Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eco topic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Eco topic

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Tree to super człowiek, brat mojej mamy
    nie ma żony ani dzieci więc troche mu smutno w życiu
    i zawsze miał do mnie słabość bo my oboje z 20 lipca i 20 lat różnicy miedzy mami i zawsze gadał że ja to jego dziewka, hahaha
    nieczesto sie spotyka takich ludzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Eco topic

      Majek wedlinki sliczne az sie apetytu dostaje.Jak bylam dzieckiem mielismy duzo swoich wyrobow miesnych (dziadek mysliwy)niestety te czasy minely bezpowrotnie i zmuszona jestem wcinac rozowe szynki z marketow Mimo ze mieszkam na francuskiej wsi to tu tez wszedzie tylko przemysl i kasa ,zero natury,nawet na Korsyce skad francuzi sprowadzali duzo "eko zarcia"niby wlasnej roboty (kupowane na temtejszych targowiskach od wiesniakow) byl skandal ze wiekszosc tych pseudorolnikow to sie w fabryce zaopatruje...

      Skomentuj


        Odp: Eco topic

        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
        Majek wedlinki sliczne az sie apetytu dostaje.Jak bylam dzieckiem mielismy duzo swoich wyrobow miesnych (dziadek mysliwy)niestety te czasy minely bezpowrotnie i zmuszona jestem wcinac rozowe szynki z marketow Mimo ze mieszkam na francuskiej wsi to tu tez wszedzie tylko przemysl i kasa ,zero natury,nawet na Korsyce skad francuzi sprowadzali duzo "eko zarcia"niby wlasnej roboty (kupowane na temtejszych targowiskach od wiesniakow) byl skandal ze wiekszosc tych pseudorolnikow to sie w fabryce zaopatruje...
        Dotka,dobrze ze nie kupuja bynajmniej starego miesa i nie robia mu,,odnowy biologicznej,,Kiedys z lakomstwa kupilam w realu zeberka z grilla.W srodku ,przy samej kosci bylo zielone i cuchnace mieso.

        Skomentuj


          Odp: Eco topic

          A ja takie "świnki" mam i niekupuję miesa w sklepie wcale.Ostatnio dostałam cielęcinkę i dupa blada nie smakuje mi Chyba przyzwyczaiłam się do wieprzowego mięsa.


          Skomentuj


            Odp: Eco topic

            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            A ja takie "świnki" mam i niekupuję miesa w sklepie wcale.Ostatnio dostałam cielęcinkę i dupa blada nie smakuje mi Chyba przyzwyczaiłam się do wieprzowego mięsa.
            aniu ,i z tego powodu tez bardzo ci zazdroszcze.Zycie mieszczucha wcale nie jest takie super jak by sie sadzilo.

            Skomentuj


              Odp: Eco topic

              a ja dzis jadę po nowe orzechy z letniego zbioru (Pani magda mówi że lepsze od zimowego)
              a i po proszek do prania Majkowych pieluszek http://sklep.ekodzieciak.pl/nappy-fr...uch-p-589.html bo okazało się że w tych orzechach ich nie można prać
              a już myślałm że coś z nimi nie tak bo oststnio chłonność straciły a to przez orzechy co je zatłuściły
              także jutro pranko i napisze co i jak


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Eco topic

                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                a ja dzis jadę po nowe orzechy z letniego zbioru (Pani magda mówi że lepsze od zimowego)
                a i po proszek do prania Majkowych pieluszek http://sklep.ekodzieciak.pl/nappy-fr...uch-p-589.html bo okazało się że w tych orzechach ich nie można prać
                a już myślałm że coś z nimi nie tak bo oststnio chłonność straciły a to przez orzechy co je zatłuściły
                także jutro pranko i napisze co i jak
                majek daj znac jak sie sprawdza ten proszek i czy wydajne toto

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Eco topic

                  z tego co ta kobieta mi mówiła to sie go urzywa jako dodatek do innego proszku np. Jelpa żeby odkazić ubranka czy właśnie pieluszki
                  no i do białego spoko bo nie żółkną ubrania po nim

                  ale okarze sie w praniu jak to wygląda


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Eco topic

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    z tego co ta kobieta mi mówiła to sie go urzywa jako dodatek do innego proszku np. Jelpa żeby odkazić ubranka czy właśnie pieluszki
                    no i do białego spoko bo nie żółkną ubrania po nim

                    ale okarze sie w praniu jak to wygląda
                    ok.czekam na relacje majek,przyda sie bo nie chce uzywac Vanisha,choc przyznam sie ze jeszce tego mydla galasowego nie wyprobowalam a Danio teraz sie ooookropnie brudzi.

                    Skomentuj


                      Odp: Eco topic

                      znalazłam fajną stronkę gdzie można kupić te orzechy piorące http://www.natura24.pl/go/_basket/index.php zastanawiam się czy niekupić ich. Mogłybyście doradzić jak sie sprawdzają u was??? pozdrowionka





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Eco topic

                        Nowe orzeszki jak dla mnie takie same jak poprzednie
                        a proszek no cóż wyglada jak normalny ale w dotyku jak starta swieca taki woskowy strasznie
                        a pieluszki bielsze po nim są


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Eco topic

                          Majek właśnie chcę kupić orzeszki, tzn zamówić je przez neta. Poradź mi
                          czy jakieś konkretne mam zakupić, skąd warto no i co mi jeszcze potrzebne:
                          typu jakiś odplamiacz, płyn nie wiem co tam jeszcze


                          Skomentuj


                            Odp: Eco topic

                            Majek kochana odpisz mi proszę jak znajdziesz chwilke


                            Skomentuj


                              Odp: Eco topic

                              Juz odpisuję ja to ślepa jestem i nie wszytko widzę

                              Ja kupowałam w ekodzieciaku i te polecam, obecne co mam jeszcze grubszą skorupkę mają że czasem mam problem z ich rozłupaniem. Proponuje odrazu 0,5 kg za 24 zeta + chyba 12 lub 16 przesyłka nie pamietam bo ja sobie w Piasecznie odebrałam.
                              Niusiaczku nic Ci więcej nie potrzeba. W zestawie masz lniany woreczek i zaraz po zakupie możesz prać. Ja do białego prania dodaję wybielacz z biedronki OXY czy cos takiego za 4,99 pudełko i jest super tylko że to nie ekologiczny niestety no ale stwierdziłam że na razie na jakies cuda mnie nie stać i ubrania są białe nic mi nie szarzeje czy żółknie.

                              Jesli coś jeszcze chcesz wiedzieć to pytaj ale też mi na Priv rzuć hasło bo widzisz jak ja czytam uwaznie.


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: Eco topic

                                Ok, to już mam jasność. A słuchaj nie opłaca się najbardziej kupić te orzeszki
                                w opakowaniu 1kg? Białe pranie mi na razie odpada bo mam proszek do
                                białego jeszcze a go nie wyrzuce, wiec go zużyję i wtedy do białego też
                                zapodam orzechy.
                                I żadnego płynu do płukania nie potrzebuję? To by mi w sumie na rękę
                                było, bo ostatnio w sklepie nie było Globala i kupiłam Silan i Julka ma
                                na całym ciałku uczulenie. Myślałam początkowo, ze to od tranu ale tran
                                odstawiłam a to dalej jest. Ten Global w sumie tylko w Tesco kupię, a nie
                                lubię tu w naszym robić zakupów.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X