Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebna wyprawka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Potrzebna wyprawka

    Cześć Wam wszystkim. Piszę do Was z ogromną prośbą. Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w ciąży. Ma bardzo trudną sytuację finansową i nie bardzo ma co liczyć na czyjąkolwiek pomocy kompletowaniu wyprawki dla dziecka ( oczywiście ile się tylko da tyle jej oddam po Majsi). Pomyślałam, że jej pomogę i właśnie stąd moja prośba, czy którakolwiek z Was mieszka w okolicach Wrocławia lub Zielonej góry i ma niepotrzebne rzeczy dla noworodka. Przyjaciółka będzie potrzebowała praktycznie wszystkiego. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
  •    
       

    #2
    Odp: Potrzebna wyprawka

    mam nadzieję że znajdziesz chętnych Ja nie jestem z tych okolic a też mamy taką akcję dla pewnej mamy dla jej dzieci

    Skomentuj


      #3
      Odp: Potrzebna wyprawka

      No mam nadzieję, że uda mi się wszytko dla niej uzbierać bo na ten moment Kasia jest w totalnej rozsypce, pracuje na czarno, termin jej wypada na koniec grudnia, więc się nawet na ten zasiłek nie załapie, jej facet to taka życiowa pierdoła i do tego nikt z rodziny jej nie chce pomóc mimo, że stać ich na to, tylko ją cały czas jadą, że jest nie odpowiedzialna. Szkoda mi jej

      Skomentuj


        #4
        Odp: Potrzebna wyprawka

        Może wszystko się zmienić jak się maluch urodzi, dziadki pomogą jak zobaczą wnuczka lub wnuczke, teraz musi być silna dla malucha i myśleć o nim, wszystko się na pewno ułoży tyle że na to potrzeba trochę czasu. Do porodu jest trochę czasu a w dodatku potem jeszcze święta, myślę że będzie dobrze

        Skomentuj


          #5
          Odp: Potrzebna wyprawka

          to okropne Na rodzinę nie może liczyć U nas tzn niedaleko w innej miejscowości pewna mama osierociła 3 dzieci(przegrała z rakiem ) i dlatego każdy coś daje co może , też jedna koleżanka dla swojej koleżanki tak zrobiła jak ty bo ona też ma trudną sytuację i córka i bliźniaki pracy brak ale też znajdują się takie dobre osoby aby pomóc Mam nadzieje że i wy znajdziecie Trzymam mocno kciuki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Potrzebna wyprawka

            I ja mam nadziję, że się jakoś ułoży, ale łatwo nie będzie, koleżanka nie ma taty, mama jest alkoholiczkom, a jej siostra mogłaby pomóc, ale jest strasznie zazdrosna, że to Kasia jest w ciąży i wydzwania do mnie co kilka dni, jaka to Kasia jest głupia i nieodpowiedzialna, najgorsze, że jej też to mówi. Na razie obserwuję olx i jak tylko ktoś piszę, że odda coś za darmo to od razu dzwonię. I mam sporo koleżanek z małymi bąblami i też im powiedziałam, że każda ma mi coś przygotować i jestem z nich dumna, bo każda coś deklaruje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Potrzebna wyprawka

              Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
              I ja mam nadziję, że się jakoś ułoży, ale łatwo nie będzie, koleżanka nie ma taty, mama jest alkoholiczkom, a jej siostra mogłaby pomóc, ale jest strasznie zazdrosna, że to Kasia jest w ciąży i wydzwania do mnie co kilka dni, jaka to Kasia jest głupia i nieodpowiedzialna, najgorsze, że jej też to mówi. Na razie obserwuję olx i jak tylko ktoś piszę, że odda coś za darmo to od razu dzwonię. I mam sporo koleżanek z małymi bąblami i też im powiedziałam, że każda ma mi coś przygotować i jestem z nich dumna, bo każda coś deklaruje
              super ze się tak angażują dziewczyny w to A koleżance współczuje że od własnej siostry musi takie coś wysłuchiwać dobrze że ma w tobie takie wsparcie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X