Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

suche i zniszczone włoski u 2latka :\

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    suche i zniszczone włoski u 2latka :\

    Witam wszystkich. Mam mały problem: moja córcia ma strasznie wysuszone włoski i zauważyłam że rozdwajają jej się końcówki. Używałam szamponu nivea potem zmieniłam na johnson's baby ale rezultat ten sam. Możecie coś doradzić? dodam jeszcze że brałam też pod uwagę brak witamin ale z badań robionych niedawno wyszło że wszystko jest ok.








  •    
       

    #2
    Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

    ja mam chopcpców, ale starszy ma dłuższe włosy i jak bo dziecinnych szamponach włosy robią się mu szade, to nakładam mu swoją odżywkę na włosy, albo po prostu trzeba włoski trochę podciąć żeby się wzmocniły.

    Skomentuj


      #3
      Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

      Dobry,odpowiedni szampon jest tutaj bardzo ważny,ale jeżeli widzisz już teraz problem,to moim zdaniem warto zgłosić się do lekarza dermatologa. Tym sposobem może wcześniej wskazać c dolega dziecku i może doradzi szampon lub po prostu dobre kosmetyki,których należy używać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

        Mialam problem z wlosami mojej Olci (2,4m), nie dość ze są bardzo mizerne i cieniutkie to jeszcze do tego z tyłu glowy miała zawsze efekt "buszu". Na nic się zdały szampony ,odzywki ,nafta kosmetyczna...itp. poszłam z nią dwa tygodnie temu do fryzjerki-niesamowite,ścieła jej bardzo modnie włoski i podsuszyła ,wycieniowała, wzieła 5 zł a efekt jest rewelacja.Polecam ten zabieg, a włosy zdecydowanie wygladają lepiej i z biegiem czasu napewno zgestnieja i beda zdrowsze.A zapuszczanie-bo tak jest ładniej jak to dziewczynka w długich włosach wyglada...spineczki ,kucyki....w tej sytuacji jest smieszne


        Skomentuj


          #5
          Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

          Odpowiedni szampon to oczywiście podstawa,ale tutaj warto zapytać o zdanie lekarza pediatry lub dermatologa. Pamiętajmy,że to dopiero 2 letnie dziecko,więc włoski mogą się jeszcze wzmocnić.


          www.Amko.com.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

            Dziecko takie ma prawo mieć takie włoski, powinnaś używac szamponu dla dzieci jakieś dobrej firmy, chodź ja używam płyn do mycia wraz z szamponem nivea i jestem bardzo zadowolona. Myj włoski raz na tydzień, a w lecie 2 razy

            Skomentuj


              #7
              Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

              mąż i ja mamy bardzo grube silne gęste włosy, a nasze dzieci cieniutkie łamliwe rzadkie, jedyne co się dowiedziałam to to by ich tak często nie myć u nas pomogło.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

                Napisane przez werna Pokaż wiadomość
                mąż i ja mamy bardzo grube silne gęste włosy, a nasze dzieci cieniutkie łamliwe rzadkie, jedyne co się dowiedziałam to to by ich tak często nie myć u nas pomogło.
                a u nas to nie pomaga i tak myję rzadko bo córka nie lubi mycia włosów ale cały czas ma takie przesuszone, a jakiego szampnu używacie może w tym tkwi problem a nie w częstotliwości mycia?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  a u nas to nie pomaga i tak myję rzadko bo córka nie lubi mycia włosów ale cały czas ma takie przesuszone, a jakiego szampnu używacie może w tym tkwi problem a nie w częstotliwości mycia?
                  no wlasnie ja tez bym stawiala na szampon ktory przesusza niz na czestotliwosc, a moze oliwka wcierana do wloskow by troszke nawilzyły wloski - ja jak Zosia była mniejsza czesto jej oliwkowałam włoski

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: suche i zniszczone włoski u 2latka :\

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    no wlasnie ja tez bym stawiala na szampon ktory przesusza niz na czestotliwosc, a moze oliwka wcierana do wloskow by troszke nawilzyły wloski - ja jak Zosia była mniejsza czesto jej oliwkowałam włoski
                    myślę że oliwkowanie by się sprawdziło gdybym jej częściej włoski myła, a tak to wiesz jaki mamy problem z myciem więc myje jej raz w tyg tylko, jak naoliwkuję to pewnie 2 drugi dzień musiałabym jej myć. Chociaż ostatnio się zstanawiam czy właśnie nie zacząć jej myc częściej, może wtedy by się przyzwyczaila i przestała histeryzować. No chyba że tak jak 'koleżanka' często radzi wezmę ją na rozmowę jak dorosły z dorosłym i wytłumaczę że włosy myć trzeba

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X