Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie głowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mycie głowy

    O kąpieli nie słyszałam, ale o tym, że im dziecko starsze, to rzadziej powinno się mu myć głowę, dość często słyszałam. trochę dziwne to mi się wydaje. Przecież im dziecko starsze, tym więcej się rusza, kombinuje: zabawa w piaskownicy, na podwórku itp...i jak tu myć głowę raz na tydz???????

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mycie głowy

      Polecam wiaderko do kąpieli tummy-tub . Jestem młodą mamą i przerastał mnie strach na samą myśl o kąpieli mojego maleństwa. Wiaderko zostało mi polecone przez znajomą i jestem zachwycona. Nie wiedziałam, że kąpiel może być taka przyjemna, łatwa i bezpieczna. Mój maluszek jest spokojny i nie ma kolek. Dużo praktycznych informacji na ten temat udzieliła mi strona tummy-tub.pl .

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mycie głowy

        Napisane przez dirtydancer Pokaż wiadomość
        Polecam wiaderko do kąpieli tummy-tub . Jestem młodą mamą i przerastał mnie strach na samą myśl o kąpieli mojego maleństwa. Wiaderko zostało mi polecone przez znajomą i jestem zachwycona. Nie wiedziałam, że kąpiel może być taka przyjemna, łatwa i bezpieczna. Mój maluszek jest spokojny i nie ma kolek. Dużo praktycznych informacji na ten temat udzieliła mi strona tummy-tub.pl .
        i co wiaderko ulatwia mycie głowy??
        spam spam


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mycie głowy

          ja mojemu malenstwu mylam glowke co drugi dzien

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mycie głowy

            chyba najlepiej przy każdej to się dziecko przyzwyczai

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mycie głowy

              ja codziennie

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mycie głowy

                nie wiem czemu wszyscy mają problemy z myciem głowy, jak dla mnie wystarczy to po prostu robić z miłością, powoli starannie, a nie na chama szybko i na odczep zalewając dziecku oczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mycie głowy

                  Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                  nie wiem czemu wszyscy mają problemy z myciem głowy, jak dla mnie wystarczy to po prostu robić z miłością, powoli starannie, a nie na chama szybko i na odczep zalewając dziecku oczy
                  nie nie wszyscy maja z tym problem bo my nie akuratnie - ale gro dzieci tego nie lubi i już mimo ze robi sie to z ogromna dozą miłości - takie sa dzieciaki nie lubią jak im sie cos robi a one nie mają nad tym kontroli wzrokowej - mysle ze zadna matka która ma problem z myciem glowki ani razu nie umyla dziecku glowy "na chama" jak to ujęłaś - ja przynajmniej takiej mamy nie znam a troszku dzieciakow nie lubiących tego zabiegu znam

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Mycie głowy

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    nie nie wszyscy maja z tym problem bo my nie akuratnie - ale gro dzieci tego nie lubi i już mimo ze robi sie to z ogromna dozą miłości - takie sa dzieciaki nie lubią jak im sie cos robi a one nie mają nad tym kontroli wzrokowej - mysle ze zadna matka która ma problem z myciem glowki ani razu nie umyla dziecku glowy "na chama" jak to ujęłaś - ja przynajmniej takiej mamy nie znam a troszku dzieciakow nie lubiących tego zabiegu znam
                    Justyna co Ty piszesz, ja tak właśnie robię, na chama i druciakiem,myslałam że tak trzeba już nie moge normalnie...!

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Mycie głowy

                      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                      Justyna co Ty piszesz, ja tak właśnie robię, na chama i druciakiem,myslałam że tak trzeba już nie moge normalnie...!
                      A ja wpadlam na pomysl, by zaoszczedzic czas i wode, to po prostu wrzucam dziecko do pralki....i dziecko sie upierze i ubranka jednocześnie sie wyczyszcza :-) :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Mycie głowy

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        A ja wpadlam na pomysl, by zaoszczedzic czas i wode, to po prostu wrzucam dziecko do pralki....i dziecko sie upierze i ubranka jednocześnie sie wyczyszcza :-) :-)
                        heheh, no i nie słychach płaczu przynajmniej ale się usmiałam hehe

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Mycie głowy

                          Ja także z tym nie mam problemu, powoli myje główkę dziecka ze starannością i miłością;-)

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Mycie głowy

                            U Nas też nie ma problemu, dzieciaki lubia jak im w głowach grzebie i lubia jak im sie coś pieni, gorzej jak widzą prysznic jak ma sie spłukiwać, ale wystarczy dobrze zagdać i nawet nie wiadomo co i jak i kiedy

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Mycie głowy

                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              Justyna co Ty piszesz, ja tak właśnie robię, na chama i druciakiem,myslałam że tak trzeba już nie moge normalnie...!
                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              A ja wpadlam na pomysl, by zaoszczedzic czas i wode, to po prostu wrzucam dziecko do pralki....i dziecko sie upierze i ubranka jednocześnie sie wyczyszcza :-) :-)
                              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                              heheh, no i nie słychach płaczu przynajmniej ale się usmiałam hehe
                              Dziewczyny obłędne jesteście - ależ sie usmiałam -uwielbiam Was za te teksty

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Mycie głowy

                                Justyna a co innego mogłyśmy napisać na takie rady, głupota za głupotę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X