Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Krem na odparzenia

    U mojego malucha najlepiej pomagało wietrzenie pupy, czyli jak najczęściej zostawianie dziecka bez pieluszki. Odparzen nie było.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Krem na odparzenia

      Ja z kolei zamiast kremów na odparzenia stosowałam mąkę ziemniaczaną na pupę. Oczywiście, gdy już pupka się odparzyła. No i należy pamiętać aby najpierw umyć pupę dziecku zanim posypiemy ją mąką ziemniaczaną. Czasami pra stare sposoby naszych babć są całkiem ok i warto z nich korzystać.

      Skomentuj


        Odp: Krem na odparzenia

        U nas po antybiotyku często rozwolnienia to i odparzenia się pojawiały. To wietrzenie pupy i sudocrem.

        Skomentuj


          Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

          Dziewczyny, a stosujecie kremy takie, które same sobie wybierzecie, czy jednak zawsze radzicie się specjalistów? Ja jestem dość wyczulona na takie rzeczy i zawsze wolę chociażby poczytać sobie forumdermatologiczne.pl/dzial/pielegnacja/ a dopiero potem, na bazie zdobytej wiedzy, podejmować jakiekolwiek działanie. Wy czym się kierujecie przed wyborem kosmetyków?
          Last edited by disne; 03-07-2020, 12:24. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

            Ja polecam Tormentiol, Alantan, Balneum Baby Basic Krem na pupę też super się sprawdzają przy odparzeniach. Co do Sudocremu mam mieszane uczucia, ze względu na wysoką zawartość tlenku cynku lepiej go nie stosować za często. Wyżej wspomniane preparaty są przyjaźniejsze dla skóry naszych maluszków i świetnie się sprawdzają.

            Skomentuj


              Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

              Słuszna uwaga. Warto dokładnie dbać o zdrowie maluchów, bo jest ono bezcenne. Ja uważam, że w razie pierwszych oznak jakiegoś problemu, powinno się od razu zgłosić do lekarza, by zbadał dziecko. Faktem jest, że w miejscach takich jak xxxmożna zdobyć dużo informacji na temat chorób dziecięcych, ale jednak tylko wizyta u dobrego lekarza daje spokój i gwarancję usunięcia problemu.
              Last edited by disne; 03-07-2020, 12:23. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

                sudokrem jest świetny i wiele mam go stosuje i jest nim zachwycone, tez go stosuję u córeczki i pomaga jej na pupę gdy są zmiany skórne, także warto go mieć wśród kosmetyków

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Krem na odparzenia

                  linomag, sudokrem albo mąka ziemniaczana mi pomagały gdy dzieci miały kłopot z odparzeniami skórnymi, szybko dosyć mijało i nie było powtórek

                  Skomentuj


                    Odp: Krem na odparzenia

                    Polecam maść cynkową. Jest do kupienia w każdej aptece za kilka złotych. Lepsza i tańsza od wszelkich sudokremów.

                    Skomentuj


                      Odp: Krem na odparzenia

                      U nas na odparzenia najlepiej działa mąka ziemniaczania, sprawdzony sposób jeszcze mojej babci i na prawdę świetnie się sprawdza, dla mnie najlepszy!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Krem na odparzenia

                        Zgadzam się, my też używaliśmy mąki ziemniaczanej. Używaliśmy też kremu z nivea i również uważam, że dobrze dawał sobie radę. A najlepsze na odparzenia jest częste wietrzenie pupy!

                        Skomentuj


                          Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

                          Sudocrem najbardziej popularny i chyba jeden z lepszych kremów. Dobry jest też bephanten i właśnie linomag, choć on wg mnie bardziej profilaktycznie, dobrze zabezpieczenia. Natomiast przy odparzeniu to coś z cynkiem.

                          Skomentuj


                            Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

                            Tak, sudocrem chyba najbardziej popularny, ale nie stosuje sie go profilaktycznie tylko już jak pojawi sie czerwona pupka, bo bardzo wysusza. Ja stosowałam chyba najczęściej mąkę ziemniaczaną. Robiłam z niej krochmal i kąpałam synka.

                            Skomentuj


                              Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

                              My na problemy z zaczerwienieniami skóry używamy sudocremu i sprawdza się u nas doskonale- wszystko inne zawiodło. Każdy musi przetestować sam co będzie odpowiednie dla dziecka.

                              Skomentuj


                                Odp: Krem przeciw pieluszkowemu zapalenniu skóry

                                Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                                Tak, sudocrem chyba najbardziej popularny, ale nie stosuje sie go profilaktycznie tylko już jak pojawi sie czerwona pupka, bo bardzo wysusza. Ja stosowałam chyba najczęściej mąkę ziemniaczaną. Robiłam z niej krochmal i kąpałam synka.
                                Profilaktycznie w ogóle myśle, że nie powinno się uzywać kremów z cynkiem. Gdy maluch jest starszy i już nie robi kupek non stop to w ogóle już nie smarowałam, tylko po kapieli. Chyba, że pojawiło się odparzenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X