Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buciki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    A ja dodam żeby sprawdzać przy kapciuszkach albo i butkach dla większego smyka a i dla tego mniejszego też, podeszwy. Chodzi mi o to że dwa lata temu kupiłam córci piękne kapciuszki z wielką główką Kubusia Puchatka jednak ich podeszwa była tak twarda że te kapcie same z piętki spadały gdy dziecko robiło krok do przodu. Była tam poprostu włożona bardzo gruby i sztywny steropian co niby miało byś mięciutko i cieplutko ale uniemożłiwiało chodzenie. Akurat miałam możliwość rozprucia kapciuszka i wyciągnięcia tego sterpianu ale gdy się kupi np. kozaczki to tego się już nie da zrobić dlatego teraz zawsze przed kupnem bucików czy kapciuszków sprawdzam ich podeszwe i polecam robienie tego samego

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      No dlatego powinno sie kupowac buciki sprawdzonej firmy a nie np na jakims bazarku bo ladne.A jak maja znak zdrowej stopy to juz wogole.

      Skomentuj


        #48
        wiecie ja jestem fanka butów sportowych,
        myslałam żeby na wiosne kupic Szymkowi Nike'i
        ale myslicie że to dobry but na pierwsze chodzenie na dworze?
        nie myslę tu o tych z miękką podeszwą tylko takich normalnych z twardą podeszwą jak na zdjęciu
        http://www.amg.home.pl/buty%202009/1...Zdjecie003.jpg
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #49
          a do jakiego wieku dzieci powinny miec usztywniony zapietek?

          Skomentuj


            #50
            Ja gdzies zcytalam ze do 6 roku zycia ale ile w tym prawdy ? Pewnie do czasu kiedy ksztaltuje sie postawa i stopki dziecka.

            Ja tez myslalam o adidaskach ale juz widze te zdrapane przody po pierwszych spacerkach :P . Jesli mam byc szczera postawilabym na przyklad na cos bartkowego-pierwsze buciki moim zdaniem musza byc porzadne, wyprofilowane itp .Na adidaski zdecyduje sie ok 2 r.ż. jesli nie bedzie potrzeby noszenia jakichs specjalistycznych.

            Skomentuj


              #51
              Moj maluch dostal od taty buciki pumy;sliczne alejak juz wspomnialam nadaja sie tylko do ogladania Synus ciagle je zdejmuje,z kozaczkami robil to samo,jestjakis sposob zeby go przekonac do bucikow?Czy moze poczekac az bedzie troche bardziej kumaty i sam zrozumie ze bucik trzeba nosic?

              Skomentuj


                #52
                hej dziewczyny.
                a ja się zastanawiam też własnie do ilu latek dziecko powinno chodzić w utwardzanym zapiętku,bo tak...mam pytanko,chciałam na wiosne mojej niuni kupic bytki bartka takie do spodni i ogólnie latania po podwórku,ale chciałambym tez jakieś ładne do spódniczek,sukienek i podobaja mi sie buciki w takim stylu http://www.allegro.pl/item566998125_...r_21_13_0.html
                ale nie maja za wysokiego zapiętka,mała chodzi bardzo dobrze juz(ma 17 miesięcy)ale i tak się zastanawiam czy takie byłyby odpowiednie...mogłybyście mi doradzić?dzięki
                ...Każda z karmiących piersi matki
                jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                Błogosławionym szczęściem...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  znalazłam jeszcze takie http://www.allegro.pl/item573651639_..._087_r_27.html
                  może coś w tym stylu byłoby lepsze?
                  ...Każda z karmiących piersi matki
                  jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                  Błogosławionym szczęściem...

                  Skomentuj


                    #54
                    Mnie osobiście tez takie buciki się podobają, ale jak kupiłam takie w ubiegłym roku to mala zamiast w nich chodzić to je zdejmowała i odrywała ozdobyW tym roku kupilam jej w ccc różowe skórzane buciki GUFFO bardzo fajne polecam


                    Skomentuj


                      #55
                      anna31 moja raczej nie zdejmuje sama obuwia,chodzi mi brdziej o to czy na takie modele butków nie jest za wzceśnie bo te balerinki nei są jakos na oko usztywnione...?
                      ...Każda z karmiących piersi matki
                      jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
                      Błogosławionym szczęściem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Dziewczyny tak sie zastanawiam,a moze poczekac z butami az dziecko bedzie chodzic?Czy takie ktore chodzi przy meblach nie jest jeszcze za male?My teraz kupilismy takie do chodzenia i czekamy na pierwsze samodzielne kroki ale moze to za wczesnie?

                        Skomentuj


                          #57
                          Mi pediatra powiedzial ze dopiero buty jak dziecko stabilnie bedzie chodzilo samodzielnie.

                          Skomentuj


                            #58
                            Nasz synek ma 13 miesiecy, chodzi juz pewnie. Kupilam mu buciki do spacerow, ale musze mu kupic tez takie usztywnione do chodzenia po domu. Zauwazylam, ze od jakiegos czasu delikatnie wykreca prawa stopke w bok...
                            http://mamablog.pl/

                            Skomentuj


                              #59
                              no to sie chyba pospieszylismy...

                              Skomentuj


                                #60
                                nie przejmuj sie, przydadza sie wam i to juz za chwile
                                http://mamablog.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X