Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biegunka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: biegunka

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    dziewczyny właśnie przebrałam mu 5 pampersa i tym razem już widziałam, że odparzenie szykuje się nie złe kurcze nooo....
    wyciągnęłam jagody z zamrażarki, jak one nie pomogą no to smekte podam

    Colorka czyli u Amelki ta biegunka to nie na zęby ?? hmm... mam nadzieję, ze u Julka się coś nie wykluwa
    No właśnie nie bo zębów niema ale u Was na pewno zęby bo i gorączka i w ogóle.
    Amelka się slini , wodospad śliny idzie i nic więcej.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: biegunka

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      dziewczyny help....

      Wyżynają się mojemu chłopcu dolne trójki od 2 tygodni nie śpi, po nocach, w dzień też ma problemy ze spaniem. Co chwilę pojawia się gorączka, coś cieknie z nosa.
      Wczoraj w nocy zaczął gorączkować i tak było cały dzień, dzisiaj w nocy to samo.
      Oczywiście jest biegunka (również od wczoraj), dzisiaj już były dwie wodniste kupy (pierwsza o 4 rana ). Także na pewno jest to spowodowane ząbkowaniem, martwi mnie tylko jedna rzecz ... czy w tych kupach musi być tyle śluzu ?? ogromne ilości !!!
      Tree jak są takie duże ilości śluzu w kupie to musisz podawać coś osłonowego np. Lacidofil

      Skomentuj


        #48
        Odp: biegunka

        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        Tree jak są takie duże ilości śluzu w kupie to musisz podawać coś osłonowego np. Lacidofil
        ooo... dzięki za radę, ja mam akurat lacido baby. Dzięki Karolkowa
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #49
          biegunka

          dziewczyny, wiem że na pewno był juz taki temat ale nie mam czasu teraz szukać
          co mam robić
          Amelia dostała wczoraj szpinak z cebulka i czosnkiem i pewnie jej to zaszkodziło, rano pierwsza biegunka, ok 14 druga, zjadła obiad 9gotowana marchewka z mięskiem) i wszystko za 2 godziny bylo w pieluszce, na tyle, że wylewa się z niej.. daje jej smecte ale i tak boje się i nie wiem co mam dalej robić.
          teraz dałam jej trochę ryżu i czekam na rozwój wydarzeń
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            #50
            Odp: biegunka

            enterol. może byc w kapsułce rozpuścić 3x lub zawiesina.u nas zawsze pomagał

            Skomentuj


              #51
              Odp: biegunka

              banan, ryz z marchewka i lyzeczka masla, sok z jagod do kupienia w aptece, swiezy sok z jablek, espumisan baby czy jakos tak, u mojej malej wystarczyl sok z jablek i banany


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj


                #52
                Odp: biegunka

                jagody,banan,gorzka czekolada wstrzymują biegunke,może lepiej pójdź do lekarza,on doradzi najlepiej.Zdrówka życzę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: biegunka

                  Ja bym nic nie bagatelizowała. Byłaś z dzieckiem u lekarza? No i tak z ciekawości w jakim wieku córka? Bo nie każdy lek można podawać niemowlakom... Swojej daję acidolac junior przy biegunce i pomaga, ale to od 3 roku życia.
                  Last edited by kantyczka; 08-11-2010, 11:19.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Biegunka

                    na biegunkę najlepsza jest dieta wysoko błonnikowa u starszych maluchów, u niemowlaczków niestety jeśli trwa za długo to trzeba iść do szpiala.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Biegunka

                      a jak ze strosowaniem probiotyków, moim dzieciakom podaję trilac plus zestaw bakterii probiotycznych po zastosowaniu biegunka szybko ustępuję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Biegunka

                        A mi jak i mojemu dziecko pomaga Bebilon zagęszczacz do pokarmu dla niemowlaków

                        Robię to w ten sposób:
                        szklankę mleka wlewam do blendera, dodaję pokrojonego w plastry banana i do tego jedna miarkę zagęszczacza do pokarmu Bebilon. Wszystko miksuję i jest gotowe do spożycia, nadaje się dla dorosłych jak i przede wszystkim dla niemowlaków. Taką opcję poradziła nam pani doktor rodzinna i się sprawdziła.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Biegunka

                          My ten zagęszczacz kupowaliśmy jak synek ulewał. Teraz jak synek ma biegunkę to dostaje jagody. Mam pomrożone paczuszki jagód, które latem sama nazbierałam w lesie. Polecam, bo u nas zawsze działa.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Biegunka

                            O jagodach powiem szczerze, że jeszcze nie słyszałam i jestem wręcz zaskoczona ale pozytywnie bo bardzo lubię jagody i mój synek też, więc jeśli dopadną jednego z nas problemy z biegunką (odpukać) myślę, że skusimy się na jagody.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Biegunka

                              Podobno najlepsze są suszone, ale ja nie suszyłam. Jakoś tak lato minęło i tylko pomroziłam odpowiednią ilość. Z jagód robię też swój własny kisiel. Synek uwielbia. My musimy sie nimi ratować jak synkowi idą zęby.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Biegunka

                                Suszone????? ciekawe jak smakują.. może podobnie do rodzynek, kto wie. Muszę w nadchodzącym sezonie na jagody wybrać się do mojego pobliskiego lasu i nazbierać ich trochę i ususzyć

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X