Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy wasze maluchy miały już ospę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy wasze maluchy miały już ospę?

    Czy dzieci wasze miały już ospę, jak ją przeszły?
    Ja się trochę boję, bo ja nigdy nie miałam. I chyba gorzej by mi było nie rozdrapywać niż dziecku.
  •    
       

    #2
    Odp: Czy wasze maluchy miały już ospę?

    No w twoim wieku grozą ci powikłania typu -półpasiec.Ale dzieci znoszą ospe róznie jedne nawet niewiadomo kiedy miały a drugie są strasznie zesypane.
    Monika była wysypana moge powiedzieć średnio, nawet to zniosła za to Grześ miał nawet na podniebieniu, drapał się strasznie, kapałam go w mące ziemniaczanej albo w sodzie.Smarowałam wszystkimi dostępnymi mazidłami.Ola jest szczepiona mam nadzieje ze nigdy nie bedzie miała ospy.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy wasze maluchy miały już ospę?

      Mój jeszcze nie miała ale w przedszkolu się śmieją że moda jest teraz na ospę bo dziecko od dziecka sie zaraża więc czekam tylko jak moje dziecko przyjdzie z kropkami.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy wasze maluchy miały już ospę?

        u mnie w domu ospa jeszcze nie zawitala. Czy Wy jestescie za tym aby jak najwczesniej zarazic dziecko by mialo to juz z glowy? Slyszalam ostatnio taki temat w telewizji...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy wasze maluchy miały już ospę?

          moje maluch jeszcze nie miały, ale to chyba dobrze, bo są za małe, wolę by miały trochę później, będą małe drapaczki

          Skomentuj

                 
          Working...
          X