Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co myślicie o pomocy w pielęgnacji.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co myślicie o pomocy w pielęgnacji.

    Dziewczyny, jestem pielęgniarką i położną. Niedawno urodziłam pierwsze dziecko – Agatka ma 5 miesięcy
    Co prawda zostało mi jeszcze sporo urlopu, ale już myślę, co będę robiła po nim.
    Wiem, że pierwszy miesiąc po porodzie nie należy do najłatwiejszych, więc chciałabym po macierzyńskim pomagać młodym mamom zaraz po porodzie i przy okazji zarabiać.
    Chciałabym wprowadzić usługę, w której byłabym przez całą dobę pod telefonem i w razie potrzeby przyjechać do domu mamy i malucha nawet codziennie, pomagać w pielęgnacji i odpowiadać na wszystkie pytania. Mogłabym zrobić zakupy związane z opieką nad dzieckiem i karmieniem (pieluchy, podkłady, wkładki laktacyjne, mogłabym wypożyczać sterylizowany laktator, odpowiednie kremy). Chciałam współpracować z pediatrą, tak, żeby też był całą dobę pod telefonem i w razie potrzeby przyjechał do domu, zlecił leki i ewentualnie badania krwi (podstawowe byłby w cenie). W razie potrzeby zapewniłabym nawet transport do poradni specjalistycznej albo szpitala.
    Myślałam, żeby taka miesięczna opieka kosztowałaby około 500 zł.
    Czy myślicie, że w ogóle taka opieka by się przydała i czy cena też jest do przełknięcia?
    Bardzo Was proszę o opinie.

    #2
    Odp: Co myślicie o pomocy w pielęgnacji.

    to fajny pomysł pracować z domu i być z dzieckiem ale bardzo ciężko jest odgrodzić sprawy zawodowe od spraw związanych z dzieckiem. powodzenia.

    Skomentuj

           
    Working...
    X