Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z oczkiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem z oczkiem

    Czesc. Prosze o pomoc. Moja malutka(4miesiace)ma problem z jednym oczkiem lzawi jej juz od miesiaca. Bylam u lekarza przepisal krople do oczka w antybiotyku. Nic ne pomoglo oczko dalej lzawi. Oko przemywam gotowana woda.Czy to normalne u noworodkow? A moze wy macie jakies metody? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

    #2
    Odp: problem z oczkiem

    Ja miałam podobny problem z oczkiem, kiedy moja córcia miała niecałe 2 miesiące. Oczko łzawiło i było całe czerwone. Wtedy od czasu do czasu przemywałam jej rumiankiem. Później gdzieś wyczytałam, że rumianek uczula i żeby nie stosować u niemowląt. U nas nie uczulił. Ale pomogła homeopatia. Chamomilla vulgaris, 15CH, 5 granulek rozpuszczałam w ok.1,5 cm ciepłej wody w strzykawce i podawałam raz dziennie przez ok. 3-4 dni, a potem podawałam jeszcze co drugi dzień tak do dwóch tygodni.

    Skomentuj


      #3
      Odp: problem z oczkiem

      ze łzawiącym oczkiem miała problem moja bratanica, wiem ze długo lekarze nie chcieli podejmować konkretnych kroków tylko obserwali. Dopiero gdy miala jakies 3 lata i łzawienie nie ustępowało zrobili jej zabieg udrażniający kanalik łzowy. Nie było potem idealnie, ale wyrasta, ma już 5 lat

      Skomentuj


        #4
        Odp: problem z oczkiem

        Jak jest taki problem to trzeba szybciutko do lekarza.
        Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
        — Paulo Coelho
        Alchemik

        Skomentuj

               
        Working...
        X