Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gorączka NAOKRąGłO - POMóżCIE!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez pawimi
    moj najmlodszy synek wlasnie tak mial, conajmniej 5 razy podczas hurtowego przebijania sie zabkow a goraczka byla wrecz ekstremalnie wysoka, zero dodatkowych objawow, raz przekroczyla 40 stopni i zastanawialam sie nad wizyta na pogotowiu jednak zanim dojrzalam do decyzji dostrzeglam wyrzynajacysie zabek i krotko po tym temperatura wrocila do normy. Poza tym moj syn nigdy nie byl chory nie liczac problemow skornych z ktorymi sie urodzil i odziedziczyl prawdopodobie po ojcu.
    ja nie twierdzę, że to niemożliwe tylko rzadkie

    Napisane przez aniasz8206 Pokaż wiadomość
    FamilyTree z tą trzydniówką to jest tak, że czasem pryszczyki wychodzą na bardzo krótko lub bardzo delikatnie się pojawią w jednym miejscu np. na pleckach i ich nawet nie zdążymy zauważyć bo po godzinie nie ma po nich śladu.
    To przykład mojej siostrzenicy też gorączkowała a po ustaniu temperatury, jak wszystko doszło do normy, siostra ją wykąpała i nic nie widziała, po pół godzinie, gdy musiała ją przebrać bo jej się ulało mocno zobaczyła pryszczyki, które dosłownie w ciągu godziny zniknęły. Nie zawsze jesteśmy w stanie zauważyć wysypkę, dlatego trzydniówka jest nazywana również rumieniem, który wystąpi ale może bardzo szybko ustąpić.
    A no dlatego pisze, że trzeba obserwować ciałko dzieciątka.

    Ja się nie upieram, że to trzydniówka. Napisałam tylko jak mnie się wydaje, po przeczytaniu objawów. Lekarzem nie jestem
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Na badanie posiewu moczu nie ma znaczenia co dziecko je lub pije.Moja w wieku 8 m dostala wlasnie takiej wysokiej gorączki i lekarz od razu kazal zrobić badanie moczu.Mocz pobralam po południu i wieczorem już był wynik,na szczęście infekcji nie bylo.
      Na pewno robilas posiew?A nie ogolne badanie z tego co wiem a robilam mlodemu juz 3 razy to na wynik sie czeka okolo 3 dni bo bakterie musza sie namnorzyc








      Skomentuj


        #18
        Napisane przez dede21 Pokaż wiadomość
        WITAM, mam coreczke 15 miesieczna ktora od 4 dni goraczkuje i tylko TYLE! NIE MA ZADNYCH INNYM objawow ktore sa przy jakiejs chorobie nie ma kaszlu, kataru nawet sie nie zachowuje tak jak zazwyczaj dziecko chore...od 4 dni podaje czopki i tylko dzieki nim temperatura spada ale co z tego jak za jakies 3 4 godziny jest znowu i tak w kolko od 4 dni...podaje czopki co 6 godzin - czopek zadziala tepmeratura spadnie i dziecko jak by nigdy nic bawi sie smieje pogodne usmiechniete nawet z apetytem ale co z tego jak tylko goraczka wraca to juz nie to samo dziecko senne bez humoru, byl lekarz badał ją zdrowa zapisal tylko czopki i KAZAL CIERPLIWIE CZEKAC....ale ile????? to juz 4 dzien i poprawy nie ma goraczka czasami nawet siega 39,3 (szczegolnie w nocy) .....moze ktoras z WAS MIALA TO SAMO I WIE CO TO JEST I ILE TO PORTWA...:/:/:/ dziekuje z gory
        Rdzila bym zrobic badanie moczu bo ta goraczka troche za dlugo.Przy infekcji na poczatku nie ma goraczki ale pozniej jest bardzo wysoka i ciezko zbic








        Skomentuj


          #19
          Chyba Juz Wszystko Jasne....


          juz chyba wiadomo co jest grane zrobilam malej BADANIE MOCZU i wyszly wyniki zle, wyszlo ostre zapalenie drog moczowych wiec przepisano jej antybiotyk od wczoraj bierze i jutro mam zrobic znowu badania jak jest poprawa to antybiotyk dziala i NIE MA JESZCZE AZ TAK ZAINFEKOWANIA a jak nie bedzie poprawy to LECZENIE SZPITALNE.....:/:/;/;/ mam nadzieje ze pomoze ze nie bede musiala z nia isc do szpitala i pewnie wyjde z czyms nowym dadza mnie do sali z innymi chorymi dziecmi - jak moja nie ma ani kaszlu ani kataru:/ oj nawet nie chce myslec o kuciu jej i wogole...:/ trzymajcie kciuki :* pozdrawiam

          Skomentuj


            #20
            oby bylo oki bo szpital nie jest najlepszym miejscem moj mial 6m-cy jak trafilismy z zapaleniem pecherz do szpitala i niestety pomimo naszych sprzeciwow bylismy na sali z dzidzia z zapaleniem pluc naszczescie nic sie niestaloTrzymam kciuki zeby was to ominelo








            Skomentuj

                   
            Working...
            X