Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ah to przedszkole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ah to przedszkole

    Moje dziecko wczoraj wieczorem zaczęło strasznie wymiotować w nocy miał gorączkę.Nie puściłam go do przedszkola a rozmawiając z inną mamą okazało się że jej syn jak i prawie całe przedszkole tak wymiotuje.I wszystko zaczęło się wczoraj po powrocie z przedszkola.U was też tak nagle wszystkie dzieci w tym samym czasie się tak pochorowały?Zastanawiam się czy może coś nie tak było z jedzeniem.
    ANIA I RAFAŁ
  •    
       

    #2
    Odp: Ah to przedszkole

    nie koniecznie z jedzeniem... moze to jelitowka... wystarczy, że jedno przyniesie i reszta chora... chociaz moze jesli tak nagle prawie wszystkie... moze rzeczywiscie to cos z posiłkiem... ale dlaczego wtedy goraczka...


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ah to przedszkole

      Grupowe zatrucie albo właśnie jelitówka. Czasem się zdarza - patrz przypadek u naszych zachodnich sąsiadów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ah to przedszkole

        U nas panuje w przedszkolu ospa,polowy dzieci juz nie ma,moja Lala od tygodnia tez w domu, bo dostala dwa pryszczyki na twarzy i do tej pory nie wysypalo na szczescie. No ale teraz z lekarka nie wiemy czy to ospa czy nie najgorzej

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ah to przedszkole

          u mojego malego chrzesniaka bylo to samo!!od pierwszych dni w przedszkolu tylko biegunki i goraczka! chyba troche stres podzialal...pierwszy raz dziecko samo, nikogo nie znalo, siostra dawala mu po2saszetki dziennie probiotyku lactoral, zeby zwmocnic prace przewodu pokarmowego i sktucic czas trwania tych biegunek, zauwazyla ze zeczywiscie, juz po pierwszej saszetce biegunki szybciej ustaly, a po kilku dniach rozmow z dzieckiem przestalo sie stresowac przedszkolem! kazdy musi to przejsc

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ah to przedszkole

            Na zatrucie to jest inny lek, tylko nie wiem jaka nazwa tego dla dziecka - ma działanie antybakteryjne.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X