Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy kojec się sprawdza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: czy kojec się sprawdza?

    Moim zdaniem strata pieniędzy na te kojce
    http://www.szafamuzyczna.pl/muzyka-z-gatunku/hip-hop-i-rap/

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: czy kojec się sprawdza?

      Moja siostra miała kojec i bardzo sobie go chwaliła, miała po prostu więcej czasu dla siebie, by coś zrobić w domu, także co mama, to opinia

      Skomentuj


        #18
        Odp: czy kojec się sprawdza?

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        Moja siostra miała kojec i bardzo sobie go chwaliła, miała po prostu więcej czasu dla siebie, by coś zrobić w domu, także co mama, to opinia
        dokładnie jedna mama chwali to a inna tamto u nas Zosia była uczulona na kojec i siedzenie w łózeczku w ciągu dnia - podłoga była jej zywiołem i jakos ja osobiscie nie mialam problemu aby cos zrobic w domku czy ugotowac obiad, ja cos robiłam a ona była na podłodze z zabawkami, na macie a jak juz siedziala to w krzesełku tez pieknie potrafiła sie soba zajac na jakis czas wiec to wszytsko zalezy tez od dziecka i jego temperamentu

        Skomentuj


          #19
          Odp: czy kojec się sprawdza?

          mysle ze jak ktoś ma miejsce w domu na łóżeczko i kojec to jest fajne rozwiązanie mieć w bezpiecznym miejscu pod okiem maluszka

          Skomentuj


            #20
            Odp: czy kojec się sprawdza?

            kojec jest super, bo jest bezpieczny i można spokojnie dziecko zostawić jak chce się coś zrobić, poza tym w łóżeczku się śpi w kojcu bawi, dobrze jak dziecko widzi tą różnicę.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X