Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Danonki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Danonki

    Też jakoś nie pomyślałam, by dziecku dawać danonki. To znaczy próbowałam, ale synkowi nie przypadły do gustu. Teraz widzę, że to dobrze! Często zamiast tego robię kaszkę mannę, budyń itp. deserki.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Danonki

      ja podaję dziecku ale on mało chetnie teraz je jakiekolwiek jogurty chyba że na prawde ma niesamowitą ochotę, także staram się kupować co jakis czas

      Skomentuj


        #18
        Odp: Danonki

        Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
        ja podaję dziecku ale on mało chetnie teraz je jakiekolwiek jogurty chyba że na prawde ma niesamowitą ochotę, także staram się kupować co jakis czas
        Czekladka24, czy Ty czytałaś artykuł podesłany przez autorkę wątku? Mam wrażenie, że NIE. Piszesz jakbyś nie wiedziała o co tu chodzi, ani słowem nie odnosisz się do tego o czym ten wątek jest...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Danonki

          Teraz powiac szczeze nie ma produktow ani zdrowych ani bezpiecznych i wychodzi na to ze najlepiej nic nie jeść aby bylo zdrowo i bezpiecznie, wszedzie z czasem wyjdzie ze cos jest szkodliwe.co jakis czas odkrywaja jakies szkodliwe substancje w dzieciecych produktsch, najlepiej spozywac produkty z wlasnego pola samodzielnie przetworzone, moge odniesc sie do linku ale nie musze

          Skomentuj


            #20
            Odp: Danonki

            Ja nie kupuję dzieciom Danonków. Wolę dodać do jogurtu naturalnego trochę swojskiej konfitury. Przynajmniej wiem co podaję moim dzieciom


            Skomentuj

                   
            Working...
            X