Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar i wszystko co z nim związane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Sprawdzone sposoby na katar maluszka

    witaj.Moim dzieciom przy katarze tez podaję wit c,smaruje noski maścia majerankową,na noc kropie im piżamki kropelkami "oil bas".Często oczyszczam noski frida,do spania pod poduszke podkładam kocyk żeby główka była wyżej niz reszta ciała,żeby lepiej się oddychało. Moje katar maja do 2 tygodni pomimo że to wszystko stosuję...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Sprawdzone sposoby na katar maluszka

      Jeśli karmisz piersią to nabierz mleka do strzykawki i zapuść dziecku do noska, tyle żeby sie lekko zakrztusiło (mleko matki to najleprzy antybiotyk;D)
      spruboj z mascia majerankową (nie jestem pewna czy może być stosowana u dzieci poniżej roczku)
      a krople to mucofluid (nie wiem czy poprawnie napisałam, wymawia sie mukofluid) bez recepty chyba też mozna kupić i euphorbium (czyta się euforbium)
      spruboj domowych infalacji (woda i sól najlepsze)


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #63
        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

        Na katarek u moich dzieci stosuje spray do noska oraz maść majerankową.




        Skomentuj


          #64
          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

          Polecam filmik Sposoby na przeziębienie położna świetnie omawia problem kataru u maluchów
          Przebieg ciąży
          Kalendarz ciąży

          Skomentuj


            #65
            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

            Mamy kochane, mam pytanie czy któraś używała może takiego aspirtaora? pierwszyusmiech.com/product-pol-338-Aspirator-do-nosa-Cleanoz.html Miałam fride, ale po pierwsze sama nie bylam w stanie tym odciagac kataru, bo mnie normalnie zbiera na wymioty, a po drugie ZOsia sie kiedys dorwala do szuflady w łazience gdzie ja trzymałam i jest w kawałkach! Teraz maz coraz wiecej pracuje, drugi maluszek w drodze no i musze znaleśc cos czym nawet ja dam rade odciagnąć ten katar! Czy któraś z Was może używała? ALbo macie namiary na cos innego, do czego nie trzeba siły ssacej rodzice? AUtentycznie nawet jak to pisze to mi jest niedobrze


            Skomentuj


              #66
              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

              Ja właśnie jestem w trakcie męki katarkowej. Mała ma 5 miesięcy, stosujemy disnemar, dość fajnie i szybko rozluźnia w nosku i deflegmin czy jakoś tak.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                Ja mojej Amelce robię też czasem inhalacje, albo dodaję kilka kropelek do inhalacji do kąpieli. A do nosa to stoduje takie kropelki, które poleciła mi pani w aptece- Isonasin septo. są bezpieczne, bo można od 1. roku życia ich stosować no i u nas ładnie udrażniają nosek

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                  Disnemar jest świetny, u nas się od dawna sprawdza, syn nie lubi kropli i sprayów do nosa, w sumie się nie dziwię, bo z tak dużym ciśnieniem psikają, że nawet dla mnie to jest nieprzyjemne. Tutaj przynajmniej nie ma takiego problemu, bo to bardziej taka mgiełka niż strumień.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                    Racja preparaty, w których jest mgiełka są lepsze dla maluchów. My stosujemy physiomer, jak Tomuś ma katarek.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                      my używamy do noska muco... on bardzo dobrze rozrzedza , nie jest szkodliwy, bo można go stosować od pierwszych dnia życia, także polecam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                        Mówi się, że leczony katar trwa tydzień, a nieleczony siedem dni
                        Tylko, że to nie do końca prawda.
                        Dobry lek na katar potrafi naprawdę przynieść ulgę. My zazwyczaj sięgamy po krople, bo ich działanie jest prawie natychmiastowe.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                          Usmiechnęłam się :P Leczony nie leczony a to se i dobre :P Ja dzieciaczkom też psikam albo sterimar albo lekarka dała ten nasivin 0,001% tak coś kojarze albo 0,005% i też pomagał jak byli przeziębieni i im leciało

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                            my inhalacje stosujemy na katar. I bardzo sobie chwalę takie inhalację z zastosowaniem nawet zwykłego marimera, wszytsko ładnie się w nosku uwalnia i katar szybciej córce przechodzi

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                              A tak inhalację też są pomocne, my mieliśmy przy zapaleniu płuc z oskrzelami i zapaleniem gardła bo całe gardło i płuca miał zawalone to pomogło, ale musieliśmy robic na siłe bo nie chciał inaczej ;/ Sam inhalator kosztowął 115 zł.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Katar i wszystko co z nim związane

                                Ja się właśnie ostatnio spotkałam z syropem na katar. Zwykle podaje się krople albo coś do psiukania, a ponoć i dobrze działają płyny doustne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X