Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mycie głowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ja myję dziecku szamponem od urodzenia, a głowkę myję co 2-3
    dzień.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      ja rowniez myje szamponem od urodzenia.poza tym szampon byl przeznaczony dla noworodkow wiec chyba mozna myc od urodzenia.co 2-3 dni
      shannon

      Skomentuj


        #33
        chyba twój synuś nie ma duzo wlosków,to wystarczy jakiś żel do ciała,którym też mozna włoski myć,no chyba że bardzo chcesz szamponem

        Skomentuj


          #34
          Ja myje synkowi od urodzenia codziennie zelem do mycia cialka i wlosow dla niemowlat.

          Skomentuj


            #35
            Odp: mycie głowy

            u nas mycie głowy to tragedia, mimo, ze synek nie ma zbyt wielu włosów, używamy szamponu niskopieniącego, bo łatwiej go spłukać

            Skomentuj


              #36
              Odp: mycie głowy

              ja również wybieram szampony nisko pieniące, bo płukanie to jest najgorszy moment w czasie naszych kąpieli. Obecnie zadowolona jestem z szamponu Cleanic Kindii. ładnie pachnie, nie szczypie w oczy no i piany jest tak w sam raz.

              Skomentuj


                #37
                Odp: mycie głowy

                my też go mamy jest super zapach faktycznie ma fajny, lubie też zapach oliwki z tej samej serii

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: mycie głowy

                  oliwka owszem, ale sama jej używam, małemu wlewam do wanny płyn do kąpieli już z oliwką i potem niczym nie smaruję, skóra jest dobrze nawilżona.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: mycie głowy

                    u nas też oliwka jest raczej dla rodziców niż dla dziecka bo po tym płynie mu niepotrzebna, a nam się przydaje jak najbardziej szybko sie wchłania, nie zostawia takiej tlustej warstwy, no i ten zapach

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: mycie głowy

                      wracając do tematu mycia główki, dziś jak myłam szamponem głowę małemu to czytam, że posiada Pozytywną opinię Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"... wiecie o co chodzi? czy to się czymś różni od Opinie Centrum Zdrowia Dziecka.?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: mycie głowy

                        nie różni się niczym, bo to to samo... Centrum Zdrowia Dziecka mówi się raczej w skrócie, no i bardziej o sam szpital tu chodzi, a pełna nazwa to Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Mycie głowy

                          Ja myję szamponem z Nivea. Ale od kilku dni mamy nowy patent na spłukiwanie- bo zawsze była to najmniej sympatyczna sprawa kąpieli. Do wanienki wrzucamy dwie konewki. dzieci się nimi bawią, na zmianę my ich polewamy wodą z konewek, a włosy też spłukujemy używając konewki. Dzieci mają mnóstwo radości z tego, a my problem (dosłownie) z głowy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mycie głowy

                            no wykapać bliźniaki to napewno nie lada wyczyn zawsze się zastanawiałam jak to jest mieć dwójkę dzieci naraz podziwiam. ale plusy napewno też są ogromne.
                            u nas powoli nie ma problemu ze spłukiwaniem włosków. szampon kindii sprawdza się rewelacyjnie. mam nadzieję ze teraz po dłuższej przerwie nie będzie problemu, mały ma ospę wietrzą więc od tygodnia nie myłam mu włosów.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Mycie głowy

                              Ja myję chłopcom głowę codziennie, ewentualnie co drugi dzień. Miłoszek dziś gorączkował do 40 st, więc włoski trzeba było ze wszystkiego wypłukać. A jak często Wy myjecie głowy dzieciom? Niektóre mamy raz na tydzień, ale to mi się wydaje za rzadko...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mycie głowy

                                Ja też myje codziennie, ew. co drugi dzień. Ja za to słyszałam, że im dziecko starsze tym nie potrzebuje codziennej kąpieli to dopiero szok...
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X