Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rozmiar pieluszki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • antalis
    replied
    Jesli na nozkach maluszka sa odcisniete sciagacze to znaczy ze trzeba zmienic rozmiar na wiekszy.Moj synek wazy 12 kg i uzywamy 4+ .
    Ale wiem ze waga nie jest jedynym wyznacznikiem rozmiaru pieluszki - moja znajoma ma corke bardzo wysoka jak na takiego maluszka i pomimo ze wagowo jest jeszcze za mala to i tak nosi 4 - jak ubierala 3 to mala miala zapiecie duzo pod pepuszkiem i sie przesikiwala.

    Leave a comment:

  •    
       

  • ashanti
    replied
    Muszisz obserwować kiedy i jaką pieluchę zastosować . Niedobrze jak jest za duża i nie bobrze jak za mała.
    Zawsze bierz jakiś zapas. Mój maluch waży w tej chwili 7,5 kg i jeszcze używamy 3 , ale za chwilke trzeba zmienic na 4. Ja zawsze patrze czy pieluszka jak jest zasikana nie dociska za bardzo do ciałka.

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Jasmin
    replied
    No widzisz...
    My już teraz używamy 5 (od jakichś 5 miesięcy) w sumie to zawsze zmieniałam pieluszki kiedy po prostu Olo zaczął przemaczać również ubranka...
    Chociaż w naszym przypadku jeszcze nie było tak dramatycznie żeby rozcinać body, na szczęście Ale to pewnie dlatego, że Olo robił kupki zawsze 1 dziennie.

    Leave a comment:


  • brooke7
    replied
    przezyłam z za duza zle zapielam (za luzno) i musiałam w rezultacie rozciac body nozyczkami zeby calego dzidziusia nie upackac zmienilismy na 2 i jest lepiej

    Leave a comment:


  • Jasmin
    replied
    Spokojnie...2 są juz od chyba 3,5kg więc chyba możesz Z resztą powinnaś zmienić pieluszki na większe jeśli tylko czujesz, że maluszek nie czuje się komfortowo w tych które ma. Chyba nie chciała byś kiedyś przeżyć niespodziankę z przemoczonym ubrankiem przeciekło przez pieluszkę

    Leave a comment:


  • brooke7
    started a topic rozmiar pieluszki

    rozmiar pieluszki

    po czy poznać że maluch wyrasta ze swojego rozmiaru pieluszki? czy te rozciągliwe paski po bokach mają zachodzić na nóżki? Wydaje mi się że nie bardzo i zastanawiam się czy zakładać mojej Aminie większy rozmiar, co prawda ma dopiero 3,5 kg a najmniejsza 1ka jest do 5 kg ale chyba to nie od tego zależy mój pierwszy maluch więc nie wiem jeszcze wielu rzeczy
       
Working...
X