Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie kaszki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jakie kaszki?

    Też podawałam Bobovite i Netsle, ale jak przeczytałam skład to znacznie je ograniczyłam. Poza sztucznymi witaminami i dużą ilością cukru to niewiele w nich dobrego. Smakują bo są słodkie. Jak macie możliwość to kupujcie Holle (w sklepach ze zdrową żywnością) albo niech Wam ktoś przyśle z Niemiec (tam są kaszki Hipp, Milupa czy Alnatura bez dodatku cukru!!!!!) np. Hipp 500g (!)kosztuje 3.49 Euro w drogeriach DM. Można też kupić na Allegro ale wychodzą drożej.

    Skomentuj


      #17
      Odp: jakie kaszki?

      Najlepsze sa kaszki HOLLE, ekologiczne, ze zbóż pełnego przemiału, bez cukru, a przyrzadza się je tak samo jak cukrowe Bobovity czy Nestle. Sa droższe ale na dłużej starczają. Naszą ulubioną była jaglana z jabłkiem i gruszką (Hirse Apfel Birne) oraz orkiszowa. Teraz już synek nie jada kaszek, niekiedy robię mu owsiankę ze zwykłych płatków owsianych, z dodatkie miodu, cynamonu i mrozonych malin - uwielbia

      A ryżowe Bobovity i Nestle to moim zdaniem bezwartościowy najgorszy chłam i karmienie dzieci cukrem! Jest taka lepsza droższa linia Nestle gdzie kaszki sa z pełnego przemiału i bez cukru, ale trzeba czytac składy, bo w jednych jest cukier w innych nie ma, te czasami tez kupowałam.

      Skomentuj


        #18
        Odp: jakie kaszki?

        ja karmię różnymi i nestle i bobovita, ale przeważnie wybieram te które mają po prostu jak najkrótszy skład chemiczny i najmniej sztuczności

        Skomentuj

               
        Working...
        X