Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FLIXONASE dla dwulatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    FLIXONASE dla dwulatka

    hej mamusie, mój synek był tydzień temu u pediatry pulmonologa na kontroli po infekcji z katarkiem. Lekarka zapisała flixonase do noska, ponieważ zauważyła, ze po gardziołku ścieka dziecku ropna wydzielinka, najprawdopodobniej efekt nie wyleczonego dobrze kataru. Dzisiaj rano synek zwymiotował 3 razy śluzem, nie wygląda mi to na infekcję żołądkowo-jelitową, bo nie ma żadnych innych objawów. Dzwoniłam właśnie do pediatry i mówi, ze ten flixonase można podawać dłużej, czy któraś z Was podawała to dziecku? to jest steryd przeciwzapalny, boję się jakiś skutków ubocznych... No i pytanie skąd ten biały śluz u dziecka? czy nadal coś mu może zalegać w nosku? oddycha normalnie

    #2
    Odp: FLIXONASE dla dwulatka

    Mój syn dostał Flixonase od laryngologa w związku z częstymi infekcjami przynoszonymi z przedszkola, które niestety spowodowały gromadzenie sie płynu w uszach. I mieliśmy zalecenie do stosowania tego leku przez dłuższy czas. Nie zauważyłam nic niepokojącego w związku ze stosowaniem leku. Przy czym mój syn był co najmniej o rok starszy, gdy zaczęłam mu go podawać. Obecnie znowy przechodzim dwutygodniowa kurację, choć przyznam, że zaledwie przez tydzień dziecko było zupełnie zdrowe, a teraz widzę, ze zaczyna się kolejna infekcja. Mimo stosowania fllixonase.
    Jeśli masz wątpliwości, najlepiej raz jeszcze porozmawiaj z lekarzem.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj


      #3
      Odp: FLIXONASE dla dwulatka

      Podawałam córce odkąd skończyła jakieś 4 lata, bo miała mocno zatkany nos przez katar alergiczny i wydzielina już mocno spływała. Może po prostu gdy zaaplikowałaś maluszkowi lek, to nosek przetkało i wydzielina przeniknęła do gardła, a brzuszek ,,pozbył się jej" w najprostszy możliwy sposób. Jeśli pediatra nie zauważa niczego niepokojącego, to myslę, że nie masz się czym martwić.
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #4
        Odp: FLIXONASE dla dwulatka

        ja też daję flixonase dłużej-2 tygodnie do miesiąca

        Skomentuj

               
        Working...
        X