Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

scinanie wlosow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    scinanie wlosow

    Czy scinacie wloski same czy zabieracie swoje pociechy do fryzjera??
    ja osobiscie podcinam co jakis czas koncowki, ale mysle ze ja kmoje dziewcyznki pojda juz do szkoly to zaliczymy wizyte u fryzjera
  •    
       

    #2
    Odp: scinanie wlosow

    My chodzimy wszystkie trzy do fryzjera w "trój paku" taniej żart-moja znajoma ma zakład na osiedlu -ja systematycznie co 1,5 miesiąca a Olcia ze mną , ma marniutkie włosięta i straszny efekt buszu z tyłu, musi miec podcinane bo poprostu się strzępią i rozdwajają.Niepomogły zadne odzywki,nafty ,jajka i tp.poprostu ma takie cieniutkie.Fajnie ma na takiego grzybka ,z tyłu krócej,kark podgolony a przy uszkach dłuzsze pazurki(musi tak być bo ma uszy radarki).Monia tez chodzi z nami podcinac koncówki bo ma długaśne.


    Skomentuj


      #3
      Odp: scinanie wlosow

      koliberek dzieci nei baly sie pierwszy raz fryzjerki?? siedzialy grzecznie??

      Skomentuj


        #4
        Odp: scinanie wlosow

        Olcia nigdy się nie boi nowych rzeczy ,czekałysmy w kolejce i fryzjerka nie ma specjalnego fotela dla malucha kazała ją posadzic sobie na kolanach tyłem do niej i siedziała -potem się fenowała a na koniec dostała błyszczyk na usta-taka była hepiiii ze szok


        Skomentuj


          #5
          Odp: scinanie wlosow

          ja sie troszke boje ze moje beda sie krecily i krzywo je obetnie....

          Skomentuj


            #6
            Odp: scinanie wlosow

            Moja ma 16 miesięcy i narazie podcinam Jej tylko grzywkę. Myślę o tym żeby latem z Nią pójść pierwszy raz do fryzjera. Jak będzie się wiercić to najwyżej podziękujemy i spróbujemy za parę miesięcy. Jestem sama ciekawa jak to będzie Pewnie śmiesznie.



            Skomentuj


              #7
              Odp: scinanie wlosow

              mój smyk jak miał roczek bez problemu pierwszy raz poszedł do fryzjera, potem za jakiś czas chciałam wziąć go drugi raz, niestety był płacz i nici były z obcięcia, wtedy musiałam podcinać mu włoski sama przez jakieś 8 miesięcy, teraz jako dwu latek bez problemu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: scinanie wlosow

                ja bym chciala zeby ktos je tak pieknie obcial moje maja burze lokow ciekawe czy im sie rozprostuja z wiekiem bo ja i maz nie mamy lokow

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: scinanie wlosow

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ja bym chciala zeby ktos je tak pieknie obcial moje maja burze lokow ciekawe czy im sie rozprostuja z wiekiem bo ja i maz nie mamy lokow
                  Loki to mogą mieć za dziadkami, pradziadkami... Po co im obcinać loczki?? No chyba,że dla "zdrowia" bo przy lokach to ciężko wykombinować jakąś fryzurkę. Mam falowane więc trochę o tym wiem



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: scinanie wlosow

                    moim myszkom bardzo ciezko rozczesywac te loczki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: scinanie wlosow

                      Mój jeszcze nie ma roczku, więc narazie nie ścinam, ale póki co to ma loczki. Jak mu tak zostanie to nie wiem czy prędko zetnę. Lubię dzieci z loczkami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: scinanie wlosow

                        ja rowniez podcinam koncoweczki sama.
                        A czy zgadzacie sie z przekonaniem ze dziecku powinno sie podcinac wloski dopiero po roku? czy to tylko zabobon?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: scinanie wlosow

                          ja się boje do fryzjera chodzić z maluszkiem, naczytałam się o tym, że mają brudne narzedzia, nie poszła bym do fryzjera, mogę zrobić to sama.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X