyzej) i bylam bardzo zadowolona.nie wiem jak to jest z elektrycznymi ale ten byl reczny i spelnil swoja role.delikatnie zasysa sie na piersi i sama pompujesz mleczko,najwazniejsze przy odciaganiu to robic to jak sie jest odprezonym inaczej nic z tego nie bedzie,cycuchy beda bolaly i poleci malo mleka.Jak bedziesz wiedziala ze masz odciagnac mleko bo chcesz wyjsc nie rob tego przed samym wyjsciem bo moze byc nieprzyjemnie.Elektryczne tez na pewno sa dobre ale ten jest dyskretniejszy i sama regulujesz ssanie .no i cena korzystniejsza.Ja polecam Avent isis

                          Skomentuj


                            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                            Bożena wysłałam ci prw.
                            WITAM I CO Z BUTAMI??

                            Skomentuj


                              ja również polecam avent isis, używałam go dosyć długo,
                              jest to lakatator ręczny, z elektrycznym nie miałam do czynienia
                              wydaje mi się, że ręczny lepszy, ponieważ można regulować siłę ssania,
                              piersi są bardzo wrażliwe i często obolałe, więc samej łatwiej zapanować nad laktatorem,
                              elektryczny wydaje mi się, mniej do opanowania, chociaż zaznaczam nie wiem, bo nie stosowałam,
                              ale aventa polecam...
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Książki dla mam

                                Sprzedam wersje elektroniczne (prześlę na e-mail):
                                1. Książki:
                                - ABC wychowania; M. Labocki 5 PLN (.doc, 150 stron)
                                - Pora do przedszkola ; A. Sójka 3 PLN (.pdf, 30 stron)
                                - 100 Zabaw dla dzieci 3-letnich ; 7 PLN (.pdf, 114 stron)
                                - Język niemowląt; T. Hogg, M. Blau ; 7 PLN (.pdf, 263 strony)
                                - Chłopiec czy dziewczynka; 5 PLN (.pdf, 66 stron)
                                - Uśnij wreszcie ; E. Estivill, S. de Bejar ; 5 PLN (.pdf, 71 stron)
                                - Jak nauczyć małe dziecko czytać ; G.J. Doman ; 7 PLN
                                - Moje dziecko mnie nie słucha ; A. Samson ; 7 PLN (.pdf, 201 stron)
                                - O dysleksji ; M. Bogdanowicz ; 5 PLN (.pdf, 112 stron)
                                - Każde dziecko może nauczyć się spać; A. Morgenroth Harmut ; 7 PLN (.doc, 76 stron)
                                - Wychować dziecko i nie oszaleć ; K. Leman ; 7 PLN (.doc, 127 stron)
                                - Twoje dziecko jest inteligentne, Jak poznać i rozwijać jego umysł ; 5 PLN A.Powell (.doc, 89 str.)
                                - Psychologia dzieci w wieku przedszkolnym ; M. Bogdanowicz; 5 PLN (.doc, 113 stron)
                                - Pierwszy rok życia ; B. Kowalewska-Kantecka ; 5 PLN (.pdf, 93 strony)
                                - Dzieci, Rodzice i Szczęscie ; R. Carlson ; 5 PLN (.pdf, 102 strony)
                                - Toksyczni rodzice; S. Forward; 7 PLN (.pdf, 231 stron)
                                - Wychowanie bez porażek ; T. Gordon ; 7 PLN (.pdf, 312 stron)
                                - Twoje nadpobudliwe dziecko; G. Serfontein ; 5 PLN (.pdf, 86 stron)

                                KOMPLET 65 PLN + GRATISY (m.in. Kolorowanki matematyczne, Ćwiczenia w czasie ciąży, M. Mazur ; O szkole (dlaczego dziecko ma złe oceny), poradnik opieki i pielęgnacji małego dziecka)
                                Po powołaniu się na portal mamacafe 55 PLN Komplet

                                POZOSTAŁE INFORMACJE NA MAIL
                                solidna.wspolpraca@gmail.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X